Mezoterapija veido odai

Mezoterapija tai metodas, taikomas estetinėje medicinoje siekiant atkurti, atgaivinti odą. Šis metodas pirmą kartą buvo aprašytas dar praėjusio šimtmečio 6-ajame dešimtmetyje ir buvo taikomas gydant lėtinį skausmą sergant įvairiausiomis ligomis. Mezoterapija intensyviai drėkina odą, ją praturtina įvairiomis medžiagomis, atkuria elastingumą, veido toną bei spindesį.

APIE PROCEDŪRĄ

Mezoterapijos procedūros metu naudojamos smulkios adatėlės, kuriomis į viršutinius probleminės odos sluoksnius mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Biologiškai veiklūs preparatai, dar vadinami “grožio kokteiliais”, patenka į 0,5 – 1,0 mm gylį bei tiesiogiai veikia korekcines zonas. Ši gydymo metodika suaktyvina elastino ir kolageno gamybą, oda tvirtėja ir stangrėja. Mezoterapija pripažįstama viena efektyviausių priemonių sprendžiant odos problemas, kadangi jau po pirmos procedūros jaučiamas odos spalvos ir tonuso pagerėjimas, savaiminė ląstelių regeneracijos stimuliacija – dėl to išsilygina smulkios raukšlelės, normalizuojamos riebalinės liaukos, sumažėją kraujagyslinės “žvaigždės”, kadangi stiprinamos kraujagyslių sienelės, o oda įgauna nepaprastą vidinį spindesį.
Mezoterapijos procedūros metu mikroinjekcijomis į odą patenka ne tik hialurono rūgštis, bet taip pat ir vitaminai, mineralai, antioksidantai – šios medžiagos stimuliuoja kolageną gaminančias ląsteles; elastiną, atsakingą už odos elastingumą; tarpląstelinę medžiagą bei apsaugo odos ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Mezoterapijos procedūra yra atliekama keletą - keliolika kartų atsižvelgiant į individualią odos būklę bei kliento poreikius. Mezoterapijos pagalba oda gali būti greitai ir ilgam laikui prisotinta drėgme, ypač kai ji yra dehidratavusi po saulės nudegimų, saulės vonių arba žemos temperatūros poveikio.

KUO MEZOTERAPIJA SKIRIASI NUO BIOREVITALIZACIJOS?

Abiejų procedūrų metu oda tampa sveikesnė, gražesnė, labiau spindinti, tačiau skirtingai nei biorevitalizacijos metu, mezoterapijai naudojami preparatai – “grožio kokteiliai” yra sudaryti ne tik iš esminės biorevitalizacijos procedūrų sudėtinės dalies – hialurono rūgšties, bet ir iš įvairiausių kitų medžiagų – vitaminų, mineralų, aminorūgščių. Taigi hialurono rūgšties mezoterapiniuose kokteiliuose yra mažiau, tačiau kartu yra daug kitų svarbių odai reikalingų medžiagų.

AR AŠ ESU TINKAMAS KANDIDATAS?

Mezoterapiją patariama pradėti nuo 30 metų dėl odos senėjimo prevencijos.  Mezoterapija turi gerą efektą sausą odą turintiems žmonėms, kurių oda yra pavargusi, dehidratavusi nuo saulės poveikio bei subrendusiai, elastingumo netenkančiai odai. Mezoterapija nėra atliekama nėščioms bei maitinančioms moterims, žmonėms, sergantiems autoimuninėmis ligomis bei įvairiais aktyviais infekciniais susirgimais.

KAIP PASIRUOŠTI?

Specialistas atlieka išsamią odos analizę: nustato odos būklę bei priima sprendimą, kokios sudėties “grožio kokteilis” turėtų būti naudojamas. Prieš procedūrą oda nuvaloma, nuodugniai dezinfekuojama ir pradedama mezoterapijos procedūra.

PROCEDŪROS METU

Procedūros metu naudojamos itin plonos adatėlės, kuriomis švelniai duriant į odos paviršių patenka bei tolygiai pasiskirsto visi mezoterapinį „grožio kokteilį“ sudarantys ingredientai. Kiekvieno dūrio metu į odą patenka tik nedidelis preparato kiekis. Atliekamų injekcijų technikos taip pat gali skirtis: priklausomai nuo odos amžiaus, būklės, jautrumo, gali būti parenkamos skirtingos adatėlės, esant ryškesniems amžiniams pokyčiams odoje, procedūros turėtų būti intensyvesnės, naudojamos įvairesnės technikos.

SVEIKIMO PERIODAS

Mezoterapijos procedūra yra beveik beskausmė, tačiau po jos gali būti matomas odos raudonis, praeinantis po kelių valandų, retesniais atvejais – iki paros. Alerginės reakcijos pasitaiko retai. Paprastai iškart po procedūros pacientai gali grįžti prie savo įprastinės dienotvarkės, tačiau kurį laiką nerekomenduojami atviri saulės spinduliai ar saulės vonios, pirtis, bei alkoholio vartojimas. Taip pat yra nedidelė tikimybė, jog injekcijų vietose susidarys smulkios (žirnio dydžio) mėlynės, tačiau jos greitai išnyksta bei yra nesunkiai koreguojamos makiažo priemonėmis.

NEPAGEIDAUJAMAS POVEIKIS

Dažniausiai nepageidaujamo poveikio rizika yra susijusi su nepakankamai kvalifikuotu specialistu bei netinkamais, nesertifikuotais mezoterapijai naudojamais preparatais. Tačiau Jums dėl to nereikėtų nerimauti, kadangi Sapiegos klinikoje mezoterapijos procedūras atlieka tik kvalifikuoti specialistai, o naudojamos mezoterapijos priemonės FILORGA yra sertifikuotos CE ženklu bei atitinkančios griežčiausius reikalavimus. 

Kaina: 90 EUR