ru

Meta terapija

Meta terapija – tai naujausias proveržis grožio industrijoje. Ši procedūra – tai saugi ir veiksminga alternatyva plastinei chirurgijai, siekiant patempti veidą, atstatyti, drėkinti odą, pagerinti jos struktūrą bei lyginti raukšleles. Be viso to, Meta terapija yra tinkama ir mažinti odos raudoniui ir randeliams po aknės.

Apie procedūrą

Meta terapijos metu, naudojant naujausią Dermatude Meta-Ject FX 100 įrenginį, kuriame yra integruotas skaitmeninis variklis bei ypatingai plonos adatėlės, padaroma iki 2000 mikroperforacijų per sekundę. Mikroperforacijos yra saugios ir efektyvios, kadangi procedūros metu yra veikiamas viršutinis dermos sluoksnis (bazinių ląstelių), į kurį oda iš karto reaguoja sintetindama kolageną ir elastiną – tai yra natūrali atstatomoji odos reakcija. Būtent dėl šių sintetinamų medžiagų nesusidaro poodinių randų ir nėra pašalinio poveikio procedūrą kartoti. Procedūros metu, siekiant kuo geresnio rezultato, yra naudojami įvairūs serumai – su vitaminais, su kamieninėmis ląstelėmis, su hialurono rūgštimi, su enzimais ir kitais specialiais ekstraktais.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Šis naujas ir unikalus metodas yra tinkamas visiems odos tipams nuo labai sausos iki riebios, pažeistos ultravioletinių spindulių, taip pat su amžiumi praradusios elastingumą, suglebusios. Ši procedūra tinkama įvairioms veido srities raukšlėms mažinti, taip pat atgaivinti ir atjauninti dekolte ir kaklo sritį, pagerinti odos struktūrą, sutraukti poras, stangrinti veido odą, sumažinti maišelius po akimis.

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Prieš Meta terapijos procedūrą su Sapiegos klinikos specialistu aptarsite Jūsų lūkesčius bei labiausiai juos atitinkančius procedūros žingsnius ir priemones. Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia – oda turi būti švari, be makiažo.

Procedūra yra neskausminga ir saugi. Jos metu norimoje odos srityje atliekamos mikroperforacijos precizišku tikslumu ir selektyvumu tam tikrai odos sričiai. Procedūros metu taip pat oda prisotinama veikliosiomis medžiagomis priklausomai nuo procedūros tikslo – atkūrimas, atjauninimas, drėkinimas ir kt. Adatėlių ilgis yra itin svarbus preciziškam procedūros gylio tikslumui – būtent baziniame dermos sluoksnyje atliktos mikroperforacijos skatina elastino ir kolageno gamybą  o tai yra esminis šios unikalios procedūros momentas. Procedūra yra pakankamai greita – nuo 1 val iki 1 val 30 minučių, priklausomai nuo procedūros apimties. Siekiant geresnio rezultato, procedūra atliekama intervalais – 4 kartus kas savaitę, vėliau ilginant vizitus bei taikant palaikomąsias procedūras.

Po procedūros galimas odos paraudimas, diskomforto ir sudirgintos odos jausmas. Šie simptomai, priklausomai nuo odos jautrumo, gali trukti nuo kelių valandų iki paros laiko. Meta terapijos, skirtos lyginti raukšles metu, kelias dienas raukšlės gali būti ryškesnės, jose matomi maži šašeliai – jie pranyks, kuomet oda regeneruosis – tai trunka iki kelių dienų. Ankstyvuoju laikotarpiu (24val. po procedūros) reikėtų vengti mechaninio kontakto su sritimi, kurioje atlikta procedūra – neliesti odos rankomis saugant nuo užteršimo, taip pat nesimaudyti baseinuose, nesilankyti pirtyse, nesideginti saulėje ar soliariume. Praėjus parai laiko, jau galima grįžti į įprastinę veiklą bei naudoti makiažo priemones.

Meta terapija kainos

META terapijos procedūra veidui

META terapijos procedūra veidui ir kaklui

META terapijos procedūra veidui, kaklui ir dekolte