Sapiegos klinika

Ar lazerinės veido procedūros efektyviausios?

Ar lazerinės veido procedūros efektyviausios?

Moters kova su motina gamta prasideda dar ankstyvoje paauglystėje. Ypač didinga kova vyksta su plaukeliais įvairiose kūno vietose. Klinikų siūlomos veido procedūros, veido plaukų šalinimas lazeriu, kitos plaukų šalinimo lazerinės procedūros užmena mįslę, kuo lazeris pranašesnis už kitokias šalinimo priemones. 

  • Depiliacija priemonėmis ar lazeris? 

Labai daug tenka atsigirsti, kad plaukelių šalinimas lazeriu turi tokį patį efektyvumą, kaip ir depiliacijos. Mat plaukeliai atauga po 4 savaičių, kaip ir atlikus depiliaciją. Skiriasi tik kaina, o akivaizdu procedūra lazeriu kur kas brangesnė. Tiesa ta, kad reikia ne vieno kurso lazeriu, kad plaukeliai atauginėtų itin retai. Atitinkamai pagal sritį reikia bent 3-6 procedūrų. Ir to dar negana. Tokį kursą reikia kartoti tris kartus kas maždaug 4-12 savaičių, priklausomai nuo jūsų plaukų augimo tempo. Ir tik tuomet specialistui lazeriu bereikės padirbėti tik kartą metuose. Tuomet ir pajusite tikrą komfortą. Ypač patogu, kai veido procedūros, kurias reikia kartoti vos ne kas antrą dieną, nebeatima iš jūsų tiek daug laiko. 

  • Fotoepiliacija pigiau

Yra kitas alternatyvus plaukelių šalinimo būdas – fotoepiliacija. Ir daugelis mano, jog panašiu principu vykstanti procedūra niekuo nenusileidžia lazerinei. Vis dėlto,. Tokie kalbantieji labai klysta, nes lazerinės procedūros yra bent tris kartus efektyvesnės. Tad fotoepiliacija nors kartiniai seansai ir atrodo pigesni, galutinė suma, siekiant tokio paties rezultato galų gale yra žymiai didesnė.

Turbūt teko internete skaityti ir neigiamų atsiliepimų, kad lazerinės veido procedūros neveiksnios, kad plaukeliai vos ne kitą dieną atauga ir, kad tokios procedūros tik pinigų išmetimas į balą. Tačiau moterys dažnai komentuodamos pamiršta paminėti, jog galbūt neįvykdė viso reikalingo kurso, o nuoseklumas šiose procedūrose labai svarbus dalykas. Taip pat rezultatas jaučiamas ir matomas tik po apytikriai 3 pakartotinių kursų. O gerai yra tai, kad plaukeliai šalinami tokiu būdu neįauginėja, nes lazeriu sunaikinamas visas plauko folikulas ir tai tiesiog fiziškai neįmanoma. Todėl plaukelių šalinimas ir yra viena populiariausių grožio procedūrų.