Sapiegos klinika

ATLĖPUSIŲ AUSŲ KOREKCIJA

Atlėpusių ausų korekcija yra tarp populiariausių plastinių-rekonstrukcinių operacijų, ypač vaikams. Įvairios ausų deformacijos, lemiančios jų atlėpimą, dažniausiai yra nulemtos genetinių priežasčių, pagrindinės jų yra šios: nepakankamas priešvijoklio išsivystymas, nepakankamas giliosios kriauklės išsivystymas bei šių priežasčių derinys. Abi šios anatominės struktūros yra išsidėsčiusios išorinėje ausyje. Kadangi tai yra genetinės priežastys, ausų atlėpimas matomas jau iš karto gimus vaikeliui. Augant, deja, atlėpusių ausų sukeliamos emocinės problemos vis didėja, o ypač pradėjus eiti į mokyklą ir paauglystės metu – būtent dėl šių priežasčių, atliepusių ausų korekcija, turėtų būti atliekama kuo anksčiau.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Atliepusių ausų korekcija, dar vadinama otoplastika, paprastai atliekama vaikystėje, tačiau taip pat sėkmingai gali būti atlikta ir bet kurio amžiaus žmonėms, turintiems išorinio ausies kaušelio defektus.

  Operacija yra atliekama modeliuojant ausies kremzlę ir priglaudžiant ausies kaušelį arčiau prie galvos (už ausies esančio smilkinkaulio). Operacinis pjūvis yra sunkiai matomas, kadangi slepiasi įlinkyje, esančiame tarp ausies ir galvos.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Būsimi pacientai turėtų svarstyti ausų korekcijos galimybę, jeigu:

  Jaučiasi nepatenkinti savo ausų forma
  Ausys yra atlėpusios

  Atliepusių ausų korekcija tinkama tiems pacientams, kurių gera sveikatos būklė (neserga sunkiomis gretutinėmis ligomis, infekcinėmis ligomis, nekarščiuoja ir t. t.) bei yra teigiamai nusiteikę ir turi realistinių lūkesčių.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Otoplastika (Atliepusių ausų korekcija) – sėkminga operacija, po kurios jau iš karto matomas ilgalaikis rezultatas. Pirmasis žingsnis ruošiantis ausų plastinei operacijai – pirminė plastinių operacijų chirurgo konsultacija. „Sapiegos klinikoje“ mielai jus pakonsultuos plastinių operacijų chirurgas Gediminas Rauba ir plastinių operacijų chirurgė Jelena Romanova-Paškevič. Konsultacijos metu aiškiai aptarsite visas detales, galimas rizikas, sužinosite pasiruošiamojo proceso žingsnius bei procedūros apimtis. Taip pat chirurgas atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Jei negalite atvykti į pirminę konsultaciją, visuomet galime pasikonsultuoti nuotoliniu būdu bendruoju klinikos el. paštu: info@sapiegosklinika.lt
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Operacija paprastai trunka 1–2 val., tačiau, priklausomai nuo korekcijos masto ir individualių anatominių struktūrų, gali trukti ir ilgiau. Chirurginės procedūros metu gali būti naudojama tiek vietinė, tiek bendroji anestezija. Yra ne vienas atlėpusių ausų korekcijos metodas, tačiau dažniausiai modeliuojama ausies kremzlė ir pjūvis daromas iškart už ausies tarp kaušelio ir smilkinkaulio. Jeigu yra papildomų šalintinų audinių – jie pašalinami, toje vietoje gražiai modeliuojama oda. Konsultacijos metu su jus operuosiančiu chirurgu nutarsite jums tinkamiausią ausų korekcijos metodą bei chirurginės technikos būdą, kad pooperacinis rezultatas džiugintų natūralia ir gražia ausų išvaizda.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po procedūros storu tvarsčiu arba „Kobano“ bintu bus apvyniota galva tam, kad būtų uždengtos ausys. Šis tvarstis paprastai turi būti laikomas nuo 24 iki 48 val., o po to keičiamas elastiniu tvarsčiu dar kelioms dienoms. Po operacijos reikėtų 3–4 savaites šį elastinį tvarstį ar specialią ausų juostą naudoti nakčiai tam, kad būtų apsaugotos ausys nuo nenumatytų aplinkybių miegant. Pirmas dienas po operacijos gali būti jaučiamas įvairaus stiprumo skausmas, kuris šalintinas nuskausminamaisiais vaistais.

  Kaip ir kiekvienos operacijos metu, galimas operuojamosios srities patinimas bei kraujavimas. Visus galimus nepageidaujamus poveikius bei riziką konkrečiai jums aptarsite konsultacijos metu su chirurgu.
 • Sapiegos klinika

  ATLĖPUSIŲ AUSŲ KOREKCIJOS KAINOS

  Abiejų atlėpusių ausų plastika 600 €
  Vienos atlėpusios ausies plastika 400 €

  Kainos nurodytos be pooperacinės slaugos palatoje (1/2 paros – 70 EUR)
12
Specialistų
195
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ

 • INDRĖ STONKUVIENĖ

 • IEVA MACKEVIČIENĖ

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos