Sapiegos klinika

ŽYMUS VOKIETIJOS DERMATOLOGAS – „SAPIEGOS KLINIKOJE“

frakcinis odos atjauninimas
Š. m. kovo 3 dieną „Sapiegos klinikos“ personalas turėjo didelės garbės sutikti ilgai lauktą garsų svečią iš Vokietijos – dermatovenerologą Igor Dernovsek. Vizito metu „Sapiegos klinikoje“ didelis dėmesys buvo skirtas pirmaujančiam pasaulyje lazeriui Erbium MCL 31 Dermablade, kuriuo šalinami odos gerybiniai dariniai (apgamai, karpos, papilomos, ksantelazmos ir t. t.), randai bei atliekamas frakcinis odos atjauninimas (raukšlių šalinimas, odos reljefo šlifavimas). Dermablade lazeris šiuo metu yra vienintelis Vilniuje, todėl „Sapiegos klinikos“ dermatologai bei chirurgai gavo teorinių bei praktinių žinių, kaip tikslingai veikia naujausios pasaulinės technologijos estetikos srityje.

Kadangi šis lazeris – itin profesionalus bei daugiafunkcis, jo funkcionalumo bandymai truko visą dieną, o atliktų procedūrų rezultatai tik dar kartą atsakė į klausimą, kodėl Erbium MCL 31 lazeris yra pirmaujantis dermatologijoje visame pasaulyje.

„Sapiegos klinikos“ kolektyvas džiaugiasi, kad gydytojas Igor Dernovsek negailėjo savo dėmesio bei profesionalių praktinių patarimų, kaip pasiekti kuo geresnį efektą dirbant su šiuo naujausios kartos multimodaliniu lazeriu.

Esame įsitikinę, jog profesionalios mūsų klinikos gydytojų rankos, nuolatinis siekis tobulėti bei visame pasaulyje vertinamas Erbium MCL 31 Dermablate lazeris padės mūsų pacientams greitai, neskausmingai ir efektyviai pasiekti itin gerą estetinį rezultatą.
14
Specialistų
219
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika - manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai uz švytinčią odą Hydrafacial pagalba, ačiū gydytojai Linai ir jos lazerinėms procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius. (Mergaitės supras).
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai - tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau - patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme Hydrafacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimas jų klientemis. Ši procedūra, nuostabios kosmetologės Andrėjos dėka, bus mano favorit’as!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos