Sapiegos klinika

VEIDO MASAŽAS

Veido masažas – puikus metodas padedantis išsaugoti veido odos jaunystę ir sveikatą, be skalpelio ir injekcijų. Šis masažas suteikia ilgalaikį veido odos patempimo efektą ir ženkliai geresnę odos būklę.

Kasdien, veido odą neigiamai veikia labai daug išorinių ir vidinių dirgiklių: temperatūrų skirtumai, tarša, žalingi įpročiai, stresas, hormonų pusiausvyros sutrikimai. Kiekvienas iš jų neišvengiamai palieka žymes veido odoje, kurios dažniausiai yra maskuojamos įvairiomis makiažo priemonėmis. Tačiau, tai ne išeitis, norint turėti gražią ir sveiką veido odą, privaloma atitinkamai ja rūpintis. O sugrąžinti odai jaunystę ir puikią išvaizdą gali padėti regeneruojantis veido masažas.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ


  Veido odai senstant jos apsauginės ir regeneruojamosios savybės silpnėja, sunkiau pasisavinamos reikalingos drėkinamosios ir maitinamosios medžiagos bei deguonis. Veido masažas yra ideali profilaktinė, veido odos būklę gerinanti procedūra, skirta norintiems stiprinti veido odos regeneracinius bei medžiagų apykaitos procesus.

  Veido masažo procedūra tobulai patempia veido raumenis ir odą, padidina jos stangrumą bei elastingumą, intensyvina kraujotaką ir limfos tekėjimą. Po šios procedūros pastebimai sumažėja smulkios raukšlelės bei veido raumenų įtampa, o veido spalva pašviesėja. Atliekant veido masažą taip pat pašalinamos ir negyvosios odos ląstelės, todėl pagerėja deguonies ir vėliau naudojamų kosmetinių priemonių pasisavinimas.

   
  pacientei atliekamas veido masazas
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?


  Veido masažas yra tinkamas, bet kokiam odos tipui, esant raukšlėtai ir suglebusiai odai, randams, veido nervo neuritui, įvairios kilmės kontraktūroms, odos liaukų hiper ar hipo funkcijoms. 

  Jeigu siekiate nutolinti odos senėjimo procesus, sumažinti neigiamų aplinkos veiksnių įtaką ir pagerinti veido odos būklę, būtinai išbandykite šią procedūrą.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ


  Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į kliniką, Jus apžiūrės kosmetologė ir įvertins Jūsų odos būklę. Atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamas kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU


  Šios procedūros metu, veidas yra nuvalomas, nuo odos pašalinamos senos ir negyvos ląstelės.

  Veido masažas atliekamas atskiromis zonomis: kaktos, akiduobių, nosies, skuostų ir smakro srityse. Kruopščiai masažuojama kiekviena raumenų grupė, pašalinama susikaupusi įtampa.

  Procedūros metu atsipalaiduoja mimikos raukšlės, suaktyvėja kraujotaka, veide atsiranda sveikas rausvumas. Procedūra nėra skausminga.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS


  Jauninantis efektas garantuotas, Jūsų veido oda taps elastinga ir stangri. Smulkios raukšlelės išsilygins, o gilios pastebimai sumažės.

  Siekiant užtikrinti ilgalaikį efektą ir gerą tolimesnę odos regeneracinių procesų funkciją, rekomenduojame atlikti bent 4 procedūrų kursą.
 • Sapiegos klinika

  VEIDO MASAŽO – VEIDO PATEMPIMO KAINA

  Veido masažas  – veido patempimas  40 €

12
Specialistų
195
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ

 • INDRĖ STONKUVIENĖ

 • IEVA MACKEVIČIENĖ

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos