ru

Warning: Illegal string offset 'url' in /home/sapiegos/domains/sapiegosklinika.lt/public_html/wp-content/themes/mp-wp/single.php on line 30

Botulino toksino injekcijos

Botulino toksinas (botoksas) yra natūralus išgrynintas baltymas, išskiriamas bakterijos Clostridium botulinum ir jau daugybę metų naudojamas medicininiais tikslais. Anksčiau jis buvo itin plačiai taikomas oftalmologijoje, neurologijoje, pediatrijoje, o pastaraisiais metais įgavo ypatingą reikšmę kosmetologijos bei estetinės dermatologijos srityse. 2002 m. gydymas botulino toksinu buvo patvirtintas JAV maisto ir vaistų tarnybos (FDA) ir nuo tada ėmė plisti ne tik JAV, bet ir Europoje.

Apie procedūrą

Botulino toksino injekcijos — tai paprasta, nechirurginė procedūra, atliekama sušvirkščiant injekciją, sudarytą iš botulino toksino ir kitų sudedamųjų dalių, į tas veido sritis, kuriose formuojasi raukšlės ir kurias siekiama sumažinti. Botulino injekcijos yra beveik beskausmės, trunkančios vos keletą minučių, o rezultatas pradedamas matyti po 2–3 parų.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Botulino injekcijos yra Jums tinkama procedūra, jei skundžiatės mimikos raukšlėmis kaktoje, aplink akis ir norite jas pašalinti.

Nuo botulino toksino injekcijų reikėtų susilaikyti, jeigu gydomojoje zonoje ar greta jos yra infekcija.

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Atvykus į procedūrą gydytojas jus visuomet pakonsultuos, apžiūrės ir įvertins jūsų odos būklę. Botulino toksino injekcijos reikalauja itin profesionalių žinių bei patyrimo, kadangi nepakankamai preciziškai atlikus injekciją galime sulaukti visiškai kitokių rezultatų.

Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ gydytojai, atliekantys tokias injekcijas, yra aukščiausios kvalifikacijos bei turi didelę patirtį.

Nepamirškite gydytojui pasakyti, jeigu esate nėščia, planuojate greitu metu pastoti ar sergate nervų-raumenų ligomis.

Botulino toksinas yra preciziškai ir atsargiai injekuojamas nedideliais kiekiais į veido raumenis, jo funkcija – blokuoti nervinį impulsą ir neleisti raumeniui susitraukti. Tai sumažina bei pašalina veide esančias raukšles, susidarančias dėl pernelyg dažno ar stipraus šių raumenų susitraukimo. Efektas bus matomas konkrečiai tose srityse, kuriose bus atliekama injekcija, paprastai tai būna kaktos raukšlės (horizontalios bei vertikalios), raukšlelės aplink akis, virš viršutinės lūpos, tarp lūpos kampo bei skruosto, kaklo raukšlės.

Botulino injekcijos beveik beskausmės, kadangi procedūros metu naudojama itin plona adata. Efektas bus matomas per kelias dienas, o kiek laiko bus matomas, sunku pasakyti, kadangi tai priklauso nuo įvairių individualių charakteristikų, tačiau paprastai trunka apie 4–6 mėn. Botulino toksino injekcijos gali būti nuolatos kartojamos, kadangi tai visiškai nekenkia sveikatai, tačiau tarp jų turi būti daromos tam tikro intervalo pertraukos (paprastai 4 mėn.). Svarbu paminėti, jog pakartotinas gydymas padeda pasiekti ilgiau trunkančius bei geresnį estetinį efektą turinčius rezultatus.

Po gydymo iškart be apribojimų galite grįžti prie įprastinės dienotvarkės, tik svarbu kelias valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (negulėti).

Rekomenduojama nenaudoti jokios kosmetikos gydytose srityse iš karto po procedūros.

Kol rezultato efektas nestabilus, nerekomenduojame vartoti alkoholį, degintis saulėje ar mėgautis šiltomis procedūromis: kaitintis pirtyje ar gulėti karštoje vonioje.

Botulino toksinas pradės veikti praėjus 2–3 dienoms po injekcijos ir poveikis bus matomas vidutiniškai 4–6 mėn. Pasibaigus injekcijos poveikiui dažnu atveju atprantama nuo perdėto mimikavimo ir kartoti injekciją nebėra tikslo, nes raukšlės nebesiformuoja.

Kainos

Kaktos vertikalių (pykčio) raukšlių gydymas moterims

Kaktos vertikalių (pykčio) raukšlių gydymas vyrams

Kaktos horizontalių (rūpesčio) raukšlių gydymas moterims

Kaktos horizontalių (rūpesčio) raukšlių gydymas vyrams

Aplink akis (žąsų kojelės) raukšlių gydymas moterims

Aplink akis (žąsų kojelės) raukšlių gydymas vyrams

Vertikalios raukšlės aplink lūpas

Gummy smile korekcija

Nosies korekcija botulino toksinu

Smakro raukšlių korekcija

Mezobotulino injekcijos

Bruksizmo (griežimo dantimis) gydymas moterims

Bruksizmo (griežimo dantimis) gydymas vyrams

Gyd. dermatologo/plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą

Pakartotina gyd. konsultacija/ apžiūra/ korekcija po injekcijų

Daugiau

SPECIALUS PAVASARIO PASIŪLYMAS. Atliekant 3 bet kurių sričių gydymą  vienu metu – taikoma 15% nuolaida.