en

Odos darinių šalinimas lazeriu

Ar aš tinkamas kandidatas?

Odos dariniai chirurginiu būdu šalinami tais atvejais, kuomet darinys nėra pageidaujamas dėl estetinių priežasčių, darinio lokalizacija yra nuolatos spaudimą patiriančiose vietose (galūnių lenkiamieji paviršiai, drabužių spaudžiamos sritys); darinys yra didelis; darinys turi tendenciją supiktybėti – visi šie faktoriai bei indikacijos chirurginiam darinio pašalinimui bus aptartos su jus operuosiančiu „Sapiegos klinikos“ plastinės chirurgijos gydytoju konsultacijos metu.

  • During the procedure

  • After the procedure

Chirurginės procedūros technika bei apimtis priklauso nuo darinio lokalizacijos – jeigu darinys yra veido srityje, operuojama su ypatingu preciziškumu atsižvelgiant į odos linijas, raukšleles, įtempimą, spalvą. Svarbu, kad šią procedūrą atliktų patyręs ir savo sritį išmanantis specialistas, kadangi nepakankamai subtiliai atlikus operaciją gali susidaryti randeliai ar hiperpigmentacija.

Procedūros metu operuojamoji sritis yra nuskausminama – dažniausiai pakanka vietinio nuskausminimo būdo. Atliekamas pjūvis sveikų audinių ribose, darinys pašalinamas ir užsiuvamas pooperacinis pjūvis. Tam tikrais atvejais, esant didesniam dariniui ir šalintinam audinių plotui, yra naudojamos specialios plastinės chirurgijos technikos, odos lopais uždengiant susidariusį odos defektą. Tam tikrais atvejais darinys gali būti siunčiamas histologiniam ištyrimui.

Po darinio šalinimo pacientas išleidžiamas iškart į namus su gydytojo nurodymais. Pooperacinis sveikimo periodas trunka apie 7–10 dienų. Pirmomis dienomis po darinio pašalinimo būtina keisti tvarsčius, keletą savaičių ypač saugoti operuotą sritį nuo tiesioginių saulės spindulių, dirginančių medžiagų, bei laikytis kitų gydytojo nurodymų.

Kaip ir kiekviena chirurginė intervencija, taip ir darinių šalinimo metu gali būti šios komplikacijos:

Žaizdos šlapiavimas
Žaizdos infekcija
Randų hipertrofija
Reakcija į nuskausminimą
Kraujavimas

Rizikos veiksniai bei galimos komplikacijos bus smulkiai aptarti ir išaiškinti kartu su jus operuosiančiu plastinės chirurgijos gydytoju.

Prices

Apgamo, seborėjinės keratozės šalinimas iki 4 mm Ø galvos srityje

Apgamo, seborėjinės keratozės šalinimas nuo 4 mm Ø galvos srityje

Apgamo, seborėjinės keratozės šalinimas iki 4 mm Ø kūno srityje

Apgamo, seborėjinės keratozės šalinimas nuo 4 mm Ø kūno srityje

Karpų, moliuskų, kandilomų šalinimas (1 vnt.)

Ksantelazmų, diskeratozių šalinimas (1 vnt.)

Daugybininių darinių šalinimas iki 10 vnt.

Daugybinių darinių šalinimas nuo 10 iki 20 vnt.

Papilomos šalinimas (1 vnt.)

Papilomų šalinimas (2–5 vnt.)

Papilomų šalinimas (6–10 vnt.)

Apgamo ar kito darinio šalinimas lazeriu > nei 1 cm

More