Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

PRX NEINVAZINĖ BIOREVITALIZACIJA

Neinvazinė biorevitalizacija – tai inovatyvi odą jauninanti procedūra, suteikianti jai spindesio ir sveiką išvaizdą. Ši procedūra atliekama be injekcijų, todėl yra neskausminga, po jos nereikalinga reabilitacija. Ši terapija intensyviai jaunina veido bei kūno odą, ją stangrina, šviesina, išlygina smulkius randelius ar strijas.
 
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Neinvazinė biorevitalizacija PRX-T33 – tai kompleksinė profesionalių procedūrų ir odos priežiūros priemonių namuose programa, kuri skatina aktyvų savaiminį odos atsigavimą bei jaunėjimą.
   
  Procedūra yra atliekama su PRX-T33 preparatu, kuris stimuliuoja giluminius odos sluoksnius, nepažeisdamas jos apsauginio barjero. Šį produktą sukūrė Italijoje įkurta inovatyvi kompanija „WiQo med-“, naudojanti pažangias estetinės medicinos technologijas.
   
  Procedūros metu PRX-T33 preparatas intensyviais masažiniais judesiais yra sluoksniuojamas ant odos paviršiaus. Atliekant šią procedūrą, atsinaujina ląstelių struktūra, tačiau nėra pažeidžiamas apsauginis odos sluoksnis – epidermis. Terapija gali būti atliekama veido, kaklo, dekoltė srityse, plaštakoms ir kitoms kūno vietoms.
   
  Patentuotos 33 % trichloroacto (TCA) rūgšties, itin žemos koncentracijos vandenilio peroksido ir kojinės rūgšties formulės preparatas veikia kaip labai stiprus odos stimuliatorius. Dėl unikalios produkto formulės išlaikomas skirtingų komponentų efektyvumas ir unikalumas, tačiau išvengiama pašalinio poveikio, būdingo veikiant kiekvienam komponentui atskirai.
   
  PRX-T33 procedūra ypatinga tuo, kad gali būti pritaikoma įvairiais atvejais: ir norint atgaivinti odą, ir naudojant stipriausias stimuliavimo procedūras aparatais ar injekcijomis.
   
  PRX-T33 terapija gali idealiai papildyti ir dar labiau sustiprinti kitų estetinių procedūrų, tokių kaip mezoterapija, biorevitalizacija, užpildų įvedimas ar PRP, rezultatus.
   
  Jeigu specialistas nenumato kitaip, PRX-T33 terapiją įprastai sudaro 4–6 procedūros, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę ir siekiamą rezultatą.
 • Sapiegos klinika

  AR MAN TINKA ŠI PROCEDŪRA?

  Neinvazinė biorevitalizacija Jums gali padėti, jeigu:
   
  • esate nepatenkinti veido ir viso kūno odos senėjimo reiškiniais: raukšlėmis, suglebusia oda,
  • Jūsų oda yra pažeista saulės poveikio,
  • Jūsų oda papilkėjusi, praradusi spalvą,
  • Jus vargina pigmentinės odos dėmės,
  • Jus vargina odos suragėjimas – hiperkeratozė, nuospaudos,
  • norite, kad būtų mažiau pastebimi randai, atrofiniai randai, vėjaraupių randeliai,
  • norite išlyginti strijas,
  • Jūsų oda pažeista aknės ar postaknės.

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Neinvazinė biorevitalizacija nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau ši procedūra yra netinkama esant alergijai sudėtinėms produkto dalims. Taip pat procedūra nerekomenduojama, jei esate nėščia ar žindote, jeigu turite atvirų odos žaizdų, Jums nustatyta rožinė (Rosacea) arba aknės aktyvioji fazė.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Jeigu specialistas nenumato kitaip, PRX-T33 terapiją įprastai sudaro 4–6 procedūros, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę ir siekiamą rezultatą.
   
  Procedūros metu atliekamas demakiažas: naudojamos švelnios valomosios priemonės be agresyvių komponentų, atliekamas giluminis odos valymas preparatu „P-SOLUTION“. Paruošus odą, PRX-T33 preparatas intensyviais masažiniais judesiais yra sluoksniuojamas ant odos paviršiaus. Procedūra užbaigiama „WiQo“ kremu, atkuriančiu odos gynybinį barjerą – hidrolipidinę mantiją. Šis kremas gerina ląstelių atsinaujinimą ir palaiko odos imunitetą.
   
  Kita kurso procedūra atliekama po 7–10 dienų.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Siekiant išgauti norimą procedūros efektą, skiriamas „WiQo“ priemonių kursas naudoti namuose. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą suteiks Jus gydantis specialistas.
 • Sapiegos klinika

  PRX NEINVAZINĖS BIOREVITALIZACIJOS KAINOS

  PRX neinvazinės biorevitalizacijos procedūra veidui
  99 €
  PRX neinvazinės biorevitalizacijos procedūra veidui ir kaklui 
   129 €
  PRX neinvazinės biorevitalizacijos procedūra veidui, kaklui ir dekolte
  159 €

19
Specialistų
279
Paslaugos
27589
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos