Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

ATLĖPUSIŲ AUSŲ KOREKCIJA

Atlėpusių ausų korekcija yra tarp populiariausių plastinių-rekonstrukcinių operacijų, ypač vaikams. Įvairios ausų deformacijos, lemiančios jų atlėpimą, dažniausiai yra nulemtos genetinių priežasčių, pagrindinės jų yra šios: nepakankamas priešvijoklio išsivystymas, nepakankamas giliosios kriauklės išsivystymas bei šių priežasčių derinys. Abi šios anatominės struktūros yra išsidėsčiusios išorinėje ausyje. Kadangi tai yra genetinės priežastys, ausų atlėpimas matomas jau iš karto gimus vaikeliui. Augant, deja, atlėpusių ausų sukeliamos emocinės problemos vis didėja, o ypač pradėjus eiti į mokyklą ir paauglystės metu – būtent dėl šių priežasčių atliepusių ausų korekcija turėtų būti atliekama kuo anksčiau.
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Atlpusių ausų korekcija, dar vadinama otoplastika, paprastai atliekama vaikystėje, tačiau taip pat sėkmingai gali būti atlikta ir bet kurio amžiaus žmonėms, turintiems išorinio ausies kaušelio defektų.

  Operacija yra atliekama modeliuojant ausies kremzlę ir priglaudžiant ausies kaušelį arčiau prie galvos (už ausies esančio smilkinkaulio). Operacinis pjūvis yra sunkiai matomas, kadangi slepiasi įlinkyje, esančiame tarp ausies ir galvos.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Būsimi pacientai turėtų svarstyti ausų korekcijos galimybę, jeigu:

  Jaučiasi nepatenkinti savo ausų forma
  Ausys yra atlėpusios

  Atliepusių ausų korekcija tinkama tiems pacientams, kurių gera sveikatos būklė (neserga sunkiomis gretutinėmis ligomis, infekcinėmis ligomis, nekarščiuoja ir t. t.) bei yra teigiamai nusiteikę ir turi realistinių lūkesčių.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Otoplastika (Atliepusių ausų korekcija) – sėkminga operacija, po kurios jau iš karto matomas ilgalaikis rezultatas. Pirmasis žingsnis ruošia
  ntis ausų plastinei operacijai – pirminė plastinių operacijų chirurgo konsultacija. Sapiegos klinikoje mielai jus pakonsultuos plastinių operacijų chirurgas Gediminas Rauba ir plastinių operacijų chirurgė Jelena Romanova-Paškevič. Konsultacijos metu aiškiai aptarsite visas detales, galimą riziką, sužinosite pasiruošiamojo proceso žingsnius bei procedūros apimtį. Taip pat chirurgas atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Jei negalite atvykti į pirminę konsultaciją, visuomet galime pasikonsultuoti nuotoliniu būdu bendruoju klinikos el. paštu info@sapiegosklinika.lt
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Operacija paprastai trunka 1–2 val., tačiau, priklausomai nuo korekcijos masto ir individualių anatominių struktūrų, gali trukti ir ilgiau. Chirurginės procedūros metu gali būti naudojama tiek vietinė, tiek bendroji anestezija. Yra ne vienas atlėpusių ausų korekcijos metodas, tačiau dažniausiai modeliuojama ausies kremzlė ir pjūvis daromas iškart už ausies tarp kaušelio ir smilkinkaulio. Jeigu yra papildomų šalintinų audinių – jie pašalinami, toje vietoje gražiai modeliuojama oda. Konsultacijos metu su jus operuosiančiu chirurgu nutarsite jums tinkamiausią ausų korekcijos metodą bei chirurginės technikos būdą, kad pooperacinis rezultatas džiugintų natūralia ir gražia ausų išvaizda.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po procedūros storu tvarsčiu arba „Kobano“ bintu bus apvyniota galva tam, kad būtų uždengtos ausys. Šis tvarstis paprastai turi būti laikomas nuo 24 iki 48 val., o po to keičiamas elastiniu tvarsčiu dar kelioms dienoms. Po operacijos reikėtų 3–4 savaites šį elastinį tvarstį ar specialią ausų juostą naudoti nakčiai tam, kad būtų apsaugotos ausys nuo nenumatytų aplinkybių miegant. Pirmas dienas po operacijos gali būti jaučiamas įvairaus stiprumo skausmas, kuris šalintinas nuskausminamaisiais vaistais.

  Kaip ir kiekvienos operacijos metu, galimas operuojamosios srities patinimas bei kraujavimas. Visus galimus nepageidaujamus poveikius bei riziką konkrečiai jums aptarsite konsultacijos metu su chirurgu.
 • Sapiegos klinika

  ATLĖPUSIŲ AUSŲ KOREKCIJOS KAINOS

  Atlėpusių ausų korekcija 950 – 1100 €

  Kainos nurodytos be pooperacinės slaugos palatoje (1/2 paros – 70 EUR)
  Operacijos atliekamos tarpininkaujant su „Kardiolita“ klinikomis adresu Laisvės pr. 64 A, Vilniuje.
19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos