Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

BOTULINO TOKSINO INJEKCIJOS

Botulino toksinas (botoksas) yra natūralus išgrynintas baltymas, išskiriamas bakterijos Clostridium botulinum ir jau daugybę metų naudojamas medicininiais tikslais. Anksčiau jis buvo itin plačiai taikomas oftalmologijoje, neurologijoje, pediatrijoje, o pastaraisiais metais įgavo ypatingą reikšmę kosmetologijos bei estetinės dermatologijos srityse. 2002 m. gydymas botulino toksinu buvo patvirtintas JAV maisto ir vaistų tarnybos (FDA) ir nuo tada ėmė plisti ne tik JAV, bet ir Europoje.

  • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Botulino toksino injekcijos yra paprasta, nechirurginė procedūra, atliekama sušvirkščiant injekciją, sudarytą iš botulino toksino ir kitų sudedamųjų dalių, į tas veido sritis, kuriose formuojasi raukšlės ir kurias siekiama sumažinti. Botulino injekcijos yra beveik beskausmės, trunkančios vos keletą minučių, o rezultatas pradedamas matyti po 2–3 parų.
   
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Botulino injekcijos yra Jums tinkama procedūra, jei skundžiatės mimikos raukšlėmis kaktoje, aplink akis ir norite jas pašalinti.

  Nuo botulino toksino injekcijų reikėtų susilaikyti, jeigu gydomojoje zonoje ar greta jos yra infekcija.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Atvykus į procedūrą gydytojas jus visuomet pakonsultuos, apžiūrės ir įvertins jūsų odos būklę. Botulino toksino injekcijos reikalauja itin profesionalių žinių bei patyrimo, kadangi nepakankamai preciziškai atlikus injekciją galime sulaukti visiškai kitokių rezultatų.

  Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ gydytojai, atliekantys tokias injekcijas, yra aukščiausios kvalifikacijos bei turi didelę patirtį.

  Nepamirškite gydytojui pasakyti, jeigu esate nėščia, planuojate greitu metu pastoti ar sergate nervų-raumenų ligomis.

   
  kosmetologo konsultacija del botolino toksino injekcijos
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Botulino toksinas yra preciziškai ir atsargiai injekuojamas nedideliais kiekiais į veido raumenis, jo funkcija – blokuoti nervinį impulsą ir neleisti raumeniui susitraukti. Tai sumažina bei pašalina veide esančias raukšles, susidarančias dėl pernelyg dažno ar stipraus šių raumenų susitraukimo. Efektas bus matomas konkrečiai tose srityse, kuriose bus atliekama injekcija, paprastai tai būna kaktos raukšlės (horizontalios bei vertikalios), raukšlelės aplink akis, virš viršutinės lūpos, tarp lūpos kampo bei skruosto, kaklo raukšlės.

  Botulino injekcijos beveik beskausmės, kadangi procedūros metu naudojama itin plona adata. Efektas bus matomas per kelias dienas, o kiek laiko bus matomas, sunku pasakyti, kadangi tai priklauso nuo įvairių individualių charakteristikų, tačiau paprastai trunka apie 4–6 mėn. Injekcijos gali būti nuolatos kartojamos, kadangi tai visiškai nekenkia sveikatai, tačiau tarp jų turi būti daromos tam tikro intervalo pertraukos (paprastai 4 mėn.). Svarbu paminėti, jog pakartotinas gydymas padeda pasiekti ilgiau trunkančius bei geresnį estetinį efektą turinčius rezultatus.

  leidziama botulino toksino injekcija i mimikos rauksles
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po gydymo iškart be apribojimų galite grįžti prie įprastinės dienotvarkės, tik svarbu kelias valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (negulėti).

  Rekomenduojama nenaudoti jokios kosmetikos gydytose srityse iš karto po procedūros.

  Kol rezultato efektas nestabilus, nerekomenduojame vartoti alkoholį, degintis saulėje ar mėgautis šiltomis procedūromis: kaitintis pirtyje ar gulėti karštoje vonioje.

  Botulino toksinas pradės veikti praėjus 2–3 dienoms po injekcijos ir poveikis bus matomas vidutiniškai 4–6 mėn. Pasibaigus injekcijos poveikiui dažnu atveju atprantama nuo perdėto mimikavimo ir kartoti injekciją nebėra tikslo, nes raukšlės nebesiformuoja.

  galerija pries ir po botolino toksino injekcijos
 • Sapiegos klinika

  BOTULINO TOKSINO INJEKCIJŲ KAINOS 

                          Related image                        Image result for male sign
  Kaktos vertikalių (pykčio) raukšlių gydymas* 
    90-110 € 130 €
  Kaktos horizontalių (rūpesčio) raukšlių gydymas*  130-150 € 190€
  Aplink akis (žąsų kojelės) raukšlių gydymas* 
   130-150 € 150€
  Vertikalios raukšlės aplink lūpas 50 €  
  Gummy smile korekcija 60 €  
  Nosies korekcija botulino toksinu 90 €  
  Smakro raukšlių korekcija 60   
  Mezobotulino injekcijos 190 €  
  Bruksizmo (griežimo dantimis) gydymas  170-230 € 230-270€
  Gyd. dermatologo/plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama  
  Pakartotina gyd. konsultacija/ apžiūra/ korekcija po injekcijų - nemokama  

  *  SPECIALUS PASIŪLYMAS:  atliekant 3 ir daugiau zonų raukšlių korekciją botulino toksinu taikoma 15 % nuolaida.
   

16
Specialistų
219
Paslaugos
13049
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos