ru

Warning: Illegal string offset 'url' in /home/sapiegos/domains/sapiegosklinika.lt/public_html/wp-content/themes/mp-wp/single.php on line 30

Hialurono rūgšties injekcijos

Per pastaruosius 10 metų hialurono rūgšties injekcijos tapo auksiniu standartu gydant veido raukšles. Yra kelios priežastys, dėl ko hialurono rūgšties užpildai yra tokie mėgstami ir populiarūs – tai nechirurginis gydymo būdas, turintis mažiau rizikos dėl šalutinių reiškinių. Hialurono rūgštis pasižymi dideliu suderinamumu su oda ir biodegradacija joje, o procedūra yra beveik neskausminga ir nesunkiai atliekama. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, turinti ypatingą reikšmę užpildant užląstelinę audinių terpę, palaikant vandens balansą odoje bei maksimaliai hidratuojant ją.

Apie procedūrą

Hialurono rūgštis – itin svarbi odos jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko odos drėgmę, pasižymėdama ypatingu gebėjimu sujungti vandens molekules. Senstant odoje formuojasi raukšlės, netenkama ir hialurono rūgšties, dėl to papildomas odos atkūrimas hialurono rūgštimi yra tiesus ir odai priimtinas kelias susigrąžinti tai, ką ji ima prarasti.

Ypač koncentruotos ir specialios tirštos konsistencijos hialurono rūgšties injekcijos ypač tinka vidutinių ir gilių raukšlių gydymui – suleidus preparatą į gilias raukšles (nasolabialines – raukšles nuo nosies kampo iki lūpų kampo), hialurono rūgštis jas užpildo iš vidaus ir raukšlės pastebimai išsilygina. Hialurono injekcijos padeda tolygiai užpildyti tarpus tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame tarpe, intensyviai drėkina odą, kartu stimuliuojama ir kolageno (vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančio elastingumą) sintezė, lėtinamas jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį – taip formuojasi naujos odos skaidulos.

Svarbu pabrėžti, jog hialurono injekcijomis suteikiamas natūraliai atrodantis rezultatas – injekcijos metu sumažinamos ir išlyginamos mimikos raukšlės, giliosios raukšlės ir klostės, todėl veidas atrodo jaunesnis ir skaistesnis.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Hialurono rūgšties injekcijos skirtos:

Smulkioms raukšlelėms (akių kontūro, aplink lūpas) mažinti
Odos audinių struktūros tankumui didinti ir architektonikai gerinti
Nosies ir lūpų raukšlėms
Lūpų kampučių raukšlėms
Raukšlėms skruostų srityje
Ašarų latako raukšlėms
Raukšlėms tarp antakių

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Atvykus į procedūrą, gydytojas jus visuomet pakonsultuos, apžiūrės bei įvertins jūsų odos būklę ir patars, koks preparatas jums geriausiai tiktų. Ši procedūra reikalauja itin profesionalių žinių bei patyrimo, kadangi nepakankamai preciziškai atlikus injekciją galima sulaukti visiškai kitokio rezultato. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ gydytojai, atliekantys hialurono rūgšties injekcijas, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turintys didelę patirtį šioje srityje.

Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, tad jeigu kažką vartojate – perspėkite gydytoją).

Procedūros metu į paodį, raukšlių srityse, plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis stabilizuotos hialurono rūgšties iš specialaus, sterilaus švirkšto. Hialurono rūgštis, kaip jau minėta, tolygiai ir tiksliai injekuojama suteikia stabilaus tūrio efektą norimose formuoti srityse bei tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – užpildo raukšles, prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kolageno sintezė bei formuojasi naujos odos skaidulos. Hialurono rūgšties injekcijų procedūra, priklausomai nuo jos apimties, trunka nuo 30 iki 60 minučių.

„Sapiegos klinikoje“ injekuojami medicininiai preparatai atitinka griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrina produkto saugumą, patikimumą ir siekiamų rezultatų išliekamumą. Tai – sertifikuoti hialurono rūgšties užpildai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai.

Hialurono rūgšties užpildo pakuotę sudaro vienas švirkštas (1–1,2 ml) bei kelios sterilios netraumuojančios adatos, kurios reikalingos saugiai ir kokybiškai atlikti procedūrą. Ši švirkšto pakuotė atidaroma tik prie jūsų ir naudojama tik jums.

Kadangi odos užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant žmogaus organizme preparatai visiškai suyra. Šios savybės produktams suteikia ypatingo saugumo.

Pirmas kelias valandas po hialuro rūgšties injekcijos oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks jus gydantis specialistas.

Kainos

Smulkių raukšlių korekcija su Filorga FINE LINES medikamentu (1 ml)

Hidroliftingas (odos stangrinimas) su Juvéderm® VOLITE medikamentu (1 ml)

Gilių raukšlių korekcija su Filorga UNIVERSAL medikamentu (1.2 ml)

Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® ULTRA 3 medikamentu (1 ml)

Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® ULTRA 4 medikamentu (1 ml)

Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® VOLIFT medikamentu (1 ml)

Hialurono tirpinimas hialuronidazės injekcijomis

Gyd. dermatologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą

SPECIALUS PAVASARIO PASIŪLYMAS. Pirmą kartą atliekant šiame sąraše nurodytas procedūras, taikoma 10% nuolaida!