Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

KRAUJAGYSLINIŲ ODOS DARINIŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Galingas, universalus ir turintis daugybę priedų – vokiškas QuadroStarPROYELLOW yra geltonos 577 nm bangos ilgio, pažangiausių technologijų produktas, idealiai tinkantis kraujagysliniams pažeidimams gydyti. Šis lazeris pasižymi maksimalia hemoglobino absorbcija, kuri ypač vertinama lazerinės dermatologijos specialistų. Dėl integruoto skaitytuvo su odos vėsinimo sistema didesnių odos plotų gydymas yra saugus, nesukeliantis skausmo ir pašalinio poveikio.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Kapiliarų šalinimas lazeriu atliekamas pasitelkus pažangų QuadroStarPROYELLOW lazerį, kuris reprezentuoja naują standartą gydant kraujagyslinius pažeidimus, tokius kaip teleangiektazija, kuperozė, rozacija, angioma, hemangioma, vyninės dėmės ir kiti kraujagysliniai dariniai.

  Kapiliarų šalinimas lazeriu atliekamas gydant kraujagyslinius pažeidimus, kuomet spinduliai yra nukreipiami į pažeistą kraujagyslę ir absorbuojami kraujyje esančio hemoglobino – tai lemia, jog kraujas sušyla iš karto patekus spinduliams. Dėl karščio vidinė kraujagyslės sienelė pabrinksta, nebetenka vientisumo ir po truputį, priklausomai nuo kraujagyslės spindžio, įvyksta okliuzija – kraujagyslė užanka. Mažoms išsiplėtusioms kraujagyslėms, kurios paprastai yra raudonos ir paviršinės, naudojami geltoni arba žali lazerio spinduliai, kadangi jie yra gerai absorbuojami kraujo, bet vanduo juos sugeria prastai. Kadangi didžiąją dalį odos sudaro vanduo, oda, esanti aplink kapiliarus, išlieka šalta, taigi yra minimali rizika pažeisti šalia esančius audinius.

  išsiplėtusių kapiliaru ir kraujagyslių šalinimo procedūra lazeriu prieš ir po
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Jeigu susiduriate su kapiliariniais pažeidimais veido srityje ir kitose kūno vietose – tuomet išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu ar kraujagyslių šalinimas lazeriu yra Jums tinkamos procedūros. „Sapiegos klinikoje“ prieš kiekvieną procedūrą konsultacijos su gydytoju metu yra įvertinama gydymo sritis, aptariami būsimi rezultatai ir kiti svarbūs klausimai, susiję su tolimesne priežiūra namuose.


 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš išsiplėtusių kraujagyslių ar kapiliarų šalinimą rekomenduojame bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės ekspozicijos / soliariumo).

  Jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus, pvz., „Orfariną“, „Aspiriną“), jų naudojimą būtina nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros. 


 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Lazerio išskiriamas šviesos impulsas sukelia lengvą dilgtelėjimo jausmą, kuris yra veiksmingo gydymo požymis. Tokiu būdu kraujagyslės ir kapiliarai yra pašalinami, nesukeliant jokio šalutinio poveikio. Iškart po procedūros gydyta vieta trumpai (15 min.) pašaldoma šalčio paketais. 

  Išsiplėtusių kraujagyslių / kapiliarų šalinimas lazeriu trunka priklausomai nuo pažeidimo dydžio, nuo kelių iki keliolikos minučių. Po procedūros gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis, kuris praeina per 24 val.

   
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po atlikto kapiliarų ar kraujagyslinių darinių šalinimo lazeriu rekomenduojame šaldyti gydytą vietą tol, kol bus malonus jausmas.

  Vengti saulės ekspozicijos ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje be apsaugos nuo ultravioletinių spindulių bent 6 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (nemažesnius nei SPF 50) jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke. 

  Taip pat reikia vengti intensyvių fizinių pratimų, karštų maudynių, saunos bent 5 dienas po gydymo procedūros. 

  Vengti odos paraudimo atsiradimo dėl alkoholio, aštrių prieskonių ar panašių medžiagų naudojimo.

  Gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos. 

  Paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos:

  Priklausomai nuo pažeidimo dydžio, po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis. Gali formuotis šašeliai ar pūslelės, kuriais negalima manipuliuoti.

  Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

  Labai retais atvejais gali formuotis matomi randeliai ar odos įtrūkimai.


 • Sapiegos klinika

  D.U.K.

  +

  Ar lazeriu šalinant kraujagyslinius darinius nelieka randelių?

  Randeliai po lazeriniu būdu atliktos kraujagyslių ir kapiliarų šalinimo procedūros – labai retas atvejis. Paraudusios ar patinusios odos požymiai po procedūros išnyksta per 24 valandas, todėl tai – tik trumpalaikis pakitimas.
  +

  Ar praėjus kuriam laikui buvę kraujagysliniai dariniai neatsinaujina?

  Paprastai atlikus procedūrą, šie dariniai nebeatsinaujina. Tačiau po visko labai svarbu nepamiršti rūpintis savo oda, paisyti gydytojų nurodymų – naudoti apsauginius kremus nuo saulės, vengti saunų, didelio intensyvumo aktyvių užsiėmimų bei kitų kraujagysles plečiančių faktorių.
  +

  Kiek sesijų reikės atlikti iki galutinio rezultato?

  Įprastai, jei atvejis nėra sudėtingas, užtenka vienos lazerinės procedūros. Jei kraujagyslinių darinių daugiau ar šalinamas didesnis plotas, gali prireikti poros apsilankymų procedūrų kabinete.
   

  KRAUJAGYSLIŲ IR KAPILIARŲ ŠALINIMO KAINOS

  Pavienis kapiliaras iki 1 cm2 42 €
  Hemangioma, vyšninė angioma 79 €
  Sritis aplink nosį 79 €
  Visos nosies sritis 99 €
  Kaktos sritis 79 €
  Skruostų sritis 129 - 189 €
  Smakro sritis 69 €
  Viso veido sritis 219 €
  Abiejų šlaunų sritis 199 - 279 €
  Abiejų blauzdų sritis 199 - 219 €
  Abiejų pakinklių sritys 79 €
  Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą 29 €

  SPECIALUS PASIŪLYMAS. Atliekant bet kurios srities kapiliarų gydymą lazeriu – taikoma 10 % nuolaida nuo nurodytos kainos iki LIEPOS 31 d.
19
Specialistų
279
Paslaugos
27589
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos