ru

Valanti veido procedūra — MC 110

Su amžiumi oda tampa lengviau pažeidžiama ir savarankiškai nesusidoroja su kasdien patiriamais neigiamais aplinkos veiksniais. Taip pat bėgant metams, ji sukaupia vis mažiau drėgmės, to pasekoje mažėja elastingumas, lėtėja kolageno sintezė, oda papilkėja, išryškėja raukšlės.

Jei veido oda yra riebi, jai reikalinga labai specifinė priežiūra bei priemonių pasirinkimas. Riebiai odai būdingas greitesnis užsiteršimas, kadangi riebalinės liaukos gamina daugiau riebalų, o odos poros yra išsiplėtusios. Šiam probleminiam odos tipui būtinos procedūros, kurių metu ne tik išvalomos poros, bet ir reguliuojama riebalų bei drėgmės pusiausvyra, slopinami uždegiminiai procesai, gražinamas elastingumas ir skaistumas.

Apie procedūrą

Veido odą atjauninanti ir valanti procedūra MC 110, specialiai sukurta intensyviai, riebios, suglebusios, negyvybingos ir raukšlėtos veido odos priežiūrai. Tai profesionalus, veido odos struktūros atkūrimo ir gydymo metodas. Procedūra atliekama pagal originalų Biologique Recherche protokolą, naudojant specialią produktų paskirstymo masažinę techniką.

Ši technika derinama su veikliosiomis produktų medžiagomis, formuojamas veido ovalas, išlyginamas epidermio paviršius, audiniams suteikiama tūrio. Procedūra apima veido, kaklo ir dekolte sritis. Taip pat, ši procedūra yra rekomenduojama, kaip puikus pasirinkimas akių priežiūrai. Procedūros trukmė – 60 min.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Veido odą atjauninanti ir valanti procedūra MC 110 tinkama: esant riebiai ir / arba suglebusiai, negyvybingai, raukšlėtai odos būklei. Taip pat, turintiems uždegiminę ir neuždegiminę aknę.

Jeigu Jūsų netenkina odos išvaizda, norite atkurti jos elastingumą, sulėtinti senėjimo procesus Jūs esate tinkamas kandidatas.

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į kliniką, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins Jūsų odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius yra kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių.

Veido jauninamoji ir valomoji procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename jų naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui pritaikytas priemones: losjonus, šveitiklius, kaukes, kvintesencinius serumus, kremus bei baigiamuosius serumus. Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos atitinkama tvarka, pasitelkiant lyginamuosius, vibracinius bei modeliavimo judesius. Atliekamų judesių intensyvumas priklauso nuo Jūsų odos tipo bei jautrumo.

Procedūros pabaigoje, naudojant specialų jautrių zonų kremą, atliekamas dekolte, sprando, pečių ir rankų taškinis masažas, kurio dėka, odos audiniai greičiau atsipalaiduoja, o pasiektus patempimo rezultatus pavyksta išlaikyti kur kas ilgiau. Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką prancūzišką kosmetiką – Biologique Recherche, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Atlikus procedūrą poveikis jaučiamas iškart, oda atrodo lygesnė, švaresnė ir jaunesnė, išryškėja veido bruožai. Po atliktos procedūros, Jus gydanti specialistė suteiks visą reikiamą informaciją apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.

Valanti veido procedūra — MC 110 kainos

Veido odą jauninati ir valanti procedūra

SPECIALUS  ŽIEMOS PASIŪLYMAS. Atliekant bet kurią «Biologique Recherche» veido procedūrą, dovanojame odos ištyrimą ir diagnostiką «Skin Instant Lab» aparatu. Pasiūlymas galioja tik SAPIEGOS KLINIKOJE, PAUPYJE.