Sapiegos klinika

MECHANINIS VEIDO VALYMAS

Mechaninis veido valymas, kone populiariausia ir efektyviausia veido procedūra. Šios procedūros metu pirmiausia veidas nušveičiamas ir nuprausiamas, taip pašalinamos senos ir negyvos veido ląstelės. Tuomet veidas suvilgomas šiltu kompresu ir specialiomis priemonėmis, kad poros atsivertų ir į veido paviršių iškiltų visos kenksmingos odos viduje užsilikusios medžiagos. Po brinkinimo kruopščiai išspaudžiami gilūs spuogeliai, inkštirai ir komedonai. Tuomet su specifiniu šveitikliu oda valoma, atkuriama jos pusiausvyra, oda tonizuojama, balinama ir skaistinama. Vėliau naudojama speciali raminanti kaukė, sutraukianti poras arba drėkinanti atsižvelgiant į odos tipą. Galiausiai atliekamas lengvas veido masažas su odą raminančiu kremu ir gydomaisiais serumais. Rezultatas matomas jau po vienos procedūros – išvalyti gilesni spuogai, komedonai, inkštirai, nušveista skaistesnė ir lygesnė veido oda.
 

Procedūros trukmė – 60 min.


Kaina: 40 EUR

12

Specialistų

195

Paslaugos

10209

Klientų

Klientų atsiliepimai

  • RUTHA VAN CALCAR

    Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
  • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ

    Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
  • GIEDRĖ RUSYTĖ

    Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.