Sapiegos klinika

APIE „SAPIEGOS KLINIKĄ“

       

„Kiekvienas žmogus yra svarbus!“ – tai mūsų, „Sapiegos klinikos“, šūkis. Išskirtinis dėmesys pacientui – pagrindinė vertybė. Šiltas ir profesionalus aptarnavimas, nuoširdi pagalba, atsakymai į rūpimus klausimus ir buvimas šalia – kertiniai dalykai, ant kurių ir laikosi „Sapiegos klinika“.

Plastinė chirurgija ir dermatologija. „Sapiegos klinika“ specializuojasi daugiausiai plastinės chirurgijos ir dermatologijos srityse. Mes siekiame, kad pravėrę vienerias klinikos duris rastumėte atsakymus į visus kylančius klausimus, susijusius su pokyčiais tiek odoje, tiek bendrai išvaizdoje.
Plastinės chirurgijos specialistai turi sukaupę per 30 metų patirtį, yra atsidavę savo profesijai, ypač šiltai, žmogiškai ir betarpiškai bendrauja su savo pacientais. Į gydymą dermatologijos srityje žiūrime pažangiai ir procedūras atliekame tik su auksinio standarto vokiškais lazeriais Asclepion. Apgamų, karpų, kraujagyslių, plaukelių šalinimas, aknės gydymas, įvairaus pobūdžio estetinės procedūros – visa tai rasite pas mus.

Kosmetologija. Šios srities specialistės gali didžiuotis sukauptu dideliu žinių bagažu, taip pat – medicininiu išsilavinimu, todėl į odos problemas žvelgiama kitaip – giliau. Mūsų klinikoje procedūros atliekamos tik su prancūziška autentiška Biologique Recherche kosmetika, kuri vertinama visame pasaulyje.

Atsidavimas ir patirtis. Mūsų komandoje – vien savo darbui atsidavę profesionalūs specialistai, niekada neskaičiuojantys valandų, noriai dirbantys ir visuomet pasiryžę būti šalia savo paciento. Galime tik didžiuotis ypač aukšta gydytojų kvalifikacija savo specializacijose bei jų patirtimi. Kelių grandžių specialistai gali pasiūlyti pacientui efektyviausią gydymo planą. Nes mes žinome, kad komandinis darbas  – ypač svarbus siekiant geriausių rezultatų mūsų pacientui!  


Linkėjimai,

Sapiegos klinikos komanda
14
Specialistų
219
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika - manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai uz švytinčią odą Hydrafacial pagalba, ačiū gydytojai Linai ir jos lazerinėms procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius. (Mergaitės supras).
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai - tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau - patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme Hydrafacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimas jų klientemis. Ši procedūra, nuostabios kosmetologės Andrėjos dėka, bus mano favorit’as!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos