Arrow top
Sapiegos klinika

REVOLIUCINĖ PROCEDŪRA SU HIALURONO RŪGŠTIMI

Mūsų oda išduoda kas mes esame, kaip mes jaučiamės ir kaip mes gyvename.
Stresas, hormoniniai pokyčiai, genetinė linija stipriai įtakoja odos kokybę. Negatyviai mūsų odą veikia oro užterštumas, deginimasis saulėje, rūkymas bei nepilnavertė mityba. Bėgant metams ji tampa papilkėjusi ir suglebusi, o su laiku pradeda ryškėti ir pirmosios raukšlelės.
 
ODOS KOKYBĖS GERINIMO BŪDAI
 
Kadangi odos išvaizda svarbi kiekvienam iš mūsų, sukurta daugybė priemonių, kaip galime pagerinti savo odos išvaizdą. Pradedant nuo priežiūros priemonių, tokių kaip kremai, serumai, kurie kovoja su laisvaisiais radikalais, baigiant medicininėmis intervencinėmis procedūromis, tokiomis kaip  lazerio procedūros ir hialurono injekcijos. Procedūros skirtos odos kokybės gerinimui turi turėti vieną esminę sąlygą: jos visos turi būti saugios ir su mažiausiais galimais šalutiniai poveikiais. Taip pat dauguma pacientų nori neskausmingų ir greitų procedūrų. Šių laikų technologijos leidžia tai pasiūlyti.
 
NAUJAUSIA TECHNOLOGIJA – JUVEDERM VOLITE
 
Naujausias hialurono rūgšties preparatas Juvederm VOLITE akivaizdžiai pagerina odos kokybę, elastingumą ir hidrataciją tik vienos procedūros dėka, o rezultatas tęsiasi iki 9 mėnesių.
Procedūra gali būti atliekama veido, rankų, kaklo ir dekoltė srityse.
VOLITE priklauso  patikimai ir kliniškai patikrintų Juvederm produktų šeimai, kurie naudojami visame pasaulyje jau daug metų.

 

JUVEDERM VOLITE KLINIKINĖS STUDIJOS

Preparato efektyvumas buvo tiriamas laboratorijoje ir atliekant klinikinius tyrimus. Tyrimo metu buvo pasiekti tokie rodikliai: padidėjęs odos drėgnumas, elastingumas ir lygumas. Taip pat tyrimo metu buvo pastebėta, kad odoje padidėjo aquaporin 3 ir glikozaminoglikanų absorbcija. Tai rodo, kad drėgmė kur kas geriau prasiskverbia odoje. Taip pat tiriamoje odoje išaugo kolageno ir fibrino  skaidulų, kas užtikrina odos stangrumą ir elastingumą.

MŪSŲ PAČIŲ PATIRTIS LEIDŽIA TIKĖTI PROCEDŪRŲ EFEKTYVUMU

Juvederm VOLITE atliktų studijų rezultatais “Sapiegos klinikos” gydytojai įsitikino ir patys. "Visi pacientai, kuriems atlikome VOLITE odos kokybės gerinimo procedūras pastebėjo teigiamus pokyčius: oda tapo lygesnė, elastingesnė ir drėgnesnė" teigia gydytoja dermatovenerologė Lina Drąsutytė. Pacientai taip pat pastebėjo, jog oda tapo švytinti. Taip yra todėl, kad po procedūros oda geba sulaikyti savyje daugiau drėgmės, todėl ji atspindi daugiau šviesos.


 


"Visi pacientai, kuriems atlikome odos kokybės gerinimo procedūras pastebėjo teigiamus pokyčius: oda tapo lygesnė, elastingesnė ir drėgnesnė" teigia gydytoja dermatovenerologė Lina Drąsutytė. 
 
SVARBU NEUŽMIRŠTI 

*Po procedūros 12 valandų nerekomenduotina naudoti makiažo priemonių.
*Po procedūros, kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, bei staigių temperatūros pokyčių, buvimo saunoje ar šaltyje žemiau 0oC.

Juvederm VOLITE procedūros speciali kaina „Sapiegos klinikoje“ – 262 Eur, j įeina gydytojo konsultacija, nuskausminimas ir preparato injekcija (1 ml). 


16
Specialistų
219
Paslaugos
10249
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos