en

Body treatments

Masažas – tai nepaprastas malonumas mūsų kūnui ir sielai, laikas sau ir su savimi. Galbūt todėl beveik visos didžiosios kultūros turi savitas jo atlikimo tradicijas ir ritualus. Dar daugiau, masažas yra ne tik atsipalaidavimo, bet ir gydymo būdas. Reguliarus masažas sumažina nervingumą, nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, suteikia žvalumo, šalina įtampą, padeda atsipalaiduoti, pakelia nuotaiką ir gerina savijautą.

Jei patiriate stresą, efektyviausias būdas jo atsikratyti – bendras kūno giliųjų raumenų masažas, kuris padeda pašalinti raumenų įsitempimą, susidariusį dėl ydingos laikysenos, stuburo patologijos ar nervingumo.

Jei skundžiatės skausmu kaklinėje dalyje, pečių juostoje, migreniniais galvos sopuliais, vertėtų išbandyti galvos, kaklo ir pečių juostos masažą. Šis masažas atpalaiduoja raumenis, ramina esant įtampai, šalina spazminius galvos skausmus, nemigą, gerina kraujotaką.

Na o jei kamuoja nugaros raumenų skausmams bei patempimams, ydinga laikysena, patartina rinktis klasikinį nugaros masažą. Skundžiantis panašiais negalavimais, tačiau sykiu esant iškrypusiam stuburui, siūlome išbandyti stuburo masažą. Šie abu masažai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, pašalina nuovargį, pagerina kraujo apykaitą ir suteikia energijos.

Skundžiatės po dienos pavargusiomis skausmingomis kojomis? Tokiu atveju padės limfodrenažinis masažas, skirtas kojų patinimams, venų varikozei ir sunkių kojų pojūčiui sumažinti. Šio masažo metu yra stimuliuojama veninė kraujotaka ir limfos apykaita, sumažėja kojų raumenų ir sąnarių skausmai, gydomas celiulitas.

Jei kankina pastarasis, padės specialus anticeliulitinis masažas. Šis masažas – tai veiksmingas būdas pašalinti „apelsino žievės“ odą. Rezultatą pastebėsite jau po pirmos procedūros! O kuo toliau, tuo labiau oda taps stangresnė, lygesnė ir švelnesnė.

Na o jei siekiate dar efektyvesnio celiulito gydymo, galite pasitelkti prabangiąją Biologique Recherche kosmetiką. Kūno procedūros ANTI C metu, naudojant ypač efektyvias Biologique Recherche antceliulitines priemones, atliekamas drenuojantis probleminių kūno vietų: rankų, kojų bei pilvo masažas. Šis kūno linijas formuojantis masažas taip pat gerina audinių mikrocirkuliaciją, stangrina ir tonizuoja laisvus audinius bei pašalina negyvas odos ląsteles.

Svarbu paminėti, kad masažus vertėtų atlikti ne tada, kai jau nebegalime pasukti kaklo, išsėdėti ant kėdės ar be skausmo nepavyksta pakilti iš lovos. Tai turėtų būti profilaktinė priemonė, norint išvengti raumenų skausmų, galvos sopulio, įtampos ar nemigos, o kartais – tiesiog būdas palepinti save ar draugą.

Populiarios procedūros