Sapiegos klinika

MEZOTERAPIJA VEIDUI

Mezoterapija – tai metodas, taikomas estetinėje medicinoje, siekiant atkurti, atgaivinti odą. Mezoterapija intensyviai drėkina odą, ją praturtina įvairiomis medžiagomis, atkuria elastingumą, veido tonusą ir spindesį.
 

Kaina: 80 EUR

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Mezoterapijos procedūros metu naudojamos smulkios adatėlės, kuriomis į viršutinius veido odos sluoksnius mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Biologiškai veiklūs preparatai, dar vadinami grožio kokteiliais, patenka į 0,5–1,0 mm gylį ir tiesiogiai veikia korekcines zonas. Ši gydymo metodika suaktyvina elastino ir kolageno gamybą, oda tvirtėja ir stangrėja. Mezoterapija yra pripažinta viena efektyviausių priemonių sprendžiant odos problemas. Kadangi jau po pirmos procedūros jaučiamas odos spalvos ir tonuso pagerėjimas, savaiminė ląstelių regeneracijos stimuliacija, todėl išsilygina smulkios raukšlelės, normalizuojamos riebalinės liaukos, sumažėja kraujagyslinės žvaigždės. Kadangi taip pat yra stiprinamos kraujagyslių sienelės, oda įgauna nepaprastą vidinį spindesį.

  Mezoterapijos procedūros metu mikroinjekcijomis į odą patenka ne tik hialurono rūgštis, bet taip pat vitaminai, mineralai, antioksidantai – šios medžiagos stimuliuoja kolageną gaminančias ląsteles: elastiną, atsakingą už odos elastingumą, tarpląstelinę medžiagą – ir apsaugo odos ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Mezoterapijos procedūra yra atliekama keletą kartų atsižvelgiant į individualią odos būklę ir kliento poreikius. Per mezoterapiją oda gali būti greitai ir ilgam laikui prisotinta drėgme, ypač kai ji yra dehidratavusi.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Mezoterapiją patariama atlikti žmonėms nuo 30 metų dėl odos senėjimo prevencijos. Mezoterapija ypač veiksminga sausą odą turintiems žmonėms, kurių oda yra pavargusi, dehidratavusi nuo saulės poveikio arba subrendusi, netenkanti elastingumo. Mezoterapija nėra atliekama nėščioms ir maitinančioms moterims, žmonėms, sergantiems autoimuninėmis ligomis ar įvairiais aktyviais infekciniais susirgimais.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Specialistas atlieka išsamią odos analizę: nustato odos būklę ir priima sprendimą, kokios sudėties grožio kokteilis turėtų būti naudojamas. Prieš procedūrą oda nuvaloma, nuodugniai dezinfekuojama ir pradedama mezoterapijos procedūra.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Procedūros metu naudojamos itin plonos adatėlės, kuriomis švelniai duriant į odos paviršių patenka ir tolygiai pasiskirsto visi mezoterapinį grožio kokteilį sudarantys ingredientai. Kiekvieno dūrio metu į odą patenka nedidelis preparato kiekis. Atliekamų injekcijų technikos gali skirtis: priklausomai nuo odos amžiaus, būklės, jautrumo, gali būti parenkamos skirtingos adatėlės, esant ryškesniems amžiniams pokyčiams odoje procedūros turėtų būti intensyvesnės, naudojamos įvairesnės technikos. Procedūros metu naudojamas kokteilis FILORGA NCTF su hialurono rūgštimi, į odą suleidžiamas 3 ml kiekis (viena sterili ampulė).
  mezoterapija veido odai naudojamas kokteilis FILORGA NCTF su hialurono rūgštimi
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Mezoterapijos procedūra yra beveik beskausmė, tačiau po jos gali būti matomas odos raudonis, praeinantis po kelių valandų, retesniais atvejais – iki paros. Alerginės reakcijos pasitaiko retai. Paprastai iškart po procedūros pacientai gali grįžti prie savo įprastinės dienotvarkės, tačiau kurį laiką nerekomenduojami atviri saulės spinduliai ar saulės vonios, pirtis ir alkoholio vartojimas. Taip pat yra nedidelė tikimybė, kad injekcijų vietose susidarys smulkios (žirnio dydžio) mėlynės, tačiau jos greitai išnyksta ir yra nesunkiai koreguojamos makiažo priemonėmis.

  Dažniausiai nepageidaujamo poveikio rizika yra susijusi su nepakankamai kvalifikuotu specialistu ar netinkamais, nesertifikuotais mezoterapijai naudojamais preparatais. Tačiau jums dėl to nereikėtų nerimauti, nes „Sapiegos klinikoje“ mezoterapijos procedūras atlieka tik kvalifikuoti specialistai, o naudojamos FILORGA mezoterapijos priemonės yra sertifikuotos CE ženklu ir atitinka griežčiausius klinikinius reikalavimus.
 • Sapiegos klinika

  MEZOTERAPIJOS PROCEDŪROS KAINOS

  Mezoterapija veido odai su preparatu Filorga NCTF HA (3 ml)
   90 € 80 €
   
   
   
12
Specialistų
195
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ

 • INDRĖ STONKUVIENĖ

 • IEVA MACKEVIČIENĖ

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos