Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

BIOREVITALIZACIJA

Biorevitalizacija – tai odos atgaivinimo būdas ją drėkinant, atkuriant elastingumą bei suteikiant naują žvilgančią išvaizdą. Šis gydymo būdas yra jauninantis, jo metu naudojama hialurono rūgštis, kuri stebėtinai pagerina odos drėgmės lygį, oda kartu su smulkiomis raukšlelėmis išsilygina, tampa skaistesnė ir pastebimai jaunesnė.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Biorevitalizacija taikoma visoms veido bei dekoltė sritims. Hialurono rūgštis – itin svarbi odos jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko odos drėgmę, pasižymėdama ypatingu gebėjimu sujungti vandens molekules. Senstant odai, netenkama ir hialurono rūgšties, taigi ir drėgmės, dėl to papildomas odos maitinimas hialurono rūgštimi yra tiesus ir odai priimtinas kelias susigrąžinti tai, ką ji ima prarasti. Hialurono rūgštis tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame tarpe, taip sumažindama drėgmės netekimą. Prasideda intensyvus odos drėkinimas, kartu stimuliuojama ir kolageno (vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančio elastingumą) sintezė, lėtėja jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį – taip formuojasi naujos odos skaidulos. Svarbu pabrėžti, jog hialurono injekcijomis suteikiamas natūraliai atrodantis rezultatas – tolygiai išlyginamas skruostų, kaktos, sričių aplink akis kontūras, natūraliai sumažėja lūpų-nosies raukšlių intensyvumas.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Biorevitalizacija jums gali padėti, jeigu:

  Skundžiatės dėl sausos odos
  Oda tapo mažiau elastinga
  Patiriate stresą ir tai atsispindi jūsų odoje
  Oda papilkėjusi, praradusi žvilgesį
  Oda pažeista saulės poveikio
  Norite profilaktiškai rūpintis oda dar nepasireiškus pirmiesiems senėjimo reiškiniams
  Norite atkurti odą po įvairių agresyvių procedūrų
  Norite išlyginti odos reljefą
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Biorevitalizacija nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, jeigu kažką vartojate – perspėkite specialistą).
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Procedūros metu į paodį plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis (1 ml) didelės koncentracijos (10–20 mg/ml) laisvos hialurono rūgšties. Preparatas, kaip jau minėta, tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kolageno sintezė, formuojasi naujos odos skaidulos. Kaip viso šio proceso rezultatą, pacientas labai greitai pajaučia visapusiškai pagerėjusią odos būklę. Atsiranda švytinčios odos efektas, t. y. pagerėja odos struktūra, išsilygina reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, išsilygina smulkios raukšlelės. Procedūra, priklausomai nuo jos apimties, trunka nuo 30 iki 60 min. Esant poreikiui yra galimybė nuskausminti injekcijų sritis.

  „Sapiegos klinikoje“ medicininiai preparatai atitinka griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrinantys produkto saugumą, patikimumą ir siekiamų rezultatų išliekamumą. Tai – sertifikuoti hialurono rūgšties tirpalai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Pirmas kelias valandas po procedūros oda gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Papulės, kurios atsiranda injekcijų vietose, gali išsilaikyti iki kelių parų, kol reabsorbuosis hialurono rūgštis. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks jus gydantis specialistas.
 • Sapiegos klinika

  BIOREVITALIZACIJOS KAINOS

  Biorevitalizacija su Juvéderm® HYDRATE preparatu (14 mg HA/1 ml) 139 €
  Biorevitalizacija su Filorga M-HA18 preparatu (18 mg HA/1 ml)  159 €
  Redermalizacija su gintaro rūgštimi (1ml) – XELA REDERM (1,10%) 159 €
  Redermalizacija su gintaro rūgštimi (2 ml) – XELA REDERM (1,10%) 199 €
  Redermalizacija su gintaro rūgštimi (1ml) – XELA REDERM (1,80%) 179 €
  Redermalizacija su gintaro rūgštimi (2ml) – XELA REDERM (1,80 %) 239 €
  Redermalizacija su gintaro rūgštimi (1ml) – XELA REDERM (2,20%) 199 €
  Redermalizacija su gintaro rūgštimi (2ml) – XELA REDERM (2,20%) 259 €
  Specialisto konsultacija atliekant procedūrą – nemokama

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos