KAPILIARŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Išsiplėtę kapiliarai gali žymiai paveikti gyvenimo kokybę. Nors ši būklė – lėtinė, tačiau parinkdami tam tikrą gydymą, galime ženkliai sumažinti požymių ryškumą ir pašalinti vizualiai matomus simptomus.
Sapiegos klinikoje išsiplėtusių kapiliarų gydymui naudojamas pažangių technologijų MeDioStar NeXT lazeris, kurio specialių parametrų dėka yra užtikrinama minimali rizika pacientui ir efektyvus odos kapiliarų gydymas.

Kaina: 42 EUR

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Lazeriu gydant kraujagyslinius pažeidimus, spinduliai yra nukreipiami į pažeistą kraujagyslę ir absorbuojami kraujyje esančio hemoglobino – tai lemia, jog kraujas sušyla iš karto patekus spinduliams. Dėl karščio vidinė kraujagyslės sienelė pabrinksta, nebetenka vientisumo ir po truputį, priklausomai nuo kraujagyslės spindžio, įvyksta okliuzija – kraujagyslė užanka. Kiekvienas lazerio spindulys turi jam būdingą spalvą (bangos ilgį). Mažoms išsiplėtusioms kraujagyslėms, kurios paprastai yra raudonos ir paviršinės, naudojami geltoni bei žali lazerio spinduliai, kadangi jie yra gerai absorbuojami kraujo, tačiau vanduo juos sugeria prastai. Kadangi didžiąją dalį odos sudaro vanduo, oda esanti aplink kapiliarus išlieka šalta, taigi yra minimali rizika pažeisti šalia esančius audinius.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Jeigu susiduriate su kapiliariniais pažeidimais aplink nosį, skruostų srityje, taip pat ir kitose kūno vietose – tuomet Jūs esate kandidatas lazeriniam išsiplėtusių kapiliarų gydymui. Sapiegos klinikoje prieš kiekvieną procedūrą konsultacijos su gydytoju metu yra nusprendžiama, ar Jums tikrai reikia šios procedūros, kokie galimi rezultatai bei rizika ir kiti svarbūs klausimai.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Rekomenduojame bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės ekspozicijos/ soliariumo). Jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus pvz.: Orfariną, Aspiriną), tai jų naudojimą nutraukti bent 3 dienos iki procedūros. Planuojamoje gydyti vietoje negali būti patologinių pakatimų (uždegimo, pūliavimo ir kt.).
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Planuojamoje gydyti vietoje oda nuskausminama vietiškai ir atšaldoma (kuo didesnis kraujagyslinis pažeidimas – tuo ilgiau šaldoma). Lazerio išskiriamas šviesos impulsas sukelia lengvą dilgtelėjimo jausmą, kuris yra veiksmingo gydymo požymis. Tokiu būdu kraujagyslės ir kapiliarai yra pašalinami ilgam laikui, nesukeliant jokio šalutinio poveikio ir paliekant randų.
   

  Procedūros trukmė priklauso nuo pažeidimo dydžio ir trunka nuo nuo kelių iki keliolikos minučių. Po procedūros gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir/ar juntamas karščio jausmas.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Rekomenduojama šaldyti gydytą vietą tol, kol bus malonus jausmas. Vengti saulės ekspozicijos ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje be apsaugos nuo ultravioletinių spindulių bent 6 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (nemažesnius nei SPF 50) jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke. Taip pat reikia vengti intensyvių fizinių pratimų, karštų maudynių, saunos bent 5 dienas po gydymo procedūros. Vengti odos paraudimo atsiradimo dėl alkoholio, aštrių prieskonių ar panašių medžiagų naudojimo.
   
  Gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos. Paprastai šiam gydymui būdinga vos keletas komplikacijų:
  • Priklausomai nuo pažeidimo dydžio po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir/ar juntamas karščio jausmas. Gali formuotis šašeliai ar pūslelės, kuriais negalima manipuliuoti.

  • Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (gydyta vieta pašviesėti ar patamsėti lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

  • Retais atvejais, gali formuotis matomi randai ar odos įtraukimai.

  • Gydytos kraujagyslės dažniausiai neatsinaujina, tačiau laikui bėgant, naujose vietose gali plėstis naujos kraujagyslės. Todėl rekomenduojama, vengti saulės/naudoti apsauginius kremus nuo saulės, vengti saunų ir kitų kraujagysles plečiančių veiksnių.

 • Sapiegos klinika

  KAINOS

  Pavienis kapiliaras 42 €
  Hemangioma, vyšninė angioma 69 €
  Sritis aplink nosį 69 €
  Visos nosies sritis 99 €
  Veido sritis 149 €
  Kaktos sritis 79 €
  Skruostų sritis 129 €
  Smakro sritis 69 €
  Abiejų šlaunų sritis 199 €
  Abiejų blauzdų sritis 189 €
  Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama