Sapiegos klinika

KRAUJAGYSLIŲ IR KAPILIARŲ ŠALINIMAS

Galingas, universalus ir turintis daugybę priedų – vokiškas QuadroStarPROYELLOW yra geltonos 577 nm bangos ilgio, pažangiausių technologijų produktas, idealiai tinkantis kraujagysliniams pažeidimams gydyti. Šis lazeris pasižymi maksimalia hemoglobino absorbcija, kuri ypač vertinama lazerinės dermatologijos specialistų. Dėl integruoto skaitytuvo su odos vėsinimo sistema didesnių odos plotų gydymas yra saugus, nesukeliantis skausmo ir pašalinio poveikio. • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Kapiliarų šalinimas lazeriu atliekamas pasitelkus pažangų QuadroStarPROYELLOW lazerį, kuris reprezentuoja naują standartą gydant kraujagyslinius pažeidimus, tokius kaip teleangiektazija, kuperozė, rozacija, angioma, hemangioma, vyninės dėmės ir kiti kraujagysliniai dariniai.

  Kapiliarų šalinimas lazeriu atliekamas gydant kraujagyslinius pažeidimus, kuomet spinduliai yra nukreipiami į pažeistą kraujagyslę ir absorbuojami kraujyje esančio hemoglobino – tai lemia, jog kraujas sušyla iš karto patekus spinduliams. Dėl karščio vidinė kraujagyslės sienelė pabrinksta, nebetenka vientisumo ir po truputį, priklausomai nuo kraujagyslės spindžio, įvyksta okliuzija – kraujagyslė užanka. Mažoms išsiplėtusioms kraujagyslėms, kurios paprastai yra raudonos ir paviršinės, naudojami geltoni arba žali lazerio spinduliai, kadangi jie yra gerai absorbuojami kraujo, bet vanduo juos sugeria prastai. Kadangi didžiąją dalį odos sudaro vanduo, oda, esanti aplink kapiliarus, išlieka šalta, taigi yra minimali rizika pažeisti šalia esančius audinius.

  išsiplėtusių kapiliaru ir kraujagyslių šalinimo procedūra lazeriu prieš ir po
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Jeigu susiduriate su kapiliariniais pažeidimais veido srityje ir kitose kūno vietose – tuomet išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu ar kraujagyslių šalinimas lazeriu yra Jums tinkamos procedūros. „Sapiegos klinikoje“ prieš kiekvieną procedūrą konsultacijos su gydytoju metu yra įvertinama gydymo sritis, aptariami būsimi rezultatai ir kiti svarbūs klausimai, susiję su tolimesne priežiūra namuose.


 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš išsiplėtusių kraujagyslių ar kapiliarų šalinimą rekomenduojame bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės ekspozicijos / soliariumo).

  Jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus, pvz., „Orfariną“, „Aspiriną“), jų naudojimą būtina nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros. 


 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Lazerio išskiriamas šviesos impulsas sukelia lengvą dilgtelėjimo jausmą, kuris yra veiksmingo gydymo požymis. Tokiu būdu kraujagyslės ir kapiliarai yra pašalinami, nesukeliant jokio šalutinio poveikio. Iškart po procedūros gydyta vieta trumpai (15 min.) pašaldoma šalčio paketais. 

  Išsiplėtusių kraujagyslių / kapiliarų šalinimas lazeriu trunka priklausomai nuo pažeidimo dydžio, nuo kelių iki keliolikos minučių. Po procedūros gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis, kuris praeina per 24 val.

   
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Rekomenduojame šaldyti gydytą vietą tol, kol bus malonus jausmas. 

  Vengti saulės ekspozicijos ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje be apsaugos nuo ultravioletinių spindulių bent 6 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (nemažesnius nei SPF 50) jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke. 

  Taip pat reikia vengti intensyvių fizinių pratimų, karštų maudynių, saunos bent 5 dienas po gydymo procedūros. 

  Vengti odos paraudimo atsiradimo dėl alkoholio, aštrių prieskonių ar panašių medžiagų naudojimo.

  Gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos. 

  Paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos:

  Priklausomai nuo pažeidimo dydžio, po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis. Gali formuotis šašeliai ar pūslelės, kuriais negalima manipuliuoti.

  Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

  Labai retais atvejais gali formuotis matomi randeliai ar odos įtrūkimai.


 • Sapiegos klinika

  KRAUJAGYSLIŲ IR KAPILIARŲ ŠALINIMO KAINOS

  Pavienis kapiliaras 42 €
  Hemangioma, vyšninė angioma 79 €
  Sritis aplink nosį 79 €
  Visos nosies sritis 99 €
  Veido sritis 219 €
  Kaktos sritis 79 €
  Skruostų sritis 129 - 189 €
  Smakro sritis 69 €
  Abiejų šlaunų sritis 199 - 279 €
  Abiejų blauzdų sritis 199 - 219 €
  Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą  – nemokama  


  SPECIALUS PASIŪLYMAS IKI GRUODŽIO 15 D.: Atliekant bet kurią kapiliarų šalinimo procedūrą lazeriu – taikoma 20 % nuolaida.
12
Specialistų
195
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ

 • INDRĖ STONKUVIENĖ

 • IEVA MACKEVIČIENĖ

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos