ru

Skaistinanti veido procedūra — Exfoliant P50

Laikui bėgant veido oda tampa lengviau pažeidžiama ir savarankiškai nesusidoroja su kasdien patiriamais aplinkos veiksniais, kurių dėka atsiranda: odos papilkėjimas, negyvingumo pojūtis bei pirmosios pigmentinės dėmės. Kuo veido oda vyresnė, tuo daugiau reikia ja rūpintis ir stengtis, kuo anksčiau apsaugoti ją nuo pakitimų, susijusių su amžiumi. Šiuo atveju, Jums gali padėti, specialiai brandžios odos priežiūrai sukurta veido odos procedūra – EXFOLIANT P50, skirta odos skaistinimui ir stangrinimui.

Apie procedūrą

Bėgant metams epidermio atsinaujinimo procesai lėtėja, mažėja kolageno ir elastinių skaidulų, veido oda ima senti ir tampa mažiau elastinga. EXFOLIANT P50 procedūros tikslas – pagerinti natūralų epidermio atsinaujinimo procesą, paskatinti ląstelių regeneraciją, suvienodinti odos spalvą ir ją skaistinti.

Tai specialiai vyresnio amžiaus moterims sukurta regeneruojamoji veido odos procedūra, padedanti užkirsti kelią priešlaikinio senėjimo požymiams. Ji valo ir tonizuoja, lygina odos mikroreljefą, šviesina ir vienodina veido odos spalvą. Atlikus šią procedūrą, veido odos paviršius tampa lygus, stangrus ir Jūs galite džiaugtis gražia, atjaunėjusia ir atsigavusia veido oda.

Procedūra atliekama naudojant tik autentišką, prancūzišką Biologique Recherche kosmetiką, kuri pasižymi puikiomis gydomosiomis savybėmis ir stulbinamu rezultatyvumu. Procedūra atliekama veido srityje, jos trukmė – 60 min.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Ši veido odos procedūra skirta storai, papilkėjusiai ir negyvybingai odai, jos būklei atkurti, atsiradus pigmentacijos ir priešlaikinio senėjimo požymiams. Jei Jus kamuoja pigmentinės dėmės, papilkėjusi ar gyvybingumą praradusi veido oda ir susitvarkyti su šiomis problemomis norite kuo anksčiau, be adatų, skalpelio ir skausmo. Jums padės mūsų klinikoje atliekama veido odos procedūra EXFOLIANT P50.

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į kliniką, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins Jūsų odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius yra kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių. Procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename jų naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui pritaikytas priemones: šveitiklius, kaukes, kremus bei baigiamuosius serumus.

Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos atitinkama tvarka, pasitelkiant masažinių judesių techniką. Procedūros pabaigoje, naudojant specialų stangrinamąjį kremą, taip pat atliekamas dekolte, pečių ir rankų masažas. Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką, prancūzišką kosmetiką – Biologique Recherche, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Dėka unikalios Biologique Recherche kosmetikos sudėties rezultatas matomas iš karto ir yra ilgalaikis. Jūsų oda atrodys stangresnė, lygesnė, švelnesnė ir gražesnė. Taip pat, po atliktos veido odos procedūros, kosmetologė būtinai suteiks individualias rekomendacijas apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.

Skaistinanti veido procedūra — Exfoliant P50 kainos

Lyginamoji ir šviesinamoji veido procedūra - Exfoliant P50

SPECIALUS  ŽIEMOS PASIŪLYMAS. Atliekant bet kurią «Biologique Recherche» veido procedūrą, dovanojame odos ištyrimą ir diagnostiką «Skin Instant Lab» aparatu. Pasiūlymas galioja tik SAPIEGOS KLINIKOJE, PAUPYJE.