Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

NOSIES PLASTINĖ OPERACIJA

Nosies plastinė operacija (rinoplastika) – tai viena kūrybiškiausių, intelektualiausių plastinių-estetinių operacijų.

Nosis yra centrinė veido figūra, todėl ypač svarbi veido harmonijai. Nosies plastinė operacija atliekama itin kokybiškai, kad nauja nosies forma būtų pritaikyta pagal visas kitas veido dalis ir sudarytų harmoningą visumą. Nosies operacija gali padėti pašalinti nosies kuprelę, koreguoti nosies nugarėlės ir šnervių formą, pakeisti nosies galiuko formą (suploninti, sumažinti, pakelti ir t. t.), sumažinti visą nosį, pakeisti kampą tarp nosies ir viršutinės lūpos.
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Nosies plastinė opercija – tai atitinkamų nosies struktūrų performavimas, kurios metu didelė nosies apimtis gali būti mažinama šalinant dalį kremzlės ar kaulo (priklausomai nuo nosies srities). Kartais yra reikalingos papildomos medžiagos – kremzliniai transplantai (vadinamieji graftai). Dažniausiai šiam tikslui naudojama kremzlė imama iš nosies pertvaros, vidurinės nosies dalies. Retais atvejais kremzlė gali būti imama ir iš ausies bei šonkaulių. Remodeliuojant formą taip pat gali pasitarnauti oda bei minkštieji audiniai, o kai kuriais atvejais gali būti naudojami audinių užpildai bei riebalinės medžiagos graftai. Tikslas – padidinti pažeistų sričių tūrį formuojant dailią ir proporcingą nosį.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Nosies operacija (rinoplastikos) rekomenduojama pacientams, kurie:

  Jaučiasi nepatenkinti savo nosies forma, dydžiu, kampais

  Nosis yra per didelė / per maža arba neproporcinga, lyginant su kitomis veido dalimis

  Jeigu turite kvėpavimo problemų dėl reikšmingai iškrypusios pertvaros

  Jeigu nosies galiukas yra per aukštai / per žemai / per platus, taip pat esant nosies kuprelei

  Geras kandidatas nosies plastinei operacijai yra pacientas, kurio gera sveikatos būklė (neserga sunkiomis gretutinėmis ligomis, infekcinėmis ligomis, nekarščiuoja ir t. t.) bei yra teigiamai nusiteikęs ir turi realistinių lūkesčių.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Pirmasis žingsnis ruošiantis rinoplastikai – pirminė plastinių operacijų chirurgo konsultacija. Sapiegos klinikoje mielai jus pakonsultuos plastinių operacijų chirurgė Jelena Romanova-Paškevič. Konsultacijos metu aiškiai aptarsite visas detales, galimas rizikas, sužinosite pasiruošiamojo proceso žingsnius bei procedūros apimtis. Taip pat chirurgė atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Jei negalite atvykti į pirminę konsultaciją, visuomet galime pasikonsultuoti nuotoliniu būdu bendruoju klinikos el. paštu info@sapiegosklinika.lt
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Operuojantis chirurgas pasižymi sritį, kurioje atliks įpjovimus tam, kad pasiektų nosies kaulinę bei kremzlinę dalis (nosies pagrindą). Nosies operacija atliekama naudojant atvirą operacinę techniką, kuomet įpjovimai daromi nosies išorėje su nežymiu įpjovimu nosies apačioje tarp šnervių, kuris susisiekia su kitais įpjovimais, daromais iš nosies vidaus. Oda yra švelniai pakeliama – struktūros tampa aiškiai matomos. Ši atvira rinoplastikos technika suteikia puikią nosies struktūrų vizualizaciją bei padeda numatyti konkrečius bei tikslius chirurginių manipuliacijų sprendimus, taigi siekiama kuo mažesnės traumatizacijos ir tikslios probleminių sričių korekcijos.

  Nosis yra mažinama / didinama pridedant ar šalinant tam tikrą kremzlinę ar kaulinę dalis bei formuojant iš vidaus nosį prilaikančias struktūras.

  Operacijos pabaiga: suteikus nosiai norimą formą yra nukeliami pakelti audiniai bei oda, smulkiomis siūlėmis užsiuvami pjūviai.

  Operacijos metu dažniausiai yra naudojama bendroji anestezija.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Iš karto po operacijos turėsite dėvėti nosies įtvarą – taip bus užtikrinamas saugumas jūsų nosiai miego metu ar esant atsitiktiniams sutrenkimams. Dėvėjimo trukmė – skirtinga, nuo kelių dienų iki savaitės ar daugiau. Nenustebkite – nosis bei aplink ją esanti sritis gali būti ištinusi, skausminga, jautri, su mėlynėmis. Pirmąją parą po operacijos paprastai pacientas stebimas palatoje su slaugytojų komanda, kad būtų įsitikinta, jog pooperacinis sveikimas yra sklandus.

  Fizinės veiklos apribojimas: aktyvią fizinę veiklą reikės kuriam laikui apriboti, koks tai laikas – labai individualus klausimas, kurį aptarsite su jus operuosiančiu chirurgu. Tai gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių ar mėnesio.

  Bendros, su visomis chirurginėmis intervencijomis susijusios komplikacijos yra šios:

  Su anestezija susijusios komplikacijos
  Hematoma ar seroma (kraujo ar skysčių susikaupimas už odos, reikalaujantis pašalinimo)
  Infekcijos
  Kraujavimas
  Jutimo sutrikimai
  Randai
  Alerginės reakcijos
  Greta esančių struktūrų pažeidimas
  Nepasiektas norimas rezultatas bei reikalinga papildoma operacija

  Komplikacijos, susijusios su rinoplastika, nėra dažnos, tačiau jas būtina žinoti ir apsvarstyti:

  Odos problemos ar odos sužalojimai dėl tvarstymo ar dėl naudojamų graftų bei jų įterpimo po plona oda
  Nosies „blokas“ dėl didelio tinimo nosies viduje
  Pertvaros pažeidimas

  Galimos rizikos bus nuodugniai aptartos prieš pasirašant sutikimą operacijai. Jus operuosiantis chirurgas suteiks visą reikiamą informaciją bei patarimus, kaip apsisaugoti nuo pooperacinių reiškinių bei su jais susijusios rizikos, ką daryti, kad kuo greičiau grįžtumėte į normalų gyvenimą bei džiaugtumėtės harmoninga, jūsų veido proporcijas atitinkančia dailia nosimi.
 • Sapiegos klinika

  NOSIES OPERACIJŲ KAINOS

  Nosies korekcija
  2600 €
  Nosies galo korekcija
  2200 €
  Nosies pertvaros korekcija
  1600 €
  Nosies formos ir pertvaros korekcija
  3000 €

  Operacijos atliekamos tarpininkaujant su Kardiolita klinikomis adresu Laisvės pr. 64 A, Vilniuje. 
19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos