ru

Lait S.R.

Lait S.R.
Aprašymas
Stipriausiais valomasis pienelis, Lait S.R. pašalina nešvarumus ir riebalų perteklių nuo odos paviršiaus. Švelniai nuvalo ir pašalina makiažą, kad apsaugotų hidrolipidinę plėvelę ir išlaikytų odos pusiausvyrą, kurios reikia, kad seborėjinė oda veiktų efektyviai. Be nešvarumų, oda yra sveika, subalansuota ir matinė, o poros yra neužkimštos ir sutrauktos.
 
Lait S.R. puikiai atitinka mišrios ir (arba) seborėjinės Odos būklės© poreikius. Buvo atlikti šio produkto veiksmingumo testai, įrodantys jo sebo-reguliuojantį poveikį, todėl ši priemonė skirtas tik kombinuotai ir (arba) seborėjinei Odos buklei©. Dėl to jis netiks visiems.

©.

Galimas tūris

150ml, 250ml

Papildoma informacija

VALOMIEJI PIENELIAI
Nuvalius makiažą ir nešvarumus oda tampa švari, gaivi ir švelni. Šie produktai naudojami kiekvieną dieną ryte ir vakare, tai pirmas ritualas, nuo kurio prasideda odos priežiūra. Valyti makiažą derėtų pradedant nuo akių srities naudojant švarų vatos diskelį.

PARUOŠIMO ETAPAS
Paruošimo etapas yra labai svarbus Biologique Recherche metodologijoje. Šiame etape išvalomi giluminiai epidermio sluoksniai, sureguliuojamas pH, švelniai šalinamos negyvos ląstelės ir nešvarumai, atkuriama hidrolipidinė plėvelė. Po šio etapo (jį sudaro makiažo pašalinimas, nuvalymas, švelnus šveitimas ir kaukė), oda yra pasiruošusi kitam etapui.