ru

Stangrinanti odos procedūra — Lift C.V.S.

Kuo oda brandesnė, tuo daugiau ir atidžiau reikia ja rūpintis. Su amžiumi oda tampa lengviau pažeidžiama ir savarankiškai nesusidoroja su kasdien patiriamais neigiamais aplinkos veiksniais. Taip pat, bėgant metams ji sukaupia vis mažiau drėgmės, to pasekoje mažėja odos elastingumas, lėtėja kolageno sintezė, oda papilkėja, išryškėja raukšlės.

Mūsų klinikoje atliekama veido procedūra LIFT C.V.S. – tai visapusiška senėjimo požymių turinčios odos priežiūra, taip pat skirta normaliai, į seborėją linkusiai, atoniškai odai. Ši procedūra yra rekomenduojama, kaip labai efektyvi kosmetinė alternatyva injekcijoms, skirta brandžiai bei pažeistai odai gydyti.

Apie procedūrą

Profesionali veido odos stangrinimo ir drėkinimo procedūra, skatinanti odos regeneraciją, pastebimai gerinanti odos struktūrą, ją skaistinanti, lyginanti ir sutraukianti poras. Tiek šaltuoju sezonu, tiek ir kitais metų laikais oda kenčia nuo drėgmės trūkumo, tad norint išsaugoti gerą brandžios odos būklę šis neinvazinis metodas yra puikus sprendimas padėsiantis stimuliuoti kolageno ir elastino skaidulų sintezę.

Procedūros metu naudojamos drėkinamosios, šveičiamosios, lyginamosios, balinamosios veikliosios medžiagos – stebuklingas kompleksas suteiksiantis ilgalaikį ir stulbinamą rezultatą. Procedūros metu oda nušveičiama, pakeliama, pertvarkoma, stangrinama, drėkinama ir apsaugoma nuo neigiamo aplinkos poveikio. Šio neįtikėtinai veiksmingo proceso dėka oda tampa stangri, tonizuota ir stipri. Tai realus veido atjauninimas vos per 90 min. Procedūra apima veido, kaklo ir dekolte sritis.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jeigu Jūsų netenkina odos išvaizda, norite atkurti jos elastingumą, sulėtinti senėjimo procesus, mūsų klinikoje atliekama LIFT C.V.S. veido procedūra rekomenduojama, kaip kosmetinė alternatyva injekcijoms, skirta brandžiai, linkusiai į seborėją, atoniškai odai gydyti.

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į kliniką, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins Jūsų odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius yra kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių. Procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename jų naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui pritaikytas priemones: losjonus, šveitiklius, kaukes, kvintesencinius serumus, kremus bei baigiamuosius serumus.

Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos pasitelkiant įvairių judesių techniką, kurią sudaro: lyginamieji, sukamieji, žnaibomieji bei modeliavimo judesiai. Atliekamų judesių intensyvumas priklauso nuo Jūsų odos tipo bei jautrumo.

Procedūros pabaigoje, naudojant specialų jautrių zonų kremą, atliekamas dekolte, sprando, pečių ir rankų taškinis masažas, kurio dėka, odos audiniai greičiau atsipalaiduoja, o pasiektus patempimo rezultatus pavyksta išlaikyti kur kas ilgiau.

Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką, prancūzišką kosmetiką – Biologique Recherche, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Atlikus procedūrą stangrinamasis poveikis jaučiamas iškart, išryškėja veido bruožai, odos tekstūra tampa lygesnė, smulkios raukšlelės išsilygina, o didelės sumažėja. Veidas tampa švytintis ir stangrus. Po atliktos procedūros, Jus gydanti specialistė suteiks visą reikiamą informaciją apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.

Stangrinanti odos procedūra — Lift C.V.S. kainos

Veido procedūra brandžiai odai LIFT C.V.S.

SPECIALUS  ŽIEMOS PASIŪLYMAS. Atliekant bet kurią «Biologique Recherche» veido procedūrą, dovanojame odos ištyrimą ir diagnostiką «Skin Instant Lab» aparatu. Pasiūlymas galioja tik SAPIEGOS KLINIKOJE, PAUPYJE.