Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

PLAUKŲ ŠALINIMAS ALEKSANDRITO LAZERIU

KŪNAS TARSI IŠ REKLAMOS

Įsivaizduokite aksominio švelnumo kojas, kurias malonu liesti, nes jokie plaukeliai neataugs nei šiandien, ne poryt, nei po metų. Arba pažastis, kurių nereikės kasdien skusti peiliuku ar epiliuoti iš skausmo sukandus dantis. O kur dingę plaukeliai ant viršutinės lūpos, tiek metų vertę slėptis po storu makiažo sluoksniu? Kad galėtumėte džiaugtis kūnu, tarsi visam laikui apdirbtu fotošopo programėle, tereiks jas patikėti “Sapiegos klinikos” sertifikuotiems specialistams. Jie pasaulino garso GentleLasePro aleksandrito lazeriu atliks ilgalaikę plaukelių šalinimo procedūrą, po kurios kiekvienas gali atrodyti it žvaigždė.

 • Sapiegos klinika

  MILIJONAI PRIEŽASČIŲ KEISTIS


  Lazerio procedūros dėl savo pažangumo ir efektyvumo populiarėja stulbinamu greičiu visame pasaulyje.  Kodėl? Visų pirma jos sprendžia estetines ir psichologines problemas. Tai, kas ilgą laiką trukdė, tiesiog dingsta, sukeldami pasitenkinimą kaskart žvilgtelėjus į save veidrodyje, deginantis papūdimyje, maudantis baseine. Be to, taupomas jūsų laikas – pašalinus plaukelius lazeriu sukeliamas ilgalaikis rezultatas – nebereikia periodiškai varginti odos dažnomis procedūromis. Tik atrodo, kad joms sugaišdavote akimirką. Toli gražu. O ir tą “akimirką” tekdavo kartoti kone kasdien. Galiausiai, ženkliai pagerėja ir odos kokybė – ji nebėra dirginama nuolatinių skustuvų ašmenų, depiliacinių vaškų ar epiliatoriaus, sumažėja įvairių infekcijų ir įaugusių plaukų tikimybė. Malonu žinoti, kad ši procedūra itin saugi, Syneron – Candela GentleLase Pro lazeriai reprezentuoja pažangius lazerius, kurie turi didelę spindulio skvarbą į plauko melaniną bei mažą reabsorbciją į aplinkinius audinius, kas leidžia užtikrinti saugią ir itin efektyvią procedūrą.
   
 • Sapiegos klinika

  KOKIOSE ZONOSE PLAUKELIUS GALIMA ŠALINTI?

  Plaukelius šalinančio lazerio veiklos spektras gali būti labai platus. Moterys paprastai dažniausiai nori pasiekti ilgai išliekantį kojų švelnumą, atsikratyti ūselių, kasdienės priežiūros tvarkant pažastų, bikinio zonos bei kitų sričių plaukus. Įaugę plaukeliai – dar viena problema, kuri puikiai koreguojama lazerinėmis procedūromis – vos po kelių kursų galėsite ją pamiršti. Tuo tarpu vyrai dažniausiai pageidauja plaukelius šalinti nuo kaklo, krūtinės, pažastų, nugaros ar pilvo. Be abejo, plaukelius šalinti galima ir nuo kitų sričių, tačiau yra kelios išimtys – akių vokai bei sritis aplink akies obuolį.
 • Sapiegos klinika

  KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ PROCEDŪRĄ ?

  Venkite saulės vonių. Jeigu oda įdegusi, rekomenduojame palaukti 7–14 dienų, kol įgaus natūralų atspalvį. Jei oda stipriai įdegusi, patariama laukti dar ilgiau – iki 4 savaičių.
  4 savaites iki plaukelių šalinimo lazeriu venkite anticeliulitinio gydymo ir antibiotikų, vartojamų uždegiminei aknei (spuogams) gydyti (po antibiotikų nutraukimo reikėtų palaukti 4 savaites).
  Jei susiduriate su periodiniu Herpes Siplex virusu procedūros srityje, tokia procedūra gali būti atliekama tik po profilaktinio gydymo.
  Venkite gilaus cheminio pilingo veido srityje. Rekomenduojame 3 mėn. prieš ir po procedūros.
  Procedūra neatliekama tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo vietose.
  Neraukite plaukelių, nenaudokite vaškinių depiliacijos priemonių bei elektrinių epiliatorių bent 4 savaites iki procedūros.
  Prieš procedūrą plaukeliai turi būti švariai nuskusti.

   
 • Sapiegos klinika

  KAIP VYKSTA PROCEDŪRA?

  Švariai nuvalius odą, lazerio rankena pridedama prie odos ir specialistas ja manevruoja plaukelių šalinamos srities ribose. Procedūros metu lazeris generuoja 755 nm ilgio spindulius, kurie įsiskverbia į odą kelių milimetrų gylyje tam, kad pasiektų plauko šaknį. Kuomet energija pasiekia plauko struktūroje esantį pigmentą melaniną (rudą spalvą), spinduliai yra absorbuojami ir paverčiami į karštį, kuris negrįžtamai sunaikina plauko folikulą.

  Ar procedūra – skausminga?
  Plaukų šalinimas lazeriu “Sapiegos klinikose” atliekamas su aleksandrito lazeriu GentleLasePro , kuris pasaulyje pripažintas auksiniu standartu ir yra tikras šių laikų technologinis kūrinys, garantuojantis greitą, saugią procedūrą ir beskausmę procedūrą. Jos metu galite jausti tik nežymų dilgčiojimą ar švelnų badymą. Lazeryje taip pat yra įmontuota vėsinimo sistema, suteikianti švelnų anestetinį poveikį.
   
  Kiek ji trunka?
  Procedūros trukmė priklauso nuo srities: šalinant plaukelius nuo smulkių sričių, tokių kaip viršutinė lūpa, gydymas gali užtrukti vos kelias minutes, tačiau šalinant plaukelius nuo bikinio tikėtina ir pusės valandos trukmė.
   
  Kiek procedūrų reikia, kad ilgam atsisveikintumėte su plaukeliais?
  Ilgai išliekančiam efektui užtikrinti paprastai pakanka nuo 4 iki 8 procedūrų, jas rekomenduojama atlikti kas 4–6 savaites (pertraukas daryti svarbu, kadangi plaukas turi savo augimo fazes, o melaninas, kurį veikia lazerio spinduliai, yra randamas tik plauko augimo fazėje). Procedūros efektyvumas priklauso ir nuo plauko spalvos, jo storio bei šaknų gylio. Taip pat reikšmės turi paciento endokrininė sistema bei genotipas, pavyzdžiui, gležno plauko šviesiaplaukėms teks atlikti daugiau procedūrų nei tamsių plaukų savininkėms.
 • Sapiegos klinika

  KAIP ELGTIS PO PROCEDŪROS ?


  Iškart po procedūros kelias valandas jūsų oda gali būti paraudusi bei patinusi – tai normali apsauginė reakcija į procedūrą. Po plaukelių šalinimo lazeriu 4 – 6 savaites turėtumėte vengti tiek natūralių saulės spindulių, tiek deginimosi soliariumuose, turite naudoti apsauginius kremus nuo saulės (SPF 50).
   
  Dažniausiai pasitaikantys nepageidaujami reiškiniai po lazerinio plaukelių šalinimo:
  Odos sudirginimas – laikinas diskomfortas, paraudimas bei patinimas. Visi šie simptomai paprastai praeina per keletą valandų.

  Pigmento pakitimas – gydymas lazeriu gali paveikti gydomos srities odos spalvą – ji gali pašviesėti ar patamsėti. Tamsesnės odos spalvos žmonėms ji dažniausiai pašviesėja, tačiau šie pokyčiai paprastai būna laikini ir dažniau pasitaiko netinkamai naudojant lazerį, todėl rekomenduojame visada tokias procedūras patikėti profesionalams.


  Rezultatas
  Pavydėtinai lygi oda be plaukelių ir sutaupytos marios laiko! Nusprendę pašalinti nepageidaujamus kūno paukus lazeriu, jūs įrodote, kad požiūriu į savo kūną ir laiko planavimą esate iš XXI amžiaus.
 • Sapiegos klinika

  PLAUKŲ ŠALINIMO ALEKSANDRITO LAZERIU KAINOS


  SPECIALUS PASIŪLYMAS                    DOVANA           KAINA
  Visų kojų (bendru ilgiu) plaukelių šalinimas Bikini sritis (klasikinis/braziliškas) 80-100 € 0 €      320 €  220 €
  Blauzdų ir "klasikinio" bikini plaukelių šalinimas Pažastų sritis   72 €  0 €  252 € 180 €
  Blauzdų ir "braziliško" bikini plaukelių šalinimas Pažastų sritis   72 €  0 € 272 € 200 €
  Pažastų plaukelių šalinimas Viršutinė lūpos sritis 34 €  0 € 106 €   72 €
  Pažastų plaukelių šalinimas Pilvo sritis (moterims) 42 €  0 € 114 €  72 €

  Mes visuomet stengiamės užtikrinti pačias lanksčiausias paslaugų kainas ir jas nuolat atnaujiname. Mes didžiuojamės, kad galime pasiūlyti inovatyviausias paslaugas ir dėmesį tam, kad jūs džiaugtumėtės rezultatais kiekvieną kart atvykus.


  Viršutinės lūpos sritis 34 €
  Smakro sritis 48 €
  Skruostų sritis 55 €
  Sprando sritis 38 €
  Kaklo sritis 45 €
  Pažastų sritys 72 €
  Žąstų sritys 74 €
  Dilbių sritys 70 €
  Plaštakų sritys 35 €
  Rankų sritys (viso ilgio) 135 €
  Pečių sritys 70 €
  Krūtinės sritis (vyrams) 82 €
  Krūtų spenelių sritys 24 €
  Pilvo sritis (moterims) 42 €
  Pilvo sritis (vyrams) 82 €
  Nugaros sritis 124 - 145 €
  Šlaunų sritys 135 €
  Blauzdų ir kelių sritys 120 €
  Blauzdų sritys 100 €
  Kojos (bendru ilgiu) 220 €
  „Klasikinio“ bikinio sritis    80 €
  „Braziliško“ bikinio sritis 100 €
  Sėdmenų sritys 42 €
  Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama -

  Atliekant 3 sričių procedūras vienu metu – taikoma 20 % nuolaida. Nuolaidos su specialiais pasiūlymais nesumuojamos.
16
Specialistų
219
Paslaugos
11789
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos