Sapiegos klinika

Kosmetika

Biologique Recherche…

Prancūziška kosmetika Biologique Recherche, sukurta biologijos mokslų daktaro Yvan Allouche ir daktarės fizioterapeutės Josette Allouche kartu su medicinos, chemijos, kosmetologijos specialistais mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje, savo duris atvėrusioje 1970 metais. Daugiau nei prieš keturiasdešimt metų šioje laboratorijoje buvo kuriamos specialios formulės profesionalams, kurių nepatenkino esami produktai. Nuo 2000 metų gydytojas Philippe Allouche pamažu perėmė kūrybinę savo tėvo Yvan verslo dalį ir šiandien Biologique Recherche – unikalios odos, kūno ir plaukų priežiūros priemonės, paruoštos iš natūralių, koncentruotų ir neapdorotų medžiagų. Klinikinis požiūris į odą, unikalūs produktais ir originalios procedūros daro Biologique Recherche kosmetiką veiksmingą, o specialistų kompetencija ir farmaceutinis produktų kokybės standartas išlaiko prekės ženklo Biologique Recherche prestižą ir lyderystę rinkoje.

Biologique Recherche – tarptautinis prekės ženklas, kuriuo pažymėti produktai parduodami daugiau nei 40 šalių. Pagrindinis prekės ženklo Biologique Recherche centras įsikūręs Paryžiuje (32 Avenue des Champs - Elysees).

 

Natūralios ir tarpusavyje suderintos medžiagos, pritaikytos išskirtinai individualiems odos poreikiams, atitinka Biologique Recherche produktų kokybės standartą.

Išskirtinės Biologique Recherche produktų savybės:

Didelė augalinių jūrinės ir biologinės kilmės ekstraktų koncentracija (daugelyje produktų didesnė nei 20 %)
Nesant papildomų kvapiųjų medžiagų išlaikomas formulės vientisumas ir užtikrinama mažesnė alerginių reakcijų tikimybė
Gamybos ir ekstrahavimo metodai leidžia išsaugoti ekstraktų veikliųjų medžiagų sandarą ir savybes
Produktų sudėtyje yra tik aukščiausios kokybės natūralių medžiagų


 

Originali Biologique Recherche taikymo metodologija pagrįsta trimis pagrindiniais etapais:

Vertinimo etapas. Kiekvienam klientui nustatomas odos tipas, individualūs jos ypatumai ir būklė. Tai leidžia parinkti tinkamiausius produktus ir veiksmingiausias odos priežiūros priemones bei procedūras

Pradinis etapas. Pasak daktaro Allouche, svarbiausias odos priežiūros uždavinys – puoselėti epidermį. Tai – viršutinis odos sluoksnis, apsaugantis organizmą nuo išorės dirgiklių. Epidermiui turi būti skiriamas išskirtinis dėmenys.

Priežiūros etapas. Priežiūros etape naudojami produktai, turintys didelę veikliųjų medžiagų koncentraciją, kurie spartina epidermio atsinaujinimą. Dėl jų poveikio netrunkama pastebėti rezultatų. Idant lengviau įsivaizduotume, kaip svarbu tinkamai prižiūrėti odą, palyginkime ją su namu. Netobulas stogas reikiamai neapsaugo namo vidaus nuo nepalankaus išorės poveikio. Norėdami pasiekti nuostabių rezultatų, pirmiausia turime ypatingą dėmesį skirti epidermiui, kuris neatsiejamas nuo odos sandaros.

„Sapiegos klinika“ ir Biologique Recherche

Mes tikime, kad kai kalbama apie gražią odą, velnias tūno detalėse. Prekyboje gausu odos priežiūros produktų, tačiau mažuma jų yra taip smulkiai ištirta ir iki detalių išnagrinėti, kaip Biologique Recherche.

„Oda taip pat gali būti pats svarbiausias kūno organas, – teigia gydytojas Philippe Allouche, turintis įtaigią amžinos jaunystės paslaptį. – Žmonės su savo oda elgiasi taip, lyg tai būtų pakuotė, kurią reikia pridengti kažkuo vertingesniu, tačiau oda reikia rūpintis ne mažiau nei širdimi ar plaučiais.“

Biologique Recherche veido ir kūno procedūros „Sapiegos klinikoje“ – tai kelias į švytinčios ir subalansuotos odos būklę. Mes visuomet esame pasirengę jus pakonsultuoti dėl procedūros tinkamumo ir priežiūros priemonių namuose. Atvykę į kliniką visuomet rasite kvalifikuotą specialistą, kuris jums skirs laiko atsakyti į jums rūpimus klausimus. Veido procedūroms rekomenduojame registruotis iš anksto.

 14
Specialistų
219
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika - manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai uz švytinčią odą Hydrafacial pagalba, ačiū gydytojai Linai ir jos lazerinėms procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius. (Mergaitės supras).
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai - tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau - patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme Hydrafacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimas jų klientemis. Ši procedūra, nuostabios kosmetologės Andrėjos dėka, bus mano favorit’as!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos