Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

KRŪTŲ PAKĖLIMAS

Nėštumas, maitinimas krūtimi ir nuolatos mus veikianti gravitacija per eilę metų paveikia ir moters krūtų išvaizdą. Su amžiumi odai tampant mažiau elastingai, krūtys keičia savo išvaizdą, stangrumą ir pradeda leistis žemyn. Krūtų pakėlimo operacija – tai chirurginė procedūra, kurios metu krūtys įgauna naują vaizdą, stangrumą ir poziciją. Krūtų pakėlimo operacija gali būti daroma kartu su krūtų didinimo operacija.
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Krūtų pakėlimo operacija gali būti atliekama pasitelkiant įvairią krūtų pakėlimo techniką, priklausomai nuo krūtų formos pobūdžio ir norimo rezultato. Pagal spenelių ir po krūtimis esančios raukšlės lokalizaciją nustatomas krūtų nusileidimo lygis. Jaunos, standžią krūtinę turinčios moters speneliai yra virš pokrūtininės raukšlės.

  Prieš chirurginę procedūrą yra labai svarbi pirminė plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu sužinosite pasiruošiamojo proceso žingsnius, aptarsite savo sveikatos būklę ir lūkesčius. Operuosiantis gydytojas jus ištirs, itin kruopčiai apžiūrės ir pamatuos visas reikiamas apimtis, kad galėtų įvertinti procedūros mastą bei parinkti geriausiai jums tinkančią operacijos techniką, implantų dėjimo galimybę bei aptarti visus kilusius klausimus. O jeigu negalite atvykti į pirminę konsultaciją, visuomet galime pasikonsultuoti nuotoliniu būdu bendruoju klinikos el. paštu info@sapiegosklinika.lt

  Sapiegos Klinikos plastikos chirurgaipries krutu pakelimo operacija
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Krūtų pakėlimo operacija yra tinkama pacientėms su santykinai mažomis bei nukarusiomis krūtimis bei realistiškais siekiais.

  Be jau minėtų pagrindinių priežasčių, yra keletas bendrų reikalavimų prieš procedūrą:

  Gera sveikatos būklė – labai svarbus moters imunitetas, gretutiniai susirgimai, galintys daryti įtaką bendrai pacientės būklei.

  Amžius – jaunesnės moterys greičiau atsigauna po operacijos, tikėtini geresni rezultatai. Taip pat amžius gali turėti įtakos renkantis implantų rūšį.

  Lūkesčiai – jie turi būti realistiški. Svarbu suprasti, kad kiekviena moteris yra individuali, ir įsivaizduojama ideali krūtinė ant konkretaus kūno nebūtinai atrodys lygiai taip pat.

  Supratimas apie procedūrą – prieš kiekvieną chirurginę intervenciją su gydytojo chirurgo pagalba reikia įvertinti operacijos riziką bei privalumus, suprasti galimas pasekmes.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš procedūrą bus surinkta išsami jūsų ligos ir gyvenimo anamnezė – ligos, kuriomis sergate, dabartinė sveikatos būklė, vartojami vaistai, alergija medikamentams, gyvenimo būdas, dietų laikymasis ir kt. – visa tai žinoti yra svarbu, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus bei saugią Jūsų sveikatos būklę operacijos metu ir po jos. Prieš operaciją taip pat reikės atlikti tam tikrus tyrimus (mamogramą, kraujo tyrimus) – visą smulkią informaciją sužinosite konsultacijos metu.

  sapiegos klinikos plastikos chirurgai pries procedura
   
   

   
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Krūtų pakėlimo operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą, operacijos trukmė nuo 1 iki keletos valandų priklausomai nuo krūtų dydžio, taip pat kartais kartu su krūtų pakėlimu yra dedami implantai, tokiu atveju operacija trunka ilgiau. Operacijos metu yra šalinama perteklinė oda, o speneliai ir sritis aplink juos yra pakeliami (areolė). Ši sritis yra formuojama siekiant sukurti gražų krūties vaizdą. Siūlės paprastai daromos aplink areolę taip, kad būtų kuo mažiau pastebimos.

  Jeigu krūtų pakėlimo operacijos metu taip pat norima padidinti krūtinę, implantai dedami po krūties audiniu arba po krūtinės raumeniu (plačiau apie tai - „Krūties didinimo operacija“)

  sapiegos klinikos chirurgai krutu plastikos metu
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Pooperacinio laikotarpio etape gijimo procesas priklauso nuo paciento asmeninių savybių ir kitų kintamų veiksnių. Per pirmąsias dienas greičiausiai jausite skausmą, gali kilti kūno temperatūra ir atsirasti patinimų, kurie vėliau išnyksta.

  Paprastai parą po operacijos pacientės lieka klinikoje – užtikrinama profesionali medikų pooperacinė priežiūra, jeigu viskas vyksta sklandžiai ir jūs jaučiatės gerai, po pirmosios paros galite vykti sveikti į namus. Pirmąją parą galite jausti stipresnius skausmus, vėliau jie mažės, išliks maudimas. Kurį laiką jūsų krūtys bus jautresnės, ypač spenelių srityje.

  Praėjus savaitei (ar daugiau) po krūtų pakėlimo bus išimamos siūlės, įvertinta jūsų pooperacinė sveikatos būklė, aptariami tolesni apsilankymai pas chirurgą krūtų būklei įvertinti. Jeigu po operacijos krūtų oda bus sausa, galima naudoti neutralų kremą keletą kartų per dieną paliekant sausą zoną aplink siūles. Padidėjęs spenelių ir krūties odos jautrumas po truputį mažės, tačiau išnyks praėjus pusmečiui po procedūros.

  Kadangi krūtų pakėlimo operacijos rezultatas yra matomas iškart, neabejojame, kad sveikimo periodas bus malonus ir tikrai neprailgs.

  Kiekviena chirurginė procedūra turi komplikacijų riziką, kuri gali būti susijusi su anestezija, infekcija, kraujavimu, patinimu. Tačiau šios komplikacijos yra retos ir paprastai jų yra išvengiama. Sapiegos klinikos komanda užtikrins visas reikiamas Jūsų sveikimo ir rizikos sumažinimo iki minimalaus lygio priemones, tačiau taip pat nemenka atsakomybė tenka ir pačiai pacientei – tai, kaip ji rūpinsis savimi po operacijos, taip pat prisideda tiek prie rizikos mažinimo, tiek prie krūtų grožio bei puikios savijautos.
 • Sapiegos klinika

  KRŪTŲ PAKĖLIMO KAINOS

  Krūtų pakėlimas 1800 - 2500 €
  Krūtų didinimas implantais ir pakėlimas 3400 - 4400 €
  Įtrauktų krūtų spenelių korekcija 600 - 800 €
  Spenelių mažinimas 700 - 900 €

  Kainos nurodytos įskaitant pooperacinę slaugą palatoje (1 parą), bendrinę nejautrą, specialią liemenėlę po operacijos ir perrišimus.
  Operacijos atliekamos tarpininkaujant su „Kardiolitos“ klinikomis adresu Laisvės pr. 64 A, Vilniuje.

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos