Sapiegos klinika

PRP (PLAZMOLIFTINGAS) – ODOS ATJAUNINIMO PROCEDŪRA

Senstant odos ląstelių nykimas pagreitėja ir ilgainiui oda tampa plonesnė, labiau pažeidžiama, sumažėja kolageno bei elastino gamyba, atsiranda raukšlės. Kiekvieno žmogaus oda turi savybę regeneruoti, tad apsauginis sluoksnis, saugantis odą nuo žalingų aplinkos veiksnių gali būti sėkmingai atkurtas, o įvairūs defektai pašalinti.

Dėka pažangos regeneracinėje medicinoje, išsaugoti ir atkurti jaunystę įmanoma naudojant tik savo žmogiškuosius išteklius – kraują. Tad, galima pamiršti apie chirurginę intervenciją, sintetines medžiagas ir neprognozuojamus rezultatus. PRP (platelet rich plasma) – plazmoliftingo procedūra, žinoma kaip puikus odos regeneraciją skatinantis gydymas. Šiai procedūrai atlikti, naudojamas savo paties kraujas, tiksliau tariant, naudojami kraujyje esantys trombocitai, skatinantys spartesnį odos audinių atsinaujinimą, kolageno bei elastino gamybą, plaukų stiprinimui.


 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  PRP (Plazmoliftingas) – natūrali ir itin saugi, trombocitais praturtintos plazmos procedūra, skirta odos atjauninimui. Tai revoliucinis metodas, kurio metu naudojamas minimalus kiekis paciento kraujo, reikalingo odos atjauninimui.

  Procedūros metu gydytojas selektyviai atrenka ląsteles bei baltymus esančius kraujyje ir pakartotinai įšvirkščia juos į odą, tokiu būdu stimuliuojant odos bei poodinio audinio regeneraciją ir atsinaujinimą. Šis procesas natūraliai skatina veido odos regeneraciją mažindamas raukšles ir didindamas veido odos tonusą. Dėl to, kad naudojamas paties paciento kraujas, nėra jokios svetimos medžiagos, patenkančios į organizmą, dėl to nevertėtų baimintis imuninio proceso sukeliamų komplikacijų. Ši procedūra yra netoksinė, hipoalerginė ir neturinti jokio gijimo periodo.

  „Sapiegos klinikoje“ naudojamas saugus, efektyvus, ilgalaikį rezultatą garantuojantis ir Europoje sertifikuotas Endoret PRGF metodas – juo išgaunama didžiausia trombocitų koncentracija bei išlaisvinami augimo faktoriai.

   
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Tam, kad geriau suprastume kiekvieno kliento norus bei atrastume tinkamiausią gydymą ar gydymo kombinaciją, prieš atliekant PRP procedūrą rekomenduojame atvykti į konsultaciją su procedūrą atliksiančiu „Sapiegos klinikos“ specialistu.

  PRP procedūra nėra tinkama esant trombocitų disfunkcijai, kritinei trombocitopenijai, autoimuninėms ligoms, sepsiui, nėštumui, aktyvioms uždegiminėms ligoms, lėtinėms kepenų ligoms ar vartojant antikoaguliantus.

  PRP odą jauninanti terapija gali būti naudojama:

  Tarpantakio raukšlėms ir linijoms mažinti
  Rūpesčio raukšlėms mažinti
  Gerinant aplink akis esančių raukšlelių būklę
  Nosies-lūpų raukšlėms mažinti
  Juoko raukšlėms mažinti
  Aknės randų gydymui
  Aplink burną esančioms raukšlėms mažinti
  Rankų bei kitos kūno odos atjauninimui
  Skatinant plaukų augimą galvos odos srityje.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš procedūrą bendrosios praktikos slaugytoja paims nuo 10 iki 20 ml kraujo. Procedūros metu jausite minimalius nemalonumus, tokius pačius kaip imant kraujo mėginius. Po to,  naudojant specialių medicinos prietaisą (centrifugą), esant dideliam greičiui kraujo plazma bus atskiriama nuo kitų kraujo komponentų.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Ląstelės bus sušvirkščiamos atgal į odą toje vietoje, kurioje ji atsipalaidavusi ar yra susiformavusių raukšlių ar į galvos odą. Injekcijos metu naudojamos smulkios adatos, panašios į tas, kuriomis atliekamos odos užpildų injekcijos.

  Priklausomai nuo to, kokio rezultato siekiama, plazma įšvirkščiama paviršiuje arba giliau. Dūriai nėra skausmingi, išskyrus srityje aplink burną, kur gausu nervinių galūnėlių.

  Pirmieji rezultatai yra matomi jau po pirmosios procedūros, tačiau remiantis daugiamete patirtimi ir tūkstančiais sėkmingų injekcijų pavyzdžių, rekomenduojame atlikti bent 3 PRP procedūras kas 6 savaites.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Iškart po procedūros galite jausti paraudimą, patinimą ar nežymų skausmą injekcijos vietoje, kuris paprastai praeina per kelias valandas, tačiau kartais gali trukti iki kelių dienų. Dauguma klientų užsiima savo įprasta veikla iškart po procedūros.

  Praėjus kelioms savaitėms po injekcijos, pagerės odos būklė – ji bus labiau sudrėkinta, puikios tekstūros bei spalvos. Per 3-6 savaites, susiformuos naujas kolagenas bei kraujagyslės, o per 3-6 mėnesius, išsilygins linijos bei raukšlelės, oda bus pilnesnė. Efektas po procedūros bus matomas 1-2 metus, priklausomai nuo individualių savybių.

   
   
 • Sapiegos klinika

  PRP (PLAZMOLIFTINGO) ODOS ATJAUNINIMO PROCEDŪROS KAINOS:

  PRP (plasmoliftingas) pasirenkant dvi zonas: veidui/kaklui/dekolte/galvos odai/plaštakoms 285 € 219 
  PRP (plasmoliftingas) pasirenkant tris zonas: veidui/kaklui/dekolte/galvos odai/plaštakoms 375  309 €
   

  SPECIALUS PASIŪLYMAS MŪSŲ KLIENTAMS IKI SAUSIO 31 D.: PRP (PLAZMOLIFTINGO) PROCEDŪRA 2 ZONOMS TIK 219 EUR. 

12

Specialistų

195

Paslaugos

10209

Klientų

Klientų atsiliepimai

 • RUTHA VAN CALCAR

  Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
 • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ

  Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
 • GIEDRĖ RUSYTĖ

  Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.