Sapiegos klinika

GELTONA ŠVIESA: NAUJAS STANDARTAS GYDANT KRAUJAGYSLINIUS DARINIUS

Galingas, universalus ir turintis daugybę priedų – vokiškas QuadroStarPROYELLOW yra geltonos 577 nm bangos ilgio, pažangiausių technologijų produktas, idealiai tinkantis kraujagysliniams pažeidimams gydyti. Šis lazeris pasižymi maksimalia hemoglobino absorbcija, kuri ypač vertinama lazerinės dermatologijos specialistų. Dėl integruoto skaitytuvo su odos vėsinimo sistema didesnių odos plotų gydymas yra saugus, nesukeliantis skausmo ir pašalinio poveikio.

Pirmasis geltonos šviesos bangos ilgio lazeris dermatologijoje

Dėl šio lazerio 577 nm bangos ilgio QuadroStarPROYELLOW reprezentuoja naują standartą gydant kraujagyslinius pažeidimus, tokius kaip teleangiektazija, kuperozė, angioma, veniniai išsiplėtimai, odoje matomos portininės venos ir kt. Šio lazerio technologija lemia greitą, efektyvų ir saugų gydymą bei mažina nepageidaujamo poveikio tikimybę. Tam, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, reikia mažiau lazerinės spinduliuotės, o dėl žemesnės melanino absorbcijos, lyginant su 532 nm lazeriais, šis lazeris yra puikiai tinkamas gydyti tamsesnį odos tipą.

HOPSL: naujausia kietojo kūno lazerių technologija

QuadroStarPROYELLOW apibrėžia šias savybes: H – high-power (aukšta energija) OPSL – optically pumped semiconductor lazer (optiškai kaupinamas puslaidininkis lazeris). Tai – naujausia technologija, naudojama kietojo kūno lazeriuose, o dėl geltonos spalvos bangos ilgio ši technologija puikiai pritaikoma.

Vienalytis spindulio profilis

Specifiškai išvystyta optika garantuoja vienalytį spindulio profilį, kuris reiškia, kad gydymas yra visada saugus ir preciziškai tikslus.

Skaitytuvas su odos vėsinimu

Papildomai prie lazerio rankenos yra integruotas ir skaitytuvas su odos vėsinimo sistema, skirta didesnio ploto sričių gydymui ir paciento komforto užtikrinimui visos procedūros metu.

 


14
Specialistų
219
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika - manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai uz švytinčią odą Hydrafacial pagalba, ačiū gydytojai Linai ir jos lazerinėms procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius. (Mergaitės supras).
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai - tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau - patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme Hydrafacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimas jų klientemis. Ši procedūra, nuostabios kosmetologės Andrėjos dėka, bus mano favorit’as!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos