Sapiegos klinika

AR LAZERINĖS VEIDO PROCEDŪROS EFEKTYVIAUSIOS?

lazerinės veido procedūros
Moters kova su motina gamta prasideda dar ankstyvoje paauglystėje. Ypač didinga kova vyksta su plaukeliais įvairiose kūno vietose. Klinikų siūlomos veido procedūros, veido plaukų šalinimas lazeriu, kitos plaukų šalinimo lazerinės procedūros užmena mįslę, kuo lazeris pranašesnis už kitokias šalinimo priemones.

Depiliacija priemonėmis ar lazeris?

Dažnai tenka išgirsti, kad plaukelių šalinimas lazeriu pasižymi tokiu pačiu efektyvumu, kaip ir depiliacijos, mat plaukeliai atauga po 4 savaičių, kaip ir atlikus depiliaciją. Skiriasi tik kaina, o, akivaizdu, procedūra lazeriu kur kas brangesnė. Tiesa ta, kad reikia ne vieno kurso lazeriu, kad plaukeliai atauginėtų itin retai. Atitinkamai pagal sritį reikia bent 3–6 procedūrų. Ir to dar negana. Tokį kursą reikia kartoti tris kartus kas maždaug 4–12 savaičių, priklausomai nuo jūsų plaukų augimo tempo. Ir tik tuomet specialistui lazeriu bereikės padirbėti tik kartą per metus. Tuomet ir pajausite tikrąjį komfortą. Ypač patogu, kai veido procedūros, kurias reikia kartoti vos ne kas antrą dieną, nebeatima iš jūsų tiek daug laiko.

Fotoepiliacija – pigiau

Yra kitas alternatyvus plaukelių šalinimo būdas – fotoepiliacija. Ir daugelis mano, jog panašiu principu vykstanti procedūra niekuo nenusileidžia lazerinei. Vis dėlto, tokie kalbantieji labai klysta, nes lazerinės procedūros yra bent tris kartus efektyvesnės. Nors kartiniai fotoepiliacijos seansai ir atrodo pigesni, galutinė suma, siekiant tokio paties rezultato, yra žymiai didesnė.

Turbūt teko internete skaityti ir neigiamų atsiliepimų, kad lazerinės veido procedūros neveiksnios, kad plaukeliai kone kitą dieną atauga ir kad tokios procedūros – tik pinigų išmetimas į balą. Tačiau moterys, dažnai komentuodamos, pamiršta paminėti, jog galbūt neįvykdė viso reikalingo kurso, o nuoseklumas šiose procedūrose labai svarbus dalykas. Taip pat rezultatas jaučiamas ir matomas tik po apytikriai 3 pakartotinių kursų. O gerai yra tai, kad plaukeliai, šalinami tokiu būdu, neįauginėja, nes lazeriu sunaikinamas visas plauko folikulas ir tai tiesiog fiziškai neįmanoma. Todėl plaukelių šalinimas ir yra viena populiariausių grožio procedūrų.


14
Specialistų
219
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika - manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai uz švytinčią odą Hydrafacial pagalba, ačiū gydytojai Linai ir jos lazerinėms procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius. (Mergaitės supras).
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai - tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau - patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme Hydrafacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimas jų klientemis. Ši procedūra, nuostabios kosmetologės Andrėjos dėka, bus mano favorit’as!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos