Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

HydraFacial veido valymas

Oda – tai mūsų kūno didžiausias organas bei pirmasis barjeras, saugantis nuo išorinio poveikio, būtent dėl to turime ypatingai rūpintis oda ir ją saugoti. HydraFacial MD® – inovatyvi ir labai populiari, Amerikoje sukurta procedūra, kurios metu naudojama patentuota Vortex technologija, pasižyminti keturiais esminiais principais: odos valymas, šveitimas, siurbimas bei intensyvus odos drėkinimas. Jau vienos procedūros metu pasiekiamas akimirksniu matomas rezultatas be jokių nemalonių potyrių.
HydraFacial MD®, kaip ir užkoduota pavadinime, svarbiausią reikšmę teikia ypatingam veido odos drėkinimui, o tai – sveikos, elastingos ir spindinčios odos pagrindas. Išbandykite ir Jūs!

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ


  HydraFacial MD®  veido valymo ir drėkinimo procedūra ramina odą, suteikia jai ypatingą spindesį ir gali būti atliekama prieš pat svarbų renginį ar vakarėlį. HydraFacial MD®, kaip ir užkoduota pavadinime, svarbiausią reikšmę teikia ypatingam veido odos drėkinimui, o tai – sveikos, elastingos ir spindinčios odos pagrindas.

  Procedūros metu sprendžiamos šios odos būklės:

  • Sausa, dehidratuota oda;

  • Pilkšva, negyvybinga odos spalva;

  • Nevienodas odos tolygumas;

  • Riebi, į spuogus linkusi oda;

  • Smulkios raukšlės ir raukšlelės;

  • Pigmentinės dėmės/ saulės pažeista oda;

  • Veido raudonis.


 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?


  HydraFacial MD® veido valymo ir drėkinimo procedūra tinkama visiems odos tipams tiek moterims, tiek vyrams ar paaugliams. Ją atlikti rekomenduojama bet kuriuo metų laiku. 
   
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ


  Prieš procedūrą konsultacijos su „Sapiegos klinikos“ kvalifikuota kosmetologe metu, bus įvertintas jūsų odos tipas bei aptartas rezultatas, kurio siekiama. Įsitikinkite, kad susipažinote su visa informacija bei uždavėte jums kilusius klausimus bei pasirašėte sutikimo procedūrai formą. Prieš procedūrą rekomenduojama:

  • 3-6 savaites iki procedūros vengti tiesioginių saulės spindulių, saulės vonių;

  • Su „Sapiegos klinikos“ kosmetologe aptarti jūsų vartojamus vaistus (kai kuriais atvejais juos teks nutraukti iki 6 mėn. prieš procedūrą, pvz., vaistus, kurių poveikyje gali pasireikšti fotosensibilizacija);

  • 7 dienos iki procedūros vengti stipraus poveikio vietinių kremų (Retin-A ir kt.).

   
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU


  HydraFacial MD® procedūros metu atliekami 5 pagrindiniai žingsniai, kurių metu ypatingai giliai valoma bei drėkinama oda:

  1. Valymas. Naudojant HydroPeel® technologiją su ypatingai giliai drėkinančiu tirpalu, pašalinamas paviršinis odos sluoksnis su jame susikaupusiais nešvarumais bei riebalais.

  2. HydroPeel® eksfoliacija – lengvas cheminis šveitimas (kombinuotos glikolio ir salicilo rūgštys), kurio metu pašalinamos negyvos odos ląstelės. Cheminis pilingas sumažina odos pH, dėl to nutrūksta ryšiai tarp sveikos odos ir negyvų odos ląstelių, taigi šios pasišalina be dirginimo reiškinių.

  3. Ekstrakcija – beskausmis odos siurbimas lengvai iš odos giliųjų sluoksnių išstumia inkštirus, riebalinį perteklių (sebiumą) iki pat veido porų.

  4. Švariai išvalyta oda prisotinama antioksidantais bei hialurono rūgštimi siekiant ją giliai drėkinti, maitinti bei apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio.

  5. LED šviesos terapija užbaigia gydymą – raudona šviesa stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą lyginant odos toną, tekstūrą bei pigmentaciją; mėlyna šviesa ypatingai gerai veikia į spuogus linkusią odą, o kombinavimas abiejų spalvų padeda pasiekti geresnių rezultatų esant rožinei. 

    

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Dieną po procedūros jausite:

  • Vėsios ir nušveistos odos pojūtį;

  • Tam tikrose veido srityse galite jausti nežymų tinimą;

  • Drėkinantis odos pojūtis iškart po procedūros (kol jaučiate drėgmę, jokiomis kosmetinėmis priemonėmis netepkite veido);

  • Venkite tiesioginių saulės spindulių (praėjus drėkinančiam poveikiui rekomenduojama naudoti apsaugines priemones su SPF filtru);

  • Jei anksčiau vartojote stiprius vietinius kremus (Retin-A ir kt.), juos tęsti galite maždaug po 1 savaitės.

  Procedūros metu pasiekti rezultatai gali trukti nuo kelių iki keliolikos savaičių ar dar ilgiau, priklausomai nuo kiekvienos odos individualių savybių bei rekomendacijų laikymosi. Po atliktos procedūros, atsižvelgiant į Jūsų veido odos tipą, procedūrą atlikusi kosmetologė būtinai suteiks individualias rekomendacijas apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.

   


 • Sapiegos klinika

  HYDRAFACIAL VEIDO VALYMO IR DRĖKINIMO PROCEDŪRŲ KAINOS

  HydraFacial MD®  procedūra
  69 €
  HydraFacial MD® klasikinė procedūra 79 €
  HydraFacial MD®  procedūra vyrams 89 €
  HydraFacial MD®  riebiai/ spuoguotai/ pigmentuotai odai 89 €
  HydraFacial MD®  deimantinės hidradermabrazijos  procedūra 119 €
  HydraFacial MD®  prabangi procedūra 139 €

  HydraFacial MD® procedūros metu papildoma procedūra lūpoms – 15 Eur.
   
  Daugiau informacijos apie procedūrą ir jos teikiamą naudą galite rasti Sapiegos klinikos straipsnyje DELFI portale, nuoroda yra čia.
   

16
Specialistų
219
Paslaugos
16969
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos

X