Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

VEIDO PROCEDŪRA PAGAL ODOS TIPĄ

Oda, tai žmogaus fizinės ir emocinės būklės veidrodis, atspindintis bendrą organizmo būklę. Skaisti ir sveika oda – daugelio moterų svajonė. Tačiau, norint džiaugtis išpuoselėta ir gyvybinga veido oda, būtinos tinkamos veido procedūros.

Tam, kad galėtumėte tinkamai pasirūpinti savo odos grožiu ir sveikata, labai svarbu žinoti, koks yra Jūsų veido odos tipas, kokios kosmetinės priemonės yra tinkamos, o kokių reikėtų vengti. Savarankiškai atlikti šį vertinimą gali būti sudėtinga ir tuomet netinkamai pasirinktos priežiūros priemonės ar procedūros gali stipriai pakenkti. Todėl, rekomenduojame apsilankyti “Sapiegos klinikoje”, kur profesionali, diplomuota kosmetologė atliks Jūsų odos analizę ir atidžiai parinks tinkamiausias kosmetines priemones bei veido procedūros tipą.

 • Sapiegos klinika
  APIE PROCEDŪRĄ

  Odos tipas yra užkoduotas kiekvieno žmogaus DNR, jo pakeisti negalime. Oda būna: normali, sausa, riebi ir mišri. Skirtingiem odos tipams yra naudojamos skirtingos kosmetikos priemonės ir taikomos skirtingos veido procedūros. Mūsų klinikoje atliekamos procedūros gali būti skirtos: odai maitinti, atgaivinti, regeneruoti, atstatyti jos apsauginį sluoksnį. Vizito metu, profesionali kosmetologė parinks individualią procedūrą pagal Jūsų odos tipą ir jos būklę. Parinkta procedūra atliekama naudojant tik autentišką, prancūzišką  Biologique Recherche kosmetiką, kuri pasižymi puikiomis gydomosiomis savybėmis ir stulbinamu rezultatyvumu. Procedūros trukmė – 60 min.
   
  moteris per veido prieziuros procedura
 • Sapiegos klinika
  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Šią procedūrą gali rinktis, tiek moterys, tiek vyrai. Procedūra skirta norintiems profilaktiškai rūpintis savo odos sveikata, dar nepasireiškus jos negalavimams. Jeigu dėl netinkamos odos priežiūros atsirado ar paūmėjo atitinkami odos veiklos sutrikimai. Jeigu oda išsausėjusi, papilkėjusi, praradusi žvilgesį, pažeista saulės poveikio ar norite ją atkurti po agresyvių procedūrų. Ši procedūra Jums padės ne tik atstatyti ir subalansuoti savo veido odą, bet ir suteiks naudingų žinių, kaip ja tinkamai rūpintis ateityje.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ


  Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į kliniką, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins Jūsų odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.
 • Sapiegos klinika
  PROCEDŪROS METU

  Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius yra kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių. Veido procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename jų naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui pritaikytas priemones: losjonus, šveitiklius, kaukes, serumus bei kremus.

  Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos atitinkama tvarka, pasitelkiant masažinių judesių techniką. Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką, prancūzišką kosmetiką – Biologique Recherche, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS


  Dėka unikalios Biologique Recherche kosmetikos sudėties rezultatas matomas iš karto. Oda tampa nuostabiai lygi, įgauna sveikai odai būdingo skaistumo, poveikis nėra trumpalaikis. Po atliktos veido procedūros, atsižvelgiant į Jūsų veido odos tipą, procedūrą atlikusi kosmetologė būtinai suteiks individualias rekomendacijas apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.
 • Sapiegos klinika

  VEIDO PROCEDŪROS PAGAL ODOS TIPĄ KAINA


  Veido priežiūros procedūra pagal odos tipą 60 €

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos