Sapiegos klinika

ODOS DARINIŲ ŠALINIMAS


 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Odos dariniai chirurginiu būdu šalinami tais atvejais, kuomet darinys nėra pageidaujamas dėl estetinių priežasčių, darinio lokalizacija yra nuolatos spaudimą patiriančiose vietose (galūnių lenkiamieji paviršiai, drabužių spaudžiamos sritys); darinys yra didelis; darinys turi tendenciją supiktybėti – visi šie faktoriai bei indikacijos chirurginiam darinio pašalinimui bus aptartos su jus operuosiančiu „Sapiegos klinikos“ plastinės chirurgijos gydytoju konsultacijos metu.
   

 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Chirurginės procedūros technika bei apimtis priklauso nuo darinio lokalizacijos – jeigu darinys yra veido srityje, operuojama su ypatingu preciziškumu atsižvelgiant į odos linijas, raukšleles, įtempimą, spalvą. Svarbu, kad šią procedūrą atliktų patyręs ir savo sritį išmanantis specialistas, kadangi nepakankamai subtiliai atlikus operaciją gali susidaryti randeliai ar hiperpigmentacija.

  Procedūros metu operuojamoji sritis yra nuskausminama – dažniausiai pakanka vietinio nuskausminimo būdo. Atliekamas pjūvis sveikų audinių ribose, darinys pašalinamas ir užsiuvamas pooperacinis pjūvis. Tam tikrais atvejais, esant didesniam dariniui ir šalintinam audinių plotui, yra naudojamos specialios plastinės chirurgijos technikos, odos lopais uždengiant susidariusį odos defektą. Tam tikrais atvejais darinys gali būti siunčiamas histologiniam ištyrimui.

   

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po darinio šalinimo pacientas išleidžiamas iškart į namus su gydytojo nurodymais. Pooperacinis sveikimo periodas trunka apie 7–10 dienų. Pirmomis dienomis po darinio pašalinimo būtina keisti tvarsčius, keletą savaičių ypač saugoti operuotą sritį nuo tiesioginių saulės spindulių, dirginančių medžiagų, bei laikytis kitų gydytojo nurodymų.

  Kaip ir kiekviena chirurginė intervencija, taip ir darinių šalinimo metu gali būti šios komplikacijos:

  Žaizdos šlapiavimas
  Žaizdos infekcija
  Randų hipertrofija
  Reakcija į nuskausminimą
  Kraujavimas

  Rizikos veiksniai bei galimos komplikacijos bus smulkiai aptarti ir išaiškinti kartu su jus operuosiančiu plastinės chirurgijos gydytoju.

   
 • Sapiegos klinika

  ODOS DARINIŲ ŠALINIMO KAINOS


  Darinių šalinimas chirurginiu būdu 90 – 190 €
  Histologinis ištyrimas 35 €
  Vietinis nuskausminimas 15 €

12

Specialistų

195

Paslaugos

10209

Klientų

Klientų atsiliepimai

 • RUTHA VAN CALCAR

  Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
 • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ

  Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
 • GIEDRĖ RUSYTĖ

  Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.