Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

PLAUKŲ ŠALINIMAS ALEKSANDRITO LAZERIU

Įsivaizduokite aksominio švelnumo kojas, kurias malonu liesti, nes jokie plaukeliai neataugs nei šiandien, ne poryt, nei po metų. Arba pažastis, kurių nereikės kasdien skusti peiliuku ar epiliuoti iš skausmo sukandus dantis. O kur dingę plaukeliai ant viršutinės lūpos, tiek metų vertę slėptis po storu makiažo sluoksniu? Tam, kad galėtumėte džiaugtis kūnu, tarsi visam laikui apdirbtu fotošopo programėle, tereiks jas patikėti “Sapiegos klinikos” profesionalams, kurie turi nemažesnę nei 6 metų patirtį atliekant plaukelių šalinimą lazeriu. Mūsų specialistai lyderiaujančiais GentleLase Pro ir GentleMax Pro aleksandrito lazeriais atliks ilgalaikę plaukelių šalinimo procedūrą, po kurios kiekvienas gali atrodyti it žvaigždė.
 • Sapiegos klinika

  VIENA POPULIARIAUSIŲ PROCEDŪRŲ 


  Lazerinės plaukų šalinimo procedūros stulbinamu greičiu populiarėja visame pasaulyje.  Kodėl? Visų pirma jos efektyviai sprendžia medicinines, estetines ir su tuo susijusias psichologines problemas. Tai, kas ilgą laiką trukdė, tiesiog dingsta, sukeldami pasitenkinimą kaskart žvilgtelėjus į save veidrodyje, deginantis papūdimyje, maudantis baseine. Be to, taupomas jūsų laikas – plaukų šalinimas lazeriu suteikia ilgalaikį rezultatą – nebereikia periodiškai varginti savęs kitomis dažnomis kone kasdien atliekamomis plaukelių šalinimo  procedūromis. Pasirinkus lazerines procedūras, ženkliai pagerėja odos kokybė - ji nebėra dirginama nuolatinių skustuvų ašmenų, depiliacinių vaškų ar epiliatoriaus, sumažėja įvairių infekcijų ir įaugusių plaukų tikimybė. Plaukų šalinimas Syneron – Candela GentleLase Pro ir GentleMax Pro aleksandrito lazeriais yra saugus, nes 755 nm gylyje lazerio šviesa selektyviai sąveikauja su plauko melaninu ir nepažeidžia aplinkinių audinių.

 • Sapiegos klinika

  KOKIOSE ZONOSE PLAUKELIUS GALIMA ŠALINTI?

  Plaukelius šalinančio lazerio taikymo spektras yra labai platus. Moterys paprastai dažniausiai nori pasiekti ilgai išliekantį kojų švelnumą, atsikratyti ūselių, išvengti kasdienės priežiūros tvarkant pažastų, bikinio zonos bei kitų sričių plaukus. Įaugę plaukeliai – dar viena problema, kuri puikiai koreguojama lazerinėmis procedūromis – vos po kelių kursų galėsite ją pamiršti. Tuo tarpu vyrai dažniausiai pageidauja plaukelius šalinti nuo kaklo, krūtinės, pažastų, nugaros ar pilvo. Be abejo, plaukelius šalinti galima ir nuo kitų sričių, tačiau yra kelios išimtys – akių vokai bei akies obuolio sritis.


 • Sapiegos klinika

  KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ PROCEDŪRĄ?

    ·  savaites prieš plaukelių šalinimo procedūrą lazeriu rekomenduojame nesideginti saulėje ar soliariume, nenaudoti savaiminio įdegio kremų.
    ·   4 savaites iki procedūros rekomenduojame plaukelių nedepiliuoti, nepešioti, nenaudoti elektrinių epiliatorių (plaukelius skusti galima).
    ·   Prieš procedūrą (12-24 h) plaukelius švariai nuskuskite.
    ·   Jei vartojate antibiotikus rekomenduojame procedūrą atidėti. Dėl konkrečių Jūsų vartojamų vaistų, papildų ar žolinių preparatų pasitarkite su procedūrą aliekančiu gydytoju. 
    ·   Jei vartojate izotretinoino vaistą spuogų gydymui iki pirmosios plaukelių šalinimo procedūros turi praeiti apie 6 mėn.
    ·   Jei susiduriate su periodine pūsleline veido srityje (Herpes Simplex) rekomenduojame procedūras atlikti po profilaktinio gydymo.
    ·   Procedūra neatliekama tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo srityse.
    ·   Procedūra neatliekama nėščioms moterims.
 • Sapiegos klinika

  KAIP VYKSTA PROCEDŪRA?

  Švariai nuvalius odą, lazerio antagalis pridedamas prie odos ir specialistas ja manevruoja plaukelių šalinamos srities ribose. Procedūros metu aleksandrito lazeris generuoja 755 nm ilgio spindulius, kurie įsiskverbia į odą kelių milimetrų gylyje tam, kad pasiektų plauko folikulą. Kuomet energija pasiekia plauko stiebo struktūroje esantį pigmentą melaniną (rudą spalvą), spinduliai yra absorbuojami ir paverčiami į karštį, kuris negrįžtamai sunaikina plauko folikulą, taip pat sunaikina ir ląsteles, atsakingas už plauko ataugimą. Tinkamai ir laiku atlikus procedūrą jau po vieno karto iškrenta iki 20 proc. plaukų!

  Ar procedūra – skausminga?
  Plaukų šalinimas lazeriu “Sapiegos klinikoje” atliekamas su aleksandrito lazeriais GentleLase Pro ir GentleMax Pro, kurie pasaulyje pripažinti auksiniu standartu ir yra tikras šių laikų technologinis kūrinys, garantuojantis greitą, saugią ir minimalų diskomfortą sukeliančią procedūrą. Juose integruota moderni dinaminė šaldymo sistema (DCD). Prieš kiekvieną lazerio impulsą oda padengiama vėsinančia freono dulksna – užtikrinant, kad procedūra būtų ne tik efektyvi, bet ir neskausminga
   
  Kiek ji trunka?
  Procedūrų trukmė stebėtinai greita. Tai priklauso nuo srities: šalinant plaukelius nuo smulkių sričių, tokių kaip viršutinė lūpa, gydymas gali užtrukti vos kelias minutes, tačiau šalinant plaukelius nuo bikinio tikėtina 15 – 20 min. trukmė.
   
  Kiek procedūrų reikia, kad ilgam atsisveikintumėte su plaukeliais?
  Ilgai išliekančiam efektui užtikrinti paprastai pakanka nuo 4 iki 8 procedūrų, jas rekomenduojama atlikti kas 4 – 10 savaičių, priklausomai nuo kūno lokalizacijos. Pertrakas daryti svarbu, kadangi lazerio šviesa geriausiai sąveikauja su augimo anageno fazėje esančio plauko melaninu.

  Ar procedūra veiksminga?

   
  Skirtingai nuo kitų metodų, plaukelių šalinimas aleksandrito lazeriu užtikrina ilgalaikius rezultatus. Gali pasirodyti, kad tai brangus malonumas, tačiau galiausiai investicija yra gerokai mažesnė nei nuolatinė depiliacija vašku ar skutimas peiliuku. 

  Moksliškai įrodyta, kad aleksandrito lazeris veikia ypač tiksliai, todėl reikia mažiau procedūrų iki tobulo rezultato lyginant su kitais lazeriais. Štai kodėl kasmet atliekama 13 mln. plaukelių šalinimo procedūrų su GentleLase Pro lazeriais visame pasaulyje.

   
   

  Po procedūros oda tampa švelnesnė, tolygesnė. Taip pat, po procedūros nebevargina įaugantys plaukeliai. Tai neabejotinai palengvina kasdienę priežiūrą - nebereikia skirti laiko įprastinėms depiliacijoms ar skutimuisi. Išauga pasitikėjimas savimi.
  Procedūros efektyvumas priklauso ir nuo paciento odos tipo ir plauko spalvos, jo storio bei šaknų gylio. Kuo tamsesnis ir storesnis plaukas ir šviesesnė aplinkinė oda, tuo efektyvesni rezultatai. Gležno šviesesnio plauko savininkėms teks atlikti daugiau procedūrų nei tamsių plaukų savininkėms. Taip pat efektyvumui reikšmės turi paciento endokrininė sistema. Esant kiaušidžių policistozei, antinksčių hiperplazijai procedūrų reikės daugiau, dažniau teks kartoti palaikomasisas procedūras, bet rezultatas bus teigiamas.
   
   


 • Sapiegos klinika

  KAIP ELGTIS PO PROCEDŪROS ?


    ·  Rekomenduojame 4 savaites po procedūros vengti deginimosi saulėje ir soliariume, naudoti kremą su SPF 50 apsauga atvirose kūno vietose.
   
  Dažniausiai pasitaikantys nepageidaujami reiškiniai po lazerinio plaukelių šalinimo:
  Viena dažniausių – odos aplink folikulus patinimas ir paraudimas, kuris gali tęstis nuo kelių minučių iki kelių valandų.

  Nudegimo komplikacijos retos, dažnai pasitaiko dėl paciento vartojamų vaistinių preparatų (geriamų antibiotikų, izotretinoino) dėl kurių išsivysto trumpalaikis jautrumas šviesai, fotosensibilizacija, arba dėl parinktų per stiprių lazerio parametrų. Štai kodėl taip svarbu procedūras patikėti sertifikuotiems medicinos specialistams, kurie turi sukaupę ilgalaikę patirtį, geba parinkti tinkamus lazerio parametrus bei įvertinti visas galimas rizikas dėl procedūros.

  „Sapiegos klinika“, garsėjanti tokio lygio specialistais ir vienais moderniausių lazerių šalyje, yra ideali vieta lazerinei depiliacijai atlikti.

  Klinikoje prieš procedūrą atliekamas ir bandomasis mažo ploto mėginys (angl. Spot test), jo metu įvertinama, kaip oda reaguoja į lazerio šviesą.


  Rezultatas
  Pavydėtinai lygi oda be plaukelių ir sutaupytos marios laiko! Nusprendę pašalinti nepageidaujamus kūno plaukus lazeriu, jūs įrodote, kad požiūriu į savo kūną ir laiko planavimą esate iš XXI amžiaus.

   
 • Sapiegos klinika

  D.U.K.

  +

  Kiek procedūrų reikia atlikti, norint pamatyti rezultatą?

  Pirmieji rezultatai matomi jau po pirmųjų 3 procedūrų. Tačiau norint pasiekti ilgalaikį efektą, gali prireikti nuo 4 iki 8 procedūrų. Šis skaičius gali skirtis, priklausomai nuo plauko storio, spalvos, jo augimo fazės. Procedūros kartojamos kad 4-6 savaites.
  +

  Kas kiek laiko procedūrą reikia kartoti, norint išlaikyti rezultatus?

  Atlikus visą kursą,  1 palaikomąją procedūrą reikėtų atlikti praėjus 1-2 metams.
  +

  Ar pasitaiko atvejų, kai numatyto 6-8 procedūrų kurso neužtenka?

  Taip, tokių atvejų pasitaiko. Kartais prireikia 8-10 procedūrų, kol pasiekiamas tolygus ir pasitenkinimą teikiantis rezultatas. Tai priklauso nuo odos spalvos, plaukelių tankumo, storio, augimo fazių. Jei oda tamsesnė ar plaukeliai šviesesni – procedūrų gali prireikti daugiau.
  +

  Kada procedūra nėra atliekama?

  Plaukų šalinimo lazeriu procedūra nėra atliekama tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo srityse. Lazerinė depiliacija taip pat neatliekama nėščiosioms.
   

  PLAUKŲ ŠALINIMO ALEKSANDRITO LAZERIU KAINOS

   
  SPECIALŪS PASIŪLYMAI               PROCEDŪROS KAINA 
   I      Viršutinė lūpa + Smakro sritis (-10%) 82 €      74 €
   II     Pažastys + Pilvo sritis (-20%) 118 €      94 €
   III    Klasikinis bikini + Pažastys (-30%) 156 €    109 €
   IV    Braziliškas Bikini + Pažastys (-30%) 176 €    129 €
   V     Blauzdos + Klasikinis bikini + Pažastys (-35%)
  276 €    179 €
   VI    Blauzdos + Braziliškas bikini + Pažastys (-35%)
  296 €    192 €
   VII   Kojos (visos) + Bikini (klasikinis/braziliškas) (-30%)
  320 €    219 €
   VIII  Kojos (visos) + Bikini (klasikinis/braziliškas) + Pažastys (-30%) 396 €    279 €

  Specialių pasiūlymų kainos nurodytos vienai procedūrai. Pradėjus kursą, specialūs pasiūlymai galios viso kurso metu. Nuolaidos nesumuojamos.

  PROCEDŪRA  PROCEDŪROS KAINA
  Viršutinės lūpos sritis 34 €
  Smakro sritis 48 €
  Skruostų sritis 55 €
  Sprando sritis 38 €
  Kaklo sritis 45 €
  Pažastų sritys 76 €
  Žastų sritys 74 €
  Dilbių sritys 70 €
  Plaštakų sritys 35 €
  Rankų sritys (viso ilgio) 135 €
  Pečių sritys 70 €
  Krūtinės sritis (vyrams) 82 €
  Krūtų spenelių sritys 24 €
  Pilvo sritis (moterims) 42 €
  Pilvo sritis (vyrams) 82 €
  Nugaros sritis 129 €
  Šlaunų sritys 135 €
  Blauzdų ir kelių sritys 120 €
  Blauzdų sritys 100 €
  Kojos (bendru ilgiu) 220 €
  „Klasikinio“ bikini sritis    80 €
  „Braziliško“ bikini sritis 100 €
  Sėdmenų sritys 42 €
  Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą – nemokama  – 

  ATSKIRŲ SRIČIŲ PASIŪLYMAS:  pasirenkant 3 sričių plaukelių šalinimą VIENU METU – taikoma 20 % nuolaida. Įsigyjant 4 procedūrų kursą – taikoma 20 % nuolaida. Nuolaidos su specialiais pasiūlymais nesumuojamos.
19
Specialistų
279
Paslaugos
24969
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos