Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

PAGAUSĖJUSIO PRAKAITAVIMO GYDYMAS

Niekas neišvengia prakaitavimo – fiziologinio proceso, svarbaus mūsų kūno temperatūros savireguliacijai ir apsaugai nuo aplinkos teršalų. Tačiau neretai prakaitavimas tampa nemaloniu reiškiniu, sukeliančiu ir estetines problemas. Pagausėjęs prakaitavimas arba hiperhidrozė – tai medicininė ir socialinė problema, kurios metu padidėja prakaito sekrecija ir jį reguliuojančios sistemos (sudomotorinės) aktyvumas. Hiperhidrozė pasireiškia nepriklausomai nuo sezono, kūno temperatūros ar aplinkos oro, ir turi neigiamą poveikį sveikatai.

Nepaisant to, kad gausus prakaitavimas kasdien sukelia daugybę problemų, dauguma žmonių nesikreipia pagalbos ir neieško gydymo būdų – taip nutinka dažnai dėl to, kad daugelis mano, jog šios problemos negalima pagydyti, tačiau „Sapiegos klinikos“ gydytojai profesionalai turi jums sprendimo būdą.

 
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Pagausėjusio prakaitavimo gydymas atliekamas botulino toksino pagalba – tai efektyvi hiperhidrozės gydymo priemonė daugeliui pacientų. Šio gydymo veikimo principas paprastas – laikinai blokuojamas nervinio impulso signalas, kuris stimuliuoja prakaito liaukas ir tokiu būdu stabdo prakaito išsiskyrimą. Svarbu pabrėžti, kad gydymas botulino toksinu panaikina pagausėjusį prakaitavimą vidutiniškai 9–12 mėn. Paprastai pakanka vienos procedūros per metus. Gydymas botulino toksinu trunka apie valandą, o po jos iš karto galite sėkmingai grįžti prie įprastinės veiklos.
   

 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu gali būti taikomas tiek moterims, tiek vyrams, kurie kenčia nuo pagausėjusio prakaitavimo.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Pagausėjusio prakaitavimo gydymo procedūra nereikalauja specialaus pasiruošimo, o visą reikiamą informaciją suteiks jus gydantis „Sapiegos klinikos“ gydytojas.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Visų pirma, gydomoji sritis nuskausminama (pagal poreikį) patepant ją vietiškai veikiančia anestetine (nuskausminamąja) priemone. Maždaug po 15 min., kuomet oda bus nejautri, pažasties sritis steriliomis priemonėmis bus paruošiama botulino toksino injekcijai. Injekcija atliekama itin plonomis adatomis vidutiniškai 10 dūrių abiejose pusėse.
   
  Pagausėjusio Prakaitavimo (Hiperhidrozės) Gydymas
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po gydymo iškart be apribojimų galite grįžti prie įprastinės dienotvarkės, tik svarbu kelias valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (negulėti).

  Rekomenduojama iš karto po procedūros nenaudoti jokios kosmetikos gydytose srityse.

  Kol rezultato efektas nestabilus, nerekomenduojame vartoti alkoholio, degintis saulėje ar mėgautis šiltomis procedūromis: kaitintis pirtyje ar gulėti karštoje vonioje.

  Įvairūs tyrimai parodė, kad pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu 1–2 kartus per metus neturi jokių šalutinių efektų.
 • Sapiegos klinika

  PAGAUSĖJUSIO PRAKAITAVIMO (HIPERHIDROZĖS) GYDYMO KAINOS

  Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu (mažos pažastys) 269 €
  Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu (vid. pažastys) 339 €
  Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu (did. pažastys) 399 €
  Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu (l. did. pažastys) 439 €
  Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu delnų srityje 439-539 €
  Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino  padų srityje  549-649 €
  Gyd. dermatologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama

  SPECIALUS PASIŪLYMAS. Atliekant bet kurios srities prakaitavimo gydymą – taikoma 10 % nuolaida nuo nurodytos kainos iki LIEPOS 31 d.
   
19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos