Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

JAUNYSTĖS TAŠKŲ INJEKCIJOS - SUNEKOS

Sunekos procedūra – nepamainoma alternatyva norintiems natūralaus rezultato ir nepageidaujantiems injekcinių užpildų. Ją galima derinti su fiziniu ar cheminiu gydymu, tokiu kaip odos šveitimas, lazerinė terapija.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

   

  Sunekos yra nauja aminorūgščių ir hialurono rūgšties injekcinė odos procedūra, atstatanti tarpląstelinį audinį. Procedūra ne tik atkuria odos drėgmės balansą, bet ir skatina fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelių) migraciją į injekcijos vietą. Fibroblastams suteikdama elastino ir kolageno sintezei reikiamų medžiagų, ženkliai didina jų aktyvumą.

   
  Galimos dviejų rūšių Sunekos injekcijos, besiskiriančios sudėtyje esančia hialurono rūgštimi: Sunekos 200 sudėtyje yra mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties, o Sunekos 1200 – didelio molekulinio svorio. Tiek Sunekos 200, tiek Sunekos 1200 preparatuose yra patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų aminorūgščių (glicino, prolinio, lizino, alanino, valino ir kitų) derinys, dėl kurio Sunekos injekcijos yra unikalios, o dėl rezultatų natūralumo pranoksta įprastus hialurono rūgšties užpildus.
   
  Sunekos 200 naudojama nedidelėms odos raukšlėms šalinti, todėl labai tinka jaunesniems pacientams, veido, kaklo, dekoltė ir rankų odai. Sunekos 1200 – tinkamesnis esant gilesnėms raukšlėms, labai išreikštam odos suglebimui, kai reikia didesnio odos patempimo efekto. Dažnai, atsižvelgiant į konkrečius klientų poreikius ir fiziologinius odos ypatumus, ilgalaikiams ir gražiems rezultatams pasiekti naudojamas Sunekos 200 ir Sunekos 1200 derinys.
   
  Sunekos procedūra taikoma visoms veido, dekoltė, kaklo bei rankų sritims!

   

  Jaunystės taškų injekcijos ar giluminis odos drėkinimas (biorevitalizacija)?

  Biorevitalizacijai naudojami preparatai dažniausiai turi tik hialurono rūgšties, kurią natūraliai sintetina kiekvieno organizmas. Hialurono rūgštis pritraukia vandenį ir išlaiko jį tarpląstelinėje terpėje, taip užtikrindama odos ir kitų audinių drėgmę.
   
  Sunekos injekcinių preparatų sudėtyje yra ne tik hialurono rūgšties, bet ir patentuotas pakeičiamų bei nepakeičiamų aminorūgščių derinys, būtinas tarpląstelinio audinio ląstelių, fibroblastų aktyvumui. Dėl unikalaus aminorūgščių derinio Sunekos preparatai ne tik palaiko odos drėgmę, bet ir suteikdami būtinų medžiagų kolageno bei elastino sintezei atstato tarpląstelinį audinį ir gilesnius odos sluoksnius.
   
  Sunekos procedūros trukmė itin trumpa, paprastai trunkanti iki 30 min. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojamos 3–4 procedūros kas mėnesį.

 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

   

  • Skundžiatės sausa oda?

  • Oda tapo mažiau elastinga?

  • Patiriate stresą ir tai atsispindi jūsų odoje?

  • Oda papilkėjusi, praradusi žvilgesį?

  • Oda pažeista saulės poveikio?

  • Procedūra padės rūpintis oda pasireiškus pirmiesiems senėjimo reiškiniams, atkurti ir paryškinti veido bruožus (skruostikaulius, apatinę žandikaulio liniją).

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Sunekos nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo. Jeigu ką nors vartojate – perspėkite specialistą).


 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

   

  Per procedūrą į paodį plonyte adata suleidžiamas 3 ml preparatas. Jis, kaip jau minėta, tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kolageno sintezė, formuojasi naujos odos skaidulos. Dėl unikalaus amino rūgščių derinio Sunekos preparatai ne tik palaiko odos drėgmę, bet ir suteikdami būtinų medžiagų kolageno ir elastino sintezei atstato tarpląstelinį audinį ir gilesnius odos sluoksnius. Po Sunekos injekcijų oda natūraliai atjaunėja, pastebimai sumažėja odos raukšlės ir linijos. Dėl itin natūralaus ir ganėtinai ilgalaikio rezultato Sunekos pranoksta įprastus injekcinius užpildus.
   
  „Sapiegos klinikoje“ medicininiai preparatai atitinka griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrinamas produkto saugumas, patikimumas ir siekiamų rezultatų išliekamumas. Tai – sertifikuoti hialurono rūgšties tirpalai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai.

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS


  Pirmas kelias valandas po procedūros oda gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina, todėl kitą dieną galėsite grįžti prie įprastos dienotvarkės.

 • Sapiegos klinika

  JAUNYSTĖS TAŠKŲ INJEKCIJOS - SUNEKOS KAINOS

  Jaunystės taškų injekcijos SUNEKOS 200 medikamentu (3 ml)

  199 €

  Jaunystės taškų injekcijos SUNEKOS 1200 medikamentu (3 ml)

  249 €

   
19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos