Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

ODOS DARINIŲ ŠALINIMAS LAZERIU

 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Odos dariniai chirurginiu būdu šalinami tais atvejais, kuomet darinys nėra pageidaujamas dėl estetinių priežasčių, darinio lokalizacija yra nuolatos spaudimą patiriančiose vietose (galūnių lenkiamieji paviršiai, drabužių spaudžiamos sritys); darinys yra didelis; darinys turi tendenciją supiktybėti – visi šie faktoriai bei indikacijos chirurginiam darinio pašalinimui bus aptartos su jus operuosiančiu „Sapiegos klinikos“ plastinės chirurgijos gydytoju konsultacijos metu.
   

 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU


  Chirurginės procedūros technika bei apimtis priklauso nuo darinio lokalizacijos – jeigu darinys yra veido srityje, operuojama su ypatingu preciziškumu atsižvelgiant į odos linijas, raukšleles, įtempimą, spalvą. Svarbu, kad šią procedūrą atliktų patyręs ir savo sritį išmanantis specialistas, kadangi nepakankamai subtiliai atlikus operaciją gali susidaryti randeliai ar hiperpigmentacija.

  Procedūros metu operuojamoji sritis yra nuskausminama – dažniausiai pakanka vietinio nuskausminimo būdo. Atliekamas pjūvis sveikų audinių ribose, darinys pašalinamas ir užsiuvamas pooperacinis pjūvis. Tam tikrais atvejais, esant didesniam dariniui ir šalintinam audinių plotui, yra naudojamos specialios plastinės chirurgijos technikos, odos lopais uždengiant susidariusį odos defektą. Tam tikrais atvejais darinys gali būti siunčiamas histologiniam ištyrimui.

   

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po darinio šalinimo pacientas išleidžiamas iškart į namus su gydytojo nurodymais. Pooperacinis sveikimo periodas trunka apie 7–10 dienų. Pirmomis dienomis po darinio pašalinimo būtina keisti tvarsčius, keletą savaičių ypač saugoti operuotą sritį nuo tiesioginių saulės spindulių, dirginančių medžiagų, bei laikytis kitų gydytojo nurodymų.

  Kaip ir kiekviena chirurginė intervencija, taip ir darinių šalinimo metu gali būti šios komplikacijos:

  Žaizdos šlapiavimas
  Žaizdos infekcija
  Randų hipertrofija
  Reakcija į nuskausminimą
  Kraujavimas

  Rizikos veiksniai bei galimos komplikacijos bus smulkiai aptarti ir išaiškinti kartu su jus operuosiančiu plastinės chirurgijos gydytoju.

   
 • Sapiegos klinika

  ODOS DARINIŲ ŠALINIMO KAINOS

  Apgamo, seborėjinės keratozės šalinimas iki 4 mm Ø galvos srityje 43 €
  Apgamo, seborėjinės keratozės šalinimas nuo 4 mm Ø galvos srityje 58 €
  Apgamo, seborėjinės keratozės šalinimas iki 4 mm Ø kūno srityje 29 €
  Apgamo, seborėjinės keratozės šalinimas nuo 4 mm Ø kūno srityje 48 €
  Karpų, moliuskų, kandilomų šalinimas (1 vnt.) 45–55 €
  Ksantelazmų, diskeratozių šalinimas (1 vnt.) 49 €
  Daugybininių darinių šalinimas iki 10 vnt. 190 €
  Daugybinių darinių šalinimas nuo 10 iki 20 vnt. 280 €
  Papilomos šalinimas (1 vnt.) 21 €
  Papilomų šalinimas (2–5 vnt.) 9 €
  Papilomų šalinimas (6–10 vnt.) 8 €
  Apgamo ar kito darinio šalinimas lazeriu > nei 1 cm 70 €

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos