Sapiegos klinika

APIE „SAPIEGOS KLINIKĄ“

       

„Kiekvienas žmogus yra svarbus!“ – tai mūsų, „Sapiegos klinikos“, šūkis. Išskirtinis dėmesys pacientui – pagrindinė vertybė. Šiltas ir profesionalus aptarnavimas, nuoširdi pagalba, atsakymai į rūpimus klausimus ir buvimas šalia – kertiniai dalykai, ant kurių ir laikosi „Sapiegos klinika“.

Plastinė chirurgija ir dermatologija. „Sapiegos klinika“ specializuojasi daugiausiai plastinės chirurgijos ir dermatologijos srityse. Mes siekiame, kad pravėrę vienerias klinikos duris rastumėte atsakymus į visus kylančius klausimus, susijusius su pokyčiais tiek odoje, tiek bendrai išvaizdoje.
Plastinės chirurgijos specialistai turi sukaupę per 30 metų patirtį, yra atsidavę savo profesijai, ypač šiltai, žmogiškai ir betarpiškai bendrauja su savo pacientais. Į gydymą dermatologijos srityje žiūrime pažangiai ir procedūras atliekame tik su auksinio standarto vokiškais lazeriais Asclepion. Apgamų, karpų, kraujagyslių, plaukelių šalinimas, aknės gydymas, įvairaus pobūdžio estetinės procedūros – visa tai rasite pas mus.

Kosmetologija. Šios srities specialistės gali didžiuotis sukauptu dideliu žinių bagažu, taip pat – medicininiu išsilavinimu, todėl į odos problemas žvelgiama kitaip – giliau. Mūsų klinikoje procedūros atliekamos tik su prancūziška autentiška Biologique Recherche kosmetika, kuri vertinama visame pasaulyje.

Atsidavimas ir patirtis. Mūsų komandoje – vien savo darbui atsidavę profesionalūs specialistai, niekada neskaičiuojantys valandų, noriai dirbantys ir visuomet pasiryžę būti šalia savo paciento. Galime tik didžiuotis ypač aukšta gydytojų kvalifikacija savo specializacijose bei jų patirtimi. Kelių grandžių specialistai gali pasiūlyti pacientui efektyviausią gydymo planą. Nes mes žinome, kad komandinis darbas  – ypač svarbus siekiant geriausių rezultatų mūsų pacientui!  


Linkėjimai,

Sapiegos klinikos komanda
12
Specialistų
195
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
  • GIEDRĖ RUSYTĖ
  • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ

  • INDRĖ STONKUVIENĖ

  • IEVA MACKEVIČIENĖ

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos