Sapiegos klinika

HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS IR MITAI APIE JAS

Hialurono rūgšties injekcijos
Kiekviena moteris nori kuo ilgiau išlikti daili, jaunatviška ir išraiškinga. Todėl visos rūpinasi savo išvaizda, perka kosmetiką ne tik vakariniam išėjimui, bet ir kūno puoselėjimui, kad jis kuo ilgiau išliktų dailus. Daugiausiai rūpesčio ir priežiūros reikalauja mūsų oda, kuri ilgainiui ima atrodyti pavargusi, ant jos randasi raukšlės. Todėl moterys džiaugiasi, kad grožio industrijoje jau pasirodė kelios procedūros, padedančios atnaujinti odą ir suteikti jai jaunesnę išvaizdą. Viena tokių galimybių – hialurono rūgšties injekcijos.

Tai – nesudėtinga procedūra, kurios metu nedidelėmis injekcijomis oda praturtinama hialurono rūgštimi ir suteikiama sveikesnė išvaizda. Ši procedūra atnaujina odą ir suteikia jai elastingumo, padeda įveikti bėdas. Nors ši procedūra jau senokai pripažinta užsienyje, Lietuvoje hialurono rūgšties injekcijos vis dar kelia nemažai klausimų moterims.

Hialuronas yra kolageno sinonimas. Kai kalbama apie odos atnaujinimą, moterys dažnai įsivaizduoja, kad kolagenas yra vienintelė medžiaga, skatinanti odos atsinaujinimą. Todėl dažnai manoma, jog hialurono rūgštis yra ne kas kita, kaip kolageno sinonimas. Tačiau tai nėra tiesa. Iš tiesų, haliurono rūgštis tiesiog aktyvina kolageno veikimą ir taip oda atsinaujina beveik natūraliu būdu, nepažeidžiama jos sudėtis.

Dažnai moterys mano, jog injekcijų įvedimas į odą yra plastinė chirurgija, kadangi taip efektyviai atjauninama oda. Tačiau iš tiesų tokios procedūros, kaip hialurono injekcijos, nėra plastinės procedūros operacijos, jos priskiriamos medicinai arba grožio industrijai. Būtent dėl savo paprastumo šios procedūros ir vertinamos, nes jų poveikis prilygsta plastinės operacijos rezultatui.

Tokias injekcijas gali atlikti bet kas. Keista, tačiau tarp dailiosios lyties atstovių kartais dar sklando mitas, jog hialurono rūgšties injekcijas gali atlikti bet kas. Tačiau iš tiesų taip nėra. Nors procedūra nėra sudėtinga, tokia kaip operacija, tačiau ją privalo atlikti srities specialistas. Mikroinjekcijų darbo mokomasi ne vienerius metus, todėl tiksliai šias procedūras gali atlikti tik profesionalai. Nesiryžkite rinktis tokios procedūros pas abejotinos reputacijos specialistą, nes galite nusiminti dėl rezultatų.


14
Specialistų
219
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika - manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai uz švytinčią odą Hydrafacial pagalba, ačiū gydytojai Linai ir jos lazerinėms procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius. (Mergaitės supras).
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai - tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau - patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme Hydrafacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimas jų klientemis. Ši procedūra, nuostabios kosmetologės Andrėjos dėka, bus mano favorit’as!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos