Sapiegos klinika

KRŪTŲ DIDINIMO/ PAKĖLIMO/ MAŽINIMO OPERACIJOS

Daugelis moterų yra nepatenkintos savo krūtine, nes kartais krūtinė iš prigimties yra nedidelė, kartais
būna, jog brendimo metu vystantis krūtų liaukiniam audiniui, krūtys vystosi asimetriškai, dėl to viena krūtis gali būti pastebimai didesnė negu kita. O kartais nuostabios, apvalios krūtys po gimdymo neretai praranda savo buvusią išvaizdą – nukara, ženkliai sumažėja. Šie pakitimai taip pat gali atsirasti po žymaus svorio netekimo arba tiesiog natūraliai senstant.

 

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Plastinė chirurgija gali suteikti krūtinei geidžiamą formą ir tobulas moteriškumo ir seksualumo formas. Tai chirurginė operacija, kurios metu krūtys gali tapti didesnės, apvalesnės, standesnės visa tai derinant su natūralia moters išvaizda, jos norais bei tikslu po operacijos turėti ne tik gražesnę krūtinę, bet ir daugiau pasitikėjimo savimi. Ne veltui ši chirurginė procedūra jau daugelį metų yra pirmaujanti tarp moterų grožio chirurgijos srityje ir suinteresuotumas ja vis dar pastebimai auga.

  Pirmasis žingsnis ruošiantis krūtų didinimo procedūrai – pirminė plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu sužinosite pasiruošiamojo proceso žingsnius, aptarsite savo sveikatos būklę ir lūkesčius, chirurgas apžiūrės ir pamatuos jus, kad galėtų įvardinti procedūros apimtis bei parinkti geriausiai jums tinkančių implantų dydį. Chirurgas išsamiai papasakos apie implantų rūšis ir galimus chirurginius metodus. Taip pat atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Jei negalite atvykti į pirminę konsultaciją, visuomet galime pasikonsultuoti nuotoliniu būdu bendruoju klinikos el. paštu: info@sapiegosklinika.lt

 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Be jau minėtų priežasčių, kodėl moterys nori didintis krūtis, yra keletas bendrų reikalavimų prieš procedūrą:
  - Gera sveikatos būklė – labai svarbus moters imunitetas, gretutiniai susirgimai, galintys daryti įtaką bendrai pacientės būklei;
  - Amžius – jaunesnės moterys greičiau atsigauna po operacijos, tikėtini geresni rezultatai. Taip pat amžius gali turėti įtakos renkantis implantų rūšį.
  - Lūkesčiai – jie turi būti realistiški. Svarbu suprasti, kad kiekviena moteris yra individuali, ir įsivaizduojama ideali krūtinė ant konkretaus kūno nebūtinai atrodys lygiai taip pat.
  - Supratimas apie procedūrą – prieš kiekvieną chirurginę intervenciją su gydytojo chirurgo pagalba reikia įvertinti operacijos riziką bei privalumus, suprasti galimas pasekmes.
  - Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama atlikti krūtų didinimo operaciją praėjus 1 metams po vaiko gimimo ir praėjus 6 mėn. po maitinimo krūtimi.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Krūtų didinimas yra labai dažna procedūra, turinti didžiausią pacientų pasitenkinimo rodiklį, tačiau, kaip ir prieš bet kurią kitą operaciją, būtina aptarti aiškiai visas detales, galimas rizikas bei pooperacinį laikotarpį su plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoju. Sapiegos klinikoje mielai jus pakonsultuos plastikos chirurgas Gediminas Rauba ar plastikos chirurgė Jelena Romanova – Paškevič. 

   

  Renkantis krūtų implantus, norimas krūtų dydis yra pagrindinė pageidaujamo estetinio rezultato sąlyga. Tikslus krūties bazės išmatavimas yra pagrindinis atspirties taškas pasirenkant implantų tūrį ar krūtų dydį.
  Kitas svarbus aspektas 
   – atviras pokalbis su pasirinktu chirurgu apie pageidaujamą tarpą tarp krūtų. Taip pat konsultacijos metu galite aptarti pageidaujamą viršutinės krūtų dalies pilnumą arba tai, kaip krūtys atrodys vilkint tam tikrus drabužius ar maudymosi kostiumėlį. Gali tekti aptarti krūtų asimetriją bei įvairius su speneliais susijusius aspektus.
   
  Krūties implantai būna apvalios, ovalo arba kontūrinės formos, kelių skirtingų dydžių ir projekcijų. Apvalūs implantai paprastai naudojami siekiant padidinti krūties viršutinės dalies pilnumą, o ovalo ar lašo formos implantai geriausiai imituoja natūralią krūtų formą, suteikdami daugiau pilnumo apatinėje krūties dalyje.
  Mes visada pacientėms rekomenduojame MOTIVA (JAV) implantus, kurie atitinka aukščiausius tokiems produktams taikomus kokybės standartus, todėl yra patvirtinti daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje.
  Implantai užpildyti tik išskirtiniais, itin minkštais, formą išlaikančiais geliais ProgressiveGel, ProgressiveGel PLUS,  ProgressiveGel ULTIMA, garantuojančiais apsaugą nuo implanto plyšimo įterpimu metu, užpildo ištekėjimo ar nepageidautino implanto judėjimo.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Operacijos metu atliekama bendrinė nejautra, operacijos trukmė nuo 1 iki 2 valandų priklausomai nuo operacijos apimties – kartais kartu su krūtų didinimu yra tvarkoma krūtų asimtrija atliekant pakėlimą, patempimą. Šios operacijos metu yra atliekamas pjūvis, per kurį įdedamas implantas. Labiausiai Jums tinkantis pjūvis yra parenkamas kartu su gydytoju chirurgu atsižvelgiant į kuo mažesnę randų tikimybę bei jūsų individualią krūtinės struktūrą. Yra trys dažniausi pjūvių variantai, visi jie nedideli, siekiant kuo mažesnių pooperacinių žymių:
  • Pjūvis po krūties raukšle – tai ko gero pats dažniausias variantas, kadangi sritis po krūtine yra pridengta pačios krūties, dėl to net ir nedidelis randelis bus dar labiau paslėptas.
  • Sritis prie spenelio  (pigmentuoto laukelio kraštas)  – tai taip pat dažnai pasirenkama sritis, pjūvis  pusračio formos, nežymus.
  • Pažasties pjūvis – pjūvis atliekamas per pažasties liniją.
  Implantai gali būti įterpiami dviejose skirtingose vietose – virš krūtinės raumens (po krūties liauka) arba po krūtinės raumeniu (gilesnis, virš šonkaulių).
  Implanto formavimas virš krūtinės raumens nepažeidžia ir neįsiterpia į krūtinės raumenį, tai reiškia, kad nebus jaučiamas diskomfortas ir atsigavimas po operacijos bus greitesnis, taip pat krūtis bus mažiau sutinusi, taigi iškart po operacijos jūsų krūtys atrodys kur kas patraukliau. Tačiau yra didesnė pooperacinių komplikacijų rizika – kapsulinių kontraktūrų formavimasis, pasmukimas (ypač didesnių implantų), taip pat sudėtingiau atlikti kokybišką mamografijos tyrimą.
   
  Implanto formavimas po krūtinės raumeniu turi šiek tiek daugiau privalumų nei virš krūtinės raumens – mažesnė komplikacijų rizika (kapsulinių kontraktūrų, infekcijos, nusmukimo), taip pat mažiau nesklandumų atliekant mamogramą. Tačiau svarbu paminėti, kad šiuo implanto formavimo atveju nusimato didesni skausmai pooperaciniu periodu ir būdingas ilgesnis atsigavimas bei patinimas.
  Yra ir dar vienas variantas, kuomet implantas formuojamas iš dalies po liauka, iš dalies po raumeniu – apatinėje krūties dalyje implantas yra po liauka, jis ją pakelia ir ištempia, o viršutinėje krūties dalyje – po krūtinės raumeniu.

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Pooperacinio laikotarpio etape gijimo procesas priklauso nuo paciento asmeninių savybių ir kitų kintamų veiksnių. Per pirmąsias 48 valandas greičiausiai jausite skausmą, gali kilti kūno temperatūra ir atsirasti patinimų, kurie vėliau išnyksta.
  Paprastai parą po operacijos pacientės lieka klinikoje – užtikrinama profesionali medikų pooperacinė priežiūra, jeigu viskas vyksta sklandžiai ir jūs jaučiatės gerai, po pirmosios paros galite vykti sveikti į namus. Pirmąją parą galite jausti stipresnius skausmus, vėliau jie mažės, išliks maudimas. Kurį laiką jūsų krūtys bus jautresnės, ypač spenelių srityje. Nenustebkite, krūtys bus patinusios, kietesnės nei įprastai – tai normalu. Praėjus savaitei po operacijos bus išimamos siūlės, įvertinta jūsų pooperacinė sveikatos būklė, tolimesni apsilankymai pas chirurgą tūrėtų įvykti po 1 mėnesio ir po pusės metų, kad įsitinkinti ar pooperacinė eiga yra sklandi. Jeigu dirbate sėdimą, neaktyvų darbą – į jį galėsite grįžti maždaug po savaitės po operacijos. Užsiimti sunkesne fizine veikla bei sportuoti galėsite po 4 – 6 savaičių.
  Kadangi operacijos rezultatas yra matomas iškart, neabejojame, kad sveikimo periodas bus malonus ir tikrai neprailgs.

  Po operacijos galimi tokie reiškiniai: hematoma, skausmas, patininimas, infekcija, spenelių jautrumas.
  Komplikacijos yra retos, viena iš galimų – pakraujavimas greta implanto pirmomis paromis. Taip pat gali formuotis jau minėta jungiamojo audinio kapsulė, kuri gali deformuoti implantą ir dažniau pasitaiko tais atvejais, kai implantas formuojamas po liauka. Visos komplikacijos yra koreguojamos, ir didesnių nepatogumų nesukelia.
 • Sapiegos klinika

  KAINOS

  Krūtų padidinimas įskaitant implantus MOTIVA  2700 € 2499 
  Krūtų pakėlimas nuo 1800 €
  Krūtų padidinimas ir pakėlimas įskaitant implantus MOTIVA  3300 €
  Įtrauktų spenelių korekcija/ spenelių mažinimas 650 €
  Krūtų sumažinimas  nuo 2200 €
  Implantų keitimas/ šalinimas 1100

  SPECIALUS PASIŪLYMAS IKI RUGPJŪČIO 15 D.:
  Atliekant krūtų didinimą MOTIVA implantais bendra operacijos kaina
   – 2499 Eur.