Odos atjauninimas lazeriu

Terminas fotoatjauninimas (angl. photorejuvenation) yra suprantamas kaip odos struktūros pagerinimas (patempimas, porų sutraukimas), pigmentacijos sumažinimas ir smulkių raukšlelių pašalinimas. Ši naujos kartos lazerinė procedūra sukurta akimirksniu atgaivinti odą, išlyginti smulkias raukšleles ir sumažinti senėjimo ženklus. Odos fotoatjauninimas lazeriu – tobula procedūra moterims, neturinčioms laiko prieš svarbų renginį ar šventinį vakarą, bet norinčioms atrodyti nepriekaištingai. Vokiškos kokybės MeDioStar NeXT lazeriu atliekama veido atjauninimo procedūra yra neinvazinė, neturi jokio gijimo proceso, todėl skirtingai nei po grožio injekcijų ar frakcinių procedūrų galima grįžti į įprastinius darbus, procedūra neskausminga ir atliekama labai greitai. Dažniausiai odos atjauninimas lazeriu atliekamas veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų srityse.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Neinvazinis odos atjauninimas lazeriu, puikiai tinka pacientams, siekiantiems pašalinti saulės ar senėjimo procesus atspindinčias žymes veido ir kaklo odoje. Šis lazerinis odos atjauninimas pašalina odos šiurkštumo ir negilių raukšlelių sukeltas žymes, taip pat sutraukia poras. Ši procedūra taip pat pašviesina strazdanas bei stangrina odą. Puikūs rezultatai pasiekiami galingo diodinio lazerio šviesos technologijos pagalba – toks stiprus lazerio energijos poveikis senėjimo požymius jau turinčiai odai gali padaryti stulbinančius ir iškart pastebimus rezultatus.

Lazerio šviesa prasiskverbia pro epidermį ir giliai odoje atlieka mikroterminį pažeidimą, tuo tarpu viršutinis odos sluoksnis lieka nepažeistas. Tokia lazerio intervencija išprovokuoja odoje naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą, todėl stimuliuojama oda tampa ne tik lygi ir skaisti, bet ir sveikesnė bei atsparesnė aplinkos poveikiui.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Odos atjauninimas lazeriu jums tinka, jei skundžiatės matomais veido odos pakitimais: suglebusi, papilkėjusi veido oda, raukšlelės, didelės poros, žymės nuo spuogų.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Rekomenduojama bent 4 savaites iki odos atjauninimo procedūros vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės ekspozicijos / soliariumo).

Informuokite, jei naudojate priemones, turinčias fotosensibilizuojančių medžiagų: fenotiazidų, salicilamatų, sulfanilšlapalo, tiazido, bitionolo, dimetilchlortetraciklino, heksalchlorafeno, trichlorkarbanilido ir kt., vartojate priešgrybelinius sisteminius preparatus.

Gydoma sritis yra kruopščiai nuvaloma ir paruošiama procedūrai. Lazerio generuotas aukšto intensyvumo šviesos spindulys yra nukreipiamas į gydomą zoną – prasiskverbia giliai į odą pro paviršinius jos sluoksnius bei sukelia atitinkamo stiprumo gydantį terminį efektą. Stiprus šviesos impulsas yra nukreipiamas į gydomą sritį, kol tuo metu kontaktinis paviršius nėra veikiamas lazerio šilumos. Pažeistas melaninas (odos pigmentas) yra reabsorbuojamas limfinės sistemos, o specialios odos ląstelės yra stimuliuojamos, dėl to gaminamas naujas kolagenas. Procedūros pabaigoje oda yra dar kartelį nuvaloma ir švelniai išdžiovinama, užtepamas specialus kremas.

Vengti saulės ekspozicijos ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje be apsaugos nuo ultravioletinių spindulių bent 6 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (ne mažesnius nei SPF 50), jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

Gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos.

Paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos:

Priklausomai nuo pažeidimo dydžio po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis, kuris praeina per 24 val. Gali formuotis šašeliai ar pūslelės, kuriais negalima manipuliuoti

Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių

Odos atjauninimas lazeriu kainos

Veido sritis

139 €

Kaklo sritis

129 €

Dekolte sritis

139 €

Abiejų plaštakų sritys

72 €

Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą

nemokama

D.U.K
Kuo fotoatjauninimas skiriasi nuo frakcinio odos atjauninimo?
Odos atjauninimas fotolazeriu yra neinvazinis, todėl, atvirkščiai nei po kitų lazerinių atjauninimo procedūrų, jau kitą dieną galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą ir nesukti galvos dėl ilgo gijimo proceso.
Kiek procedūrų reikia, norint pasiekti maksimalius rezultatus?
Teigiamus odos pokyčius galima pastebėti jau po pirmosios procedūros, tačiau norint džiaugtis ilgalaikiais rezultatais, rekomenduojama atlikti 4-5 fotoatjauninimo procedūras.
Ar išliekantis efektas – ilgalaikis?
Praėjus visą procedūrų kursą, fotoatjauninimo efektas išlieka iki vienerių metų.
Daugiau

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos