Sapiegos klinika

RANDŲ, STRIJŲ ŠALINIMAS

Randai gali sukelti daug nepatogumų įprastiniame gyvenime, o jų pobūdis gali būti įvairus: nuo aknės paliktų randų iki potrauminių, pooperacinių ir t. t. Priklausomai nuo rando tipo, gali būti skiriamas įvairus gydymas. Randų šalinimas lazeriu yra neinvazinis gydymo metodas, tai inovatyvi, nesukelianti diskomforto bei puikiais rezultatais pasižyminti procedūra.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Randų šalinimas, strijų šalinimas ar kitų odoje esančių pakitimų šalinimas, atliekamas daugiafunkcinio lazerio pagalba, kuris užtikrina precizišką tikslumą. Šis lazeris įgalina saugiai ir tiksliai pašalinti įvairaus pobūdžio bei dydžio odos pažeidimus epidermio bei dermos (tikrosios odos) lygyje, įskaitant ir randus.

  MicrosSpot technologija suteikia tokią gydymo galimybę, kai lazerio spindulys yra išskaidomas į kelis šimtus smulkesnių spindulių, matomų plika akimi. Ši technologija lemia odos atsinaujinimą ir kolageno formavimąsi nepažeidžiant aplinkinio audinio. Po lazerinio gydymo procedūrų smulkūs randeliai pranyksta, dideli randai tampa kur kas mažiau pastebimi, o atsinaujinusi oda tampa lygi, švelni ir skaisti.

  Priklausomai nuo randų dydžio bei lokalizacijos, randų šalinimas lazeriu gali pareikalauti nuo 2 iki 5 procedūrų – būtent toks kiekis dažniausiai užtikrina ypač gerus estetinius rezultatus.

   

  Strijos (Striae distensae) - dar vienas paplitęs ir varginantis defektas, kuris gali būti sėkmingai gydomas lazeriu. Strijos yra atrofinės ar susiraukšlėjusios odos linijinės juostos, atsiradusios dėl stipraus odos tempimo – tai dažniausiai būdinga masyviam svorio atsikratymui / priaugimui ir, be abejo, nėštumui. Pradinėje fazėje strijos atrodo kaip odos patinimas su išsiplėtusiais kapiliarais, lemiančiais odos eritemą (paraudimą). Terminalinėje fazėje strijos atrodo kaip depigmentuoti fibrotiniai ruoželiai, linijomis išsidėstę epidermyje. Strijų šalinimas lazeriu, tai efektyvi procedūra siekiantiems puoselėti savo kūno sveikatą ir grožį. 

 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Jei jūsų oda nelygi, likusios žymės po spuogų ar turite jums nepatinkančių randų veido ar kūno srityse – jūs tinkamas kandidatas šiai procedūrai. Geriausias rezultatas pasiekiamas gydant atrofinius bei aknės randus, kurie paprastai yra sąlyginai plokšti.

  Ši procedūra taip pat skirta ir gydyti strijas dėl pakitusios strijų išvaizdos. Strijų šalinimas lazeriu puikus sprendimas nenorintiems chirurginių intervencijų.

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Rekomenduojame bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės ekspozicijos / soliariumo).

  Jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus), jų naudojimą būtina nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros.

  Praneškite gydytojui, jei naudojate vaistus, kurie nesuderinami su šia procedūra: retinoidus, fotosensibilizatorius, naproksenas, antireumatiniai, estrogenus ir progestinus (geriamieji kontraceptikai), klorokinus (vaistai nuo maliarijos), ir kt.).

  Planuojamoje gydyti vietoje negali būti patologinių pakitimų (uždegimo, pūliavimo ir kt.).

  Rekomenduojame 4 savaites iki planuojamos procedūros vengti odą šveičiančių procedūrų su rūgštimis.

  Informuokite specialistą, jeigu buvo atliktos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos operacijos.

   
  randu salinimas lazeriu ant veido
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Paprastai randų ar strijų šalinimas lazeriu yra gerai toleruojamas, esant reikalui gydoma sritis vietiškai nuskausminama. Lazerinio gydymo metu dauguma pacientų jaučia nežymų diskomfortą.
   
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Rekomenduojame 48 val. po procedūros vengti karšto vandens, maudynių vonioje ir duše.

  Rekomenduojame po procedūros odą tepti specialisto nurodytu kremu / tepalu 3–4 kartus per dieną, iki oda sugis (3–7 d.).

  Vengti saulės ekspozicijos ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje be apsaugos nuo ultravioletinių spindulių bent 6 savaites.

  Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (ne mažesnius nei SPF 50), jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

  Nešveiskite pažeistos vietos šveitikliais, neatlikite rūgštinių procedūrų bent 4 savaites.

  Gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos.

  Paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos:

  Priklausomai nuo pažeidimo dydžio po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis. Gali formuotis šašeliai ar pūslelės, kuriais negalima manipuliuoti

  Galimas odos lupimasis

  Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių

  Labai retais atvejais gali formuotis matomi randai ar odos įtrūkimai
   

 • Sapiegos klinika

  RANDŲ IR STRIJŲ ŠALINIMO LAZERIU KAINOS

  Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų, strijų šalinimas (iki 2 cm2) 43 €
  Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų, strijų šalinimas (iki 4 cm2)
  99 €
  Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų, strijų šalinimas (plaštakos dydžio sritis) 199 €
  Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama -

12
Specialistų
195
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ

 • INDRĖ STONKUVIENĖ

 • IEVA MACKEVIČIENĖ

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos