Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

BIONUTRILIFT veido atjauninimas

BIONUTRILIFT – tai nauja ir išskirtinė veido atjauninimo procedūra, kuri sugrąžina odai jaunatvišką išvaizdą, suteikia spindesio ir gyvybingumo. BIONUTRILIFT veido atjauninimas padeda naikinti ir sumažinti veido raukšles, kartu odą aprūpindama veikliosiomis medžiagomis, kurios suintensyvina odoje vykstančius procesus atsakingus už odos jaunystę. Tai procedūra, norintiems pažangaus veido atjauninimo, kurios metu pasirūpinama odos sveikata, o veidui suteikiami išraiškingesni bruožai ir ryškesni kontūrai.
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ


  BIONUTRILIFT veido atjauninimas - tai unikali estetinės medicinos procedūra, pritaikanti du efektyvius metodus veidui atjauninti: odos patempimą ir biostimuliavimą. Procedūros metu naudojami FILLMED BY FILORGA naujos kartos audinių užpildai ART FILLER ir mezoterapijos kokteilis NCTF 135HA. Taip vos keliais dūriais išlyginamos raukšlės, o oda aprūpinama stimuliuojančiomis veikliosiomis medžiagomis, kurios skatina kolageno ir elastino sintezę. 
   

  BIONUTRILIFT procedūros technika

 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  BIONUTRILIFT veido atjauninimas gali būti atliekama moterims ir vyrams, kurie nori panaikinti ar sumažinti veido raukšles ar atitolinti jų atsiradimą, suteikti odai elastingumo
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Visų pirma, prieš BIONUTRILIFT veido atjauninimo, atvykus į Sapiegos Kliniką Jūsų laukia konsultacija. Gydytoja Jus apžiūrės ir įvertins Jūsų veido odos būklę, taip bus paskiriamas geriausias Jums tinkamas preparatas. Į išankstinius klausimus taip pat galime atsakyti ir el. paštu: info@sapiegosklinika.
   
  Nors specialaus pasiruošimo prieš BIONUTRILIFT procedūrą nereikia, o atlikti ją galima net per pietų pertrauką, ši injekcija reikalauja itin profesionalių žinių. Užtikriname, kad „Sapiegos Klinikos“ gydytojai, atliekantys BIONUTRILIFT injekcijas, yra aukščiausios kvalifikacijos. 
   
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Kiekvienoje veido pusėje po vieną kartą įduriama į aukščiausią skruostikaulio tašką. Geriausiems rezultatams pasiekti ir sumažint kraujosruvų tikimybę, naudojama plona ir plastiška adata – kaniulė. Ja injekuojamas hialurono rūgšties užpildas ART FILLER ir sukuriamas tarsi vėduoklės formos tinklas, kuris patempia odą ir sumažina nosies-lūpų raukšlę. Iš to paties taško, į tarpelius tarp hialurono rūgšties užpildo, suleidžiamas NCTF 135HA – mezoterapijos kokteilis, papildantis odą tokiomis medžiagomis kaip amino rūgštys, kofermentai, mineralai, antioksidantai, taip pat hialiurono rūgštimi ir kitokiais odos kokybę gerinančiais komponentais. 

  Antrasis dūris gali būti daromas apatinio žandikaulio kampo srityje, kai siekiama stipresnės korekcijos. Šis dūris mažina nosies-lūpų ir lūpų-smakro raukšles. BIONUTRILIFT veido atjauninimas trunka apie 20 minučių, o rezultatai matosi iš karto.
  BIONUTRILIFT prieš ir po procedūros
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Retesniais atvejais gali atsirasti kraujosruvos, tačiau procedūros metu oda pažeidžiama labai mažai. Po procedūros galite grįžti į normalų savo dienos ritmą. Rezultatai išsilaiko apie 1–1,5 metų ir yra pastebimi iš karto: išnykusios ar sumažėjusios raukšlės, išraiškingesni veido bruožai, pagražėjusi odos išvaizda. Siekiant aukščiausių rezultatų, rekomenduojama procedūrą pakartoti po 3 mėnesių. 
   
  rezultatai po BIONUTRILIFT odos tempimo
 • Sapiegos klinika

  BIONUTRILIFT veido atjauninimo kaina

  Veido vidurinės dalies tūrio atstatymas – pakėlimas 389 €
  Gyd. dermatologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą – nemokama -
  Vietinis nuskausminimas – nemokamas -

19
Specialistų
279
Paslaugos
27589
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos