Sapiegos klinika

BOTULINO TOKSINO INJEKCIJOS – KĄ REIKIA APIE JAS ŽINOTI?

botulino injekcija
Estetinės grožio procedūros populiarios visame pasaulyje. Tarp pačių populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų yra botulino toksino injekcijos, kurios be ypatingų ceremonijų daromos beveik kiekviename grožio procedūrų kabinete. Tokių kasmet per pasaulį atliekama beveik 6 milijonai. Pagrindinis injekcijų tikslas – sumažinti raukšles. Jų moterys, kaip žinia, dažniausiai nepageidauja ant veido. O čia – visas raukšlių maršas: pradedant mimikos raukšlėmis, baigiant įsisenėjusiomis raukšlėmis. Tačiau, visų pirma, apie tai, kaip botulino toksinui pavyksta visą šį orkestrą panaikinti, nors ir, tiesa, laikinai.

Pačiame botulino toksine pagrindinė veikiančioji medžiaga yra pats paprasčiausias baltymas, kuris, patekęs po oda, turi savitus veikimo principus. Tai yra tokia injekcija užblokuoja acetilcholino išsiskyrimą, o ši medžiaga atsakinga už nervų, esančių veide, reakcijas į aplinką. Trumpai tariant, žmogus, reaguodamas į aplinką, tai yra juokdamasis ar kitaip judindamas veidą, susiraukia, šypsosi ir panašiai. Taip nutinka dėl nervinių impulsų, atsakingų už reakcijas. O botulino toksinas šias reakcijas ir blokuoja. Tokiu būdu raukšlės akivaizdžiai sumažėja, o naujų gražuolių atsiradimas nutolinamas. Tokios botulino toksino injekcijos išlieka efektyvios apytikriai mėnesį ar pusantro. Todėl procedūras patartina kas kažkiek laiko kartoti. Tuo metu tie, kurie teigia, jog botulino toksinas suteikia negrįžtamų pasekmių, labai klysta. Nes nustojus leisti injekcijas, raumenų funkcijos ilgainiui atsikuria.

Labai dažnai moterys dvejoja, ar joms verta investuoti į tokias procedūras.

Tačiau patikiname jums tokių reikia, jeigu:

Šalia akių nutūpė žąsys (vadinamosios žąsų kojelės)
Kakta išvagota tiesių ir gilių mimikos raukšlių
Pyktis užvaldė zoną tarp akių (pykčio raukšlės)
Atsirado raukšlių kitose veido vietose

Tiesa, labai svarbu pasirinkti specialistą, kuris, jeigu jau apsisprendėte, atliks injekcijas. Nors procedūras atlieka chirurgai ir dermatologai, rezultatas priklauso nuo atliekančiojo kompetencijos. Mat reikia labai gerai išmanyti ne tik botulino toksino veikimo principus, tačiau ir veido struktūra, raumenų išsidėstymą ir turėti panašių žinių. Taip pat botulino toksino injekcijos efektyvumas gali priklausyti ir nuo paties paciento – jo amžiaus, odos, jos būklės ir t. t. Labai baimintis renkantis specialistą nereikėtų, tačiau klausyti rekomendacijų čia būtų protingiausias žingsnis.


14
Specialistų
219
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika - manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai uz švytinčią odą Hydrafacial pagalba, ačiū gydytojai Linai ir jos lazerinėms procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius. (Mergaitės supras).
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai - tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau - patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme Hydrafacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimas jų klientemis. Ši procedūra, nuostabios kosmetologės Andrėjos dėka, bus mano favorit’as!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos