Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

Meta terapija

Meta terapija – tai naujausias proveržis grožio industrijoje. Ši procedūra – tai saugi ir veiksminga alternatyva plastinei chirurgijai, siekiant patempti veidą, atstatyti, drėkinti odą, pagerinti jos struktūrą bei lyginti raukšleles. Be viso to, Meta terapija yra tinkama ir mažinti odos raudoniui ir randeliams po aknės.
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Meta terapijos metu, naudojant naujausią Dermatude Meta-Ject FX 100 įrenginį, kuriame yra integruotas skaitmeninis variklis bei ypatingai plonos adatėlės, padaroma iki 2000 mikroperforacijų per sekundę. Mikroperforacijos yra saugios ir efektyvios, kadangi procedūros metu yra veikiamas viršutinis dermos sluoksnis (bazinių ląstelių), į kurį oda iš karto reaguoja sintetindama kolageną ir elastiną – tai yra natūrali atstatomoji odos reakcija. Būtent dėl šių sintetinamų medžiagų nesusidaro poodinių randų ir nėra pašalinio poveikio procedūrą kartoti. Procedūros metu, siekiant kuo geresnio rezultato, yra naudojami įvairūs serumai – su vitaminais, su kamieninėmis ląstelėmis, su hialurono rūgštimi, su enzimais ir kitais specialiais ekstraktais.
   
  sapiegos klinikos kosmetologe
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Šis naujas ir unikalus metodas yra tinkamas visiems odos tipams nuo labai sausos iki riebios, pažeistos ultravioletinių spindulių, taip pat su amžiumi praradusios elastingumą, suglebusios. Ši procedūra tinkama įvairioms veido srities raukšlėms mažinti, taip pat atgaivinti ir atjauninti dekolte ir kaklo sritį, pagerinti odos struktūrą, sutraukti poras, stangrinti veido odą, sumažinti maišelius po akimis.

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš Meta terapijos procedūrą su Sapiegos klinikos specialistu aptarsite Jūsų lūkesčius bei labiausiai juos atitinkančius procedūros žingsnius ir priemones. Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia – oda turi būti švari, be makiažo.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Procedūra yra neskausminga ir saugi. Jos metu norimoje odos srityje atliekamos mikroperforacijos precizišku tikslumu ir selektyvumu tam tikrai odos sričiai. Procedūros metu taip pat oda prisotinama veikliosiomis medžiagomis priklausomai nuo procedūros tikslo – atkūrimas, atjauninimas, drėkinimas ir kt. Adatėlių ilgis yra itin svarbus preciziškam procedūros gylio tikslumui – būtent baziniame dermos sluoksnyje atliktos mikroperforacijos skatina elastino ir kolageno gamybą - o tai yra esminis šios unikalios procedūros momentas. Procedūra yra pakankamai greita  – nuo 15 iki 45 minučių, priklausomai nuo procedūros apimties. Siekiant geresnio rezultato, procedūra atliekama intervalais – 4 kartus kas savaitę, vėliau ilginant vizitus bei taikant palaikomąsias procedūras.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po procedūros galimas odos paraudimas, diskomforto ir sudirgintos odos jausmas.  Šie simptomai, priklausomai nuo odos jautrumo, gali trukti nuo kelių valandų iki paros laiko. Meta terapijos, skirtos lyginti raukšles metu, kelias dienas raukšlės gali būti ryškesnės, jose matomi maži šašeliai – jie pranyks, kuomet oda regeneruosis – tai trunka iki kelių dienų. Ankstyvuoju laikotarpiu (24val. po procedūros) reikėtų vengti mechaninio kontakto su sritimi, kurioje atlikta procedūra – neliesti odos rankomis saugant nuo užteršimo, taip pat nesimaudyti baseinuose, nesilankyti pirtyse, nesideginti saulėje ar soliariume. Praėjus parai laiko, jau galima grįžti į įprastinę veiklą bei naudoti makiažo priemones.
 • Sapiegos klinika

  META TERAPIJOS PROCEDŪRŲ KAINOS

  META terapijos procedūra veidui
  129 €
  META terapijos procedūra veidui ir kaklui 149 €
  META terapijos procedūra veidui, kaklui ir dekolte 199 €

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos