Sapiegos klinika

ŽYMUS VOKIETIJOS DERMATOLOGAS – „SAPIEGOS KLINIKOJE“

frakcinis odos atjauninimas
Š. m. kovo 3 dieną „Sapiegos klinikos“ personalas turėjo didelės garbės sutikti ilgai lauktą garsų svečią iš Vokietijos – dermatovenerologą Igor Dernovsek. Vizito metu „Sapiegos klinikoje“ didelis dėmesys buvo skirtas pirmaujančiam pasaulyje lazeriui Erbium MCL 31 Dermablade, kuriuo šalinami odos gerybiniai dariniai (apgamai, karpos, papilomos, ksantelazmos ir t. t.), randai bei atliekamas frakcinis odos atjauninimas (raukšlių šalinimas, odos reljefo šlifavimas). Dermablade lazeris šiuo metu yra vienintelis Vilniuje, todėl „Sapiegos klinikos“ dermatologai bei chirurgai gavo teorinių bei praktinių žinių, kaip tikslingai veikia naujausios pasaulinės technologijos estetikos srityje.

Kadangi šis lazeris – itin profesionalus bei daugiafunkcis, jo funkcionalumo bandymai truko visą dieną, o atliktų procedūrų rezultatai tik dar kartą atsakė į klausimą, kodėl Erbium MCL 31 lazeris yra pirmaujantis dermatologijoje visame pasaulyje.

„Sapiegos klinikos“ kolektyvas džiaugiasi, kad gydytojas Igor Dernovsek negailėjo savo dėmesio bei profesionalių praktinių patarimų, kaip pasiekti kuo geresnį efektą dirbant su šiuo naujausios kartos multimodaliniu lazeriu.

Esame įsitikinę, jog profesionalios mūsų klinikos gydytojų rankos, nuolatinis siekis tobulėti bei visame pasaulyje vertinamas Erbium MCL 31 Dermablate lazeris padės mūsų pacientams greitai, neskausmingai ir efektyviai pasiekti itin gerą estetinį rezultatą.
12

Specialistų

195

Paslaugos

10209

Klientų

Klientų atsiliepimai

  • RUTHA VAN CALCAR

    Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
  • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ

    Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
  • GIEDRĖ RUSYTĖ

    Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.