Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

MECHANINIS VEIDO VALYMAS

Mechaninis veido valymas, kone populiariausia ir efektyviausia veido procedūra, siekiantiems turėti sveiką ir gražią veido odą. Užsikimšusios veido odos poros ar spuogeliai, nemalonumas varginantis daugiau nei 80% miesto gyventojų. Dažniausi šios problemos padariniai: užteršta aplinka ir netinkamas gyvenimo būdas. Esant giluminiam odos užteršimui, kuomet norimo rezultato nesuteikia jokie namuose naudojami šveitikliai ar kaukės, Jūsų odos būklę pagerinti padės profesionaliai atliekamas mechaninis veido valymas.
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ


  Mechaninis veido valymas, tai higieninė veido odos procedūra, kurios metu mechaniškai pašalinami odoje esantys nešvarumai: išvalomi giluminiai spuogai, komedonai, inkštirai. Ši procedūra padeda sukurti reikiamą odos riebalų išskyrimo ir drėgmės balansą bei sustabdo uždegiminius procesus. Šis veido valymo metodas yra laiko patikrintas ir bene efektyviausiai padedantis ne tik atgauti odos skaistumą, bet ir atsikratyti spuogelių.

  Svarbu paminėti, kad tinkamai atliekamas mechaninis veido valymas negali pabloginti Jūsų odos būklės ar suaktyvinti bėrimo. Profesionaliai atliekama procedūra užtikrina tiek sveikesnę odos būklę, tiek geresnį grožio priežiūros priemonių pasisavinimą. Dažnai, per vieną procedūrą, neįmanoma pašalinti visų odoje susikaupusių nešvarumų, tad atsižvelgus į individualią odos situaciją rekomenduojame atlikti kelių valymų kursą.

   
  mechaninis veido valymas atliekamas sapiegos klinikos kosmetologes
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?


  Mechaninis veido valymas gali Jums padėti, jeigu Jūsų veido odai būtinas valymas, drėkinimas ir regeneruojamosios procedūros. Mechaninis veido valymas tinkamas visų tipų odai.

  Jei Jūsų veido oda itin problemiška, poros užsikimšusios, erzina juodi inkštirai ar skausmingi bei pūlingi spuogeliai, geriau neeksperimentuokite namuose ir atvykite į “Sapiegos kliniką”, kur mūsų kosmetologės suteiks profesionalią pagalbą ir patars dėl tolimesnės odos priežiūros namuose.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ


  Specialaus pasiruošimo prieš veido valymo procedūrą nereikia, tačiau rekomenduojame nesideginti saulėje ar soliariume. Atvykus į procedūrą, kosmetologė Jus apžiūrės, įvertins Jūsų odos būklę bei pakonsultuos apie tinkamą veido odos priežiūrą. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ veido valymo procedūras atliekančios kosmetologės yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU


  Procedūros trukmė – 60 min. Šios procedūros metu, veidas nuvalomas ir nušveičiamas specialiais losjonais ir šveitikliais. Pašalinamos senos ir negyvos veido odos ląstelės. Tuomet veidas suvilgomas šiltu kompresu ir specialiomis priemonėmis, kad poros atsivertų ir į veido paviršių iškiltų visos kenksmingos, odos viduje užsilikusios medžiagos.

  Po brinkinimo kruopščiai išspaudžiami gilūs spuogeliai, inkštirai ir komedonai. Tuomet, oda valoma 
  su specifiniu šveitikliu, atkuriama jos pusiausvyra, oda tonizuojama, balinama ir skaistinama. Vėliau, atsižvelgiant į Jūsų odos tipą, naudojama speciali raminanti kaukė: sutraukianti poras arba drėkinanti. Procedūros pabaigoje atliekamas lengvas veido masažas su odą raminančiu kremu ir gydomaisiais serumais. Rezultatas matomas jau po vienos procedūros – išvalyti gilesni spuogai, komedonai, inkštirai, nušveista skaistesnė ir lygesnė veido oda. 
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS


  Keletą dienų po veido valymo procedūros, oda gali būti jautresnė, paraudusi. Kol jausite odos jautrumą, rekomenduojame nenaudoti makiažo priemonių. Taip pat, kol bus jaučiamas odos sudirgimas, reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių ar kaitinimosi pirtyje.  Po atliktos veido valymo procedūros, atsižvelgiant į Jūsų veido odos tipą, procedūrą atlikusi kosmetologė būtinai suteiks individualias rekomendacijas apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.
 • Sapiegos klinika

  MECHANINIO VEIDO VALYMO KAINA

  Mechaninis veido valymas 55 €

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos