Sapiegos klinika

GELTONA ŠVIESA: NAUJAS STANDARTAS GYDANT KRAUJAGYSLINIUS DARINIUS

Galingas, universalus ir turintis daugybę priedų – vokiškas QuadroStarPROYELLOW yra geltonos 577 nm bangos ilgio, pažangiausių technologijų produktas, idealiai tinkantis kraujagysliniams pažeidimams gydyti. Šis lazeris pasižymi maksimalia hemoglobino absorbcija, kuri ypač vertinama lazerinės dermatologijos specialistų. Dėl integruoto skaitytuvo su odos vėsinimo sistema didesnių odos plotų gydymas yra saugus, nesukeliantis skausmo ir pašalinio poveikio.

Pirmasis geltonos šviesos bangos ilgio lazeris dermatologijoje

Dėl šio lazerio 577 nm bangos ilgio QuadroStarPROYELLOW reprezentuoja naują standartą gydant kraujagyslinius pažeidimus, tokius kaip teleangiektazija, kuperozė, angioma, veniniai išsiplėtimai, odoje matomos portininės venos ir kt. Šio lazerio technologija lemia greitą, efektyvų ir saugų gydymą bei mažina nepageidaujamo poveikio tikimybę. Tam, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, reikia mažiau lazerinės spinduliuotės, o dėl žemesnės melanino absorbcijos, lyginant su 532 nm lazeriais, šis lazeris yra puikiai tinkamas gydyti tamsesnį odos tipą.

HOPSL: naujausia kietojo kūno lazerių technologija

QuadroStarPROYELLOW apibrėžia šias savybes: H – high-power (aukšta energija) OPSL – optically pumped semiconductor lazer (optiškai kaupinamas puslaidininkis lazeris). Tai – naujausia technologija, naudojama kietojo kūno lazeriuose, o dėl geltonos spalvos bangos ilgio ši technologija puikiai pritaikoma.

Vienalytis spindulio profilis

Specifiškai išvystyta optika garantuoja vienalytį spindulio profilį, kuris reiškia, kad gydymas yra visada saugus ir preciziškai tikslus.

Skaitytuvas su odos vėsinimu

Papildomai prie lazerio rankenos yra integruotas ir skaitytuvas su odos vėsinimo sistema, skirta didesnio ploto sričių gydymui ir paciento komforto užtikrinimui visos procedūros metu.

 


12

Specialistų

195

Paslaugos

10209

Klientų

Klientų atsiliepimai

  • RUTHA VAN CALCAR

    Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
  • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ

    Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
  • GIEDRĖ RUSYTĖ

    Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.