ru

Lait E.V.

Lait E.V.
Aprašymas

Sodrios tekstūros „Lait E.V. pienelis valo ir atkuria lipidų kiekį sausiausiose veido vietose. Veiksmingai pašalina nešvarumus ir net labiausiai išliekantį makiažą. Jo kreminė tekstūra išties suteikia komforto ir palieka maitinamąjį šydą ant odos. Tai apsaugo nuo odos išsausėjimo, ypač brandžią odą, linkusią į stiprią dehidrataciją. Oda yra drėkinama, elastinga ir jaučiasi komfortiškai. Tempimo pojūčiai nuraminami. Produkto tekstūra praturtinta drėkinančiomis ir senėjimą stabdančiomis savybėmis.

Galimas tūris

150ml, 250ml

Papildoma informacija

VALOMIEJI PIENELIAI
Nuvalius makiažą ir nešvarumus oda tampa švari, gaivi ir švelni. Šie produktai naudojami kiekvieną dieną ryte ir vakare, tai pirmas ritualas, nuo kurio prasideda odos priežiūra. Valyti makiažą derėtų pradedant nuo akių srities naudojant švarų vatos diskelį.

PARUOŠIMO ETAPAS
Paruošimo etapas yra labai svarbus Biologique Recherche metodologijoje. Šiame etape išvalomi giluminiai epidermio sluoksniai, sureguliuojamas pH, švelniai šalinamos negyvos ląstelės ir nešvarumai, atkuriama hidrolipidinė plėvelė. Po šio etapo (jį sudaro makiažo pašalinimas, nuvalymas, švelnus šveitimas ir kaukė), oda yra pasiruošusi kitam etapui.