Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

RIEBALŲ NUSIURBIMAS (LIPOSAKCIJA)

Ne vietoje besikaupiantys riebalai – daugumos moterų galvos skausmas. Liemuo, šlaunys, klubai, rankos – šios sritys, kurios seniau buvo proporcingos, gražios, stangrios prarado savo išvaizdą, o kūnas – harmoningumą. Kuomet harmonijos susigrąžinti nepadeda dietos bei fizinis aktyvumas, išeitis vis tiek yra – riebalų nusiurbimas (liposakcija).
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Plastinė chirurgija gali suteikti kūnui geidžiamą formą. Tai – chirurginė operacija, kurios metu kūno sritys gali tapti grakštesnės ir lieknesnės, visa tai derinant su natūralia moters ar vyro išvaizda, norais bei didesniu pasitikėjimu savimi. Ne veltui ši chirurginė procedūra jau daugelį metų yra pirmaujanti tarp moterų ir vyrų grožio chirurgijos srityje.

  Pirmasis žingsnis ruošiantis riebalų nusiurbimo procedūrai – pirminė plastinių operacijų chirurgo konsultacija, kurios metu sužinosite pasiruošiamojo proceso žingsnius, aptarsite savo sveikatos būklę ir lūkesčius, chirurgas apžiūrės ir pamatuos jus, kad galėtų įvardyti procedūros apimtis, išsamiai papasakos apie pačią procedūrą ir būsimus rezultatus. Taip pat atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Jei negalite atvykti į pirminę konsultaciją, visuomet galime pasikonsultuoti nuotoliniu būdu bendruoju klinikos el. paštu: info@sapiegosklinika.lt

  Šlaunys – viena svarbiausių kūno dalių, bylojančių apie moteriškumą – jų forma, linkiai, pilnumas suteikia unikalią, būtent tik tai moteriai būdingą išvaizdą. Deja, su laiku kūno linkiai pasidengia papildomu riebaliniu sluoksniu, kuris maskuoja iki tol turėtą formą darydamas ją mažiau patrauklią bei proporcingą. Tokiu atveju padėti gali lipoaugmentacinė operacija šlaunų srityje, kurios metu šios srities specialistai suformuos jūsų kūną atitinkančias, proporcingas ir unikalias linijas. Tam, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai, šlaunys gali būti suskirstytos į tris sritis (vidinė, išorinė šlaunų ir priekinė šlaunų sritis) – kartais skalpeliu prisiliesti pakanka tik prie vienos iš jų.

  Pilvo sritis – viena populiariausių riebalų nusiurbimo-persodinimo sričių, reikalaujanti griežtos priežiūros bei dėmesio atkreipimo į subtilias detales. „Sapiegos klinikoje“ dirbantys profesionalai ypač atidžiai įvertina pilvo srities linijas, jų koregavimo galimybes bei operacijos tikslus, taigi po operacijos galite džiaugtis natūraliai atrodančia, proporcinga jūsų kūnui ir kur kas estetiškiau atrodančia pilvo sritimi. Svarbu prisiminti, kad šios srities operacija turėtų būti pasirenkama tada, kuomet nei dietos, nei fizinis aktyvumas norimų rezultatų nesuteikia.

  Pilvo srities operacijos, siekiant kuo profesionalesnio rezultato, taip pat gali būti skiriamos į keletą sričių:

  1) Priekinės pilvo srities riebalų nusiurbimas – tam, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai, operacijos taikinys yra visi keturi pilvo kvadrantai – tai svarbu, kadangi sutvarkius vieną sritį kita liks nepaliesta ir su laiku deformuos bendrą vaizdą, dėl to svarbu visą priekinio pilvo sritį operuoti kaip vieną vienetą atsižvelgiant ir į odos elastingumą – tokiu atveju bus pasiekti ilgai trunkantys, patvarūs ir akį džiuginantys kontūrai.

  2) Viso juosmens riebalų nusiurbimas – ši operacija taikoma tais atvejais, kuomet riebalai lokalizuojasi ne tik priekinėje pilvo dalyje, bet ir aplink visą juosmenį, šonuose, taigi labai svarbi pakankamai plati operacijos apimtis, nes pašalinus tik tam tikrą sritį, pavyzdžiui, gausiausią riebalais priekinę, kūnas atrodys plokščias ir platus, taigi ypač svarbu žiūrėti į visumą.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Be jau minėtų priežasčių yra keli bendri reikalavimai prieš procedūrą:

  Gera sveikatos būklė Lūkesčiai – jie turi būti realūs. Svarbu suprasti, kad kiekvienas žmogus yra individualus, ir įsivaizduojami idealūs kūno kontūrai nebūtinai atrodys lygiai taip pat

  Supratimas apie procedūrą – prieš kiekvieną chirurginę intervenciją su gydytojo chirurgo pagalba reikia įvertinti operacijos riziką bei privalumus, suprasti galimas pasekmes
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš operaciją pacientas turėtų realistiškai įvertinti savo lūkesčius dėl operacijos rezultatų, atsižvelgti į galimų komplikacijų riziką ir tinkamai planuoti pooperacinį periodą. Siekis atitikti grožio idealą ar patenkinti kito žmogaus lūkesčius neturėtų būti operacijos tikslas. Bet kokias dvejones ir klausimus būtina išsakyti jus operuosiančiam chirurgui.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Riebalų nusiurbimas (liposakcija) dažniausiai atliekamas taikant bendrinę nejautrą.

  Prieš nusiurbiant riebalus aptartos kūno sritys infiltruojamos tirpalu, kuriame yra vietinių anestetikų ir adrenalino – tai sumažina kraujavimą operacijos metu ir užtikrina paprastesnį nuskausminimą po jos. Infiltracijos kaniulė į paodį įkišama pro nedidelius (5–6 mm) pjūvelius, per kuriuos vėliau kišama ir riebalų siurbimo kaniulė.

  Riebalai iš paciento poodžio paimami siurbimo kaniule naudojant neigiamą slėgį. Švytuokliniais kryžminiais judesiais gydytojas tolygiai siurbia riebalinį audinį įvairiame poodžio gylyje, palikdamas nedidelį riebalų sluoksnį po oda. Taip galima nusiurbti nuo keliasdešimt mililitrų iki kelių litrų skystos riebalų masės.

  Po operacijos odos pjūveliai užsiuvami. Kartais siurbimo vietose kelioms dienoms paliekami drenai, per kuriuos nuteka natūraliai susikaupęs audinių skystis.

  vyras pries ir po riebalu nusiurbumo (liposokcijos) procedura

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Pirmosiomis paromis po operacijos rekomenduojama ramybė, o esant reikalui – ir medikamentinis nuskausminimas. Leistinas fizinis aktyvumas po operacijos labai priklauso nuo operacijos apimties – paprastai fizinis aktyvumas ribojamas iki kelių savaičių. Apie 2 mėn. riebalų siurbimo vietose gali būti mėlynių, audinių sustandėjimų, odos jutimo sutrikimų.

  Riebalų siurbimo ir persodinimo rezultatas matomas tik tada, kai atslūgsta tinimas ir audinių sustandėjimas bei rezorbuojama dalis persodintų riebalų. Tai gali užtrukti iki kelių mėnesių. Rezultatas yra ilgalaikis, tačiau jis labai priklauso nuo paciento gyvenimo būdo, fizinio aktyvumo, mitybos įpročių ir natūraliai organizme vykstančių procesų, tokių kaip senėjimas.

  Kaip ir kiekviena intervencija, riebalų nusiurbimas gali turėti nepageidaujamą poveikį: infekcija, kraujosruvos, kontūro nelygumai, užsitęsęs žaizdos gijimas, skysčio kaupimasis, kalcifikacija bei kt.

  Pooperacinę riziką didina tokie veiksniai, kaip rūkymas, nutukimas, lėtinės širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, cukrinis diabetas, endokrininės sistemos ligos. Prieš operaciją būtina įspėti gydytoją, jei sergate arterine hipertenzija, širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, autoimuninėmis ligomis, turite alergijų, kraujo krešumo sutrikimų ar kitų lėtinių ligų, rūkote, vartojate vaistus ar maisto papildus.
 • Sapiegos klinika

  RIEBALŲ NUSIURBIMO (LIPOSAKCIJOS) KAINOS

  Pilvo sritis
  690 €
  Juosmens sritis
  390 €
  Kryžmens sritis
  290 €
  Sėdmenų sritys
  290 €
  Šlaunų išorinių paviršių sritys
  390 €
  Šlaunų vidinių paviršių sritys
  390 
  Kelių vidinių paviršių
  390 
  Čiurnų sritys
  460 
  Gaktos sritis
  290 
  Menčių vidinių paviršių sritys
  460 
  Pažastų sritys
  305 
  Žastų sritys
  460 
  Krūtinės sritys (vyrams)
  550 
  Kainos nurodytos be pooperacinės slaugos palatoje (1 para – 160 EUR), bendrinės nejautros (395 EUR) ir kompresinės aprangos po operacijos.
  Operacijos atliekamos tarpininkaujant su "Kardiolita" klinikomis adresu Laisvės pr. 64 A, Vilniuje.
19
Specialistų
279
Paslaugos
27589
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos