Sapiegos klinika

6 ŽIEMOS GROŽIO KLAIDOS

odos priežiūra
1. ILGAS MĖGAVIMASIS KARŠTU DUŠU

Kuomet lauke stingdo šaltis, atsiranda natūralus noras rytinį dušą pailginti iki pusvalandžio trukmės malonaus pasilepinimo. Tačiau jau po 15 min. karštis ima neigiamai veikti odą – sutrikdo apsauginį riebalinį sluoksnį, kuris yra svarbus norint palaikyti nuolatinį odos drėgnumą. Išeitis – sumažinkite karštį iki minimalaus arba trumpinkite buvimo duše laiką.

2. NETINKAMAS VALIKLIS

Muilo putos jūsų odos lipidiniam sluoksniui yra dar prastesnė išeitis nei karštas vanduo, taigi venkite muilo pagrindo veido valiklių, kadangi jie ypač sausina odą, o žiemos metu, kaip žinia, ore yra daug mažiau drėgmės, dėl to svarbu rinktis nemuilinius prausiklius.

3. MAKIAŽO PAGRINDO TEPIMAS ANT NELYGIOS ODOS

Jokio makiažo pagrindo ant nelygios veido odos, nesvarbu, kokia puiki jo formulė bebūtų. Kuomet pagrindas tepamas ant sausos nelygios odos – problemos tik paryškinamos. Tam, kad išlaikytumėte odą lygią bei glotnią, pleiskanojančias vietas turėtumėte šalinti šveitikliu su švelniomis granulėmis, o prieš naktį gausiai patepti geros formulės maitinamuoju kremu.

4. NETINKAMAS LŪPŲ BALZAMAS

Niekam ne paslaptis, kad žiemos metu lūpos daug labiau linkusios skilinėti, tačiau ne visi lūpų balzamai yra vienodai geri: svarbiausia rinktis tokį, kuris yra tirštas, klampus bei nevaškuotas – tuomet visos medžiagos gerai prasiskverbs į suskeldėjusius lūpų sluoksnius. Venkite lanolino turinčių produktų bei kvapniųjų balzamų, ypač jei turite polinkių į alergiją.

5. APSAUGINIŲ KREMŲ NUO SAULĖS (SPF) VENGIMAS

Žiemos metu mus taip pat veikia saulės spinduliai – oda juos absorbuoja ir iš lėto vyksta pažeidimo procesai. Net jei lauke būnate kasdien po 30 minučių, penkis kartus per savaitę – per metus saulėje praleidžiate apie 7800 minučių! Tam, kad apsaugotumėte odą, rinkitės dieninį kremą su plataus spektro apsauga (UVA ir UVB), rekomenduojamas apsaugos lygmuo – SPF 30.

6. NEPAKANKAMA RANKŲ PRIEŽIŪRA

Nepamirškite pirštinių – kuomet jų nedėvite, rankos į tai reaguoja skaudančiais delnais, pirštais bei aižėjančiais nagais. Rinkitės ne sausinantį antibakterinį prausiklį, o švelnų, kreminio pagrindo muilą, skalaukite rankas drungnu vandeniu ir kaskart jas nusiplovę patepkite kremu. Rekomenduotina kartą per savaitę nagų odeles patepti aliejukais – tai apsaugos nagus nuo sluoksniavimosi bei nepakankamos drėgmės.


14
Specialistų
219
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika - manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai uz švytinčią odą Hydrafacial pagalba, ačiū gydytojai Linai ir jos lazerinėms procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius. (Mergaitės supras).
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai - tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau - patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme Hydrafacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimas jų klientemis. Ši procedūra, nuostabios kosmetologės Andrėjos dėka, bus mano favorit’as!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos