Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

PLAUKŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Lazerio procedūros dėl savo pažangumo ir efektyvumo vis labiau populiarėja visame pasaulyje. Ilgalaikis plaukų šalinimas lazeriu padeda atsikratyti daugelio kompleksų dėl ne vietoje augančių plaukelių, pavyzdžiui, viršutinės lūpos dalies ar smakro srityse. Pašalinus plaukelius lazeriu sukeliamas ilgalaikis rezultatas – nebereikia periodiškai varginti odos dažnomis procedūromis ir gaišti joms laiko. Dėl šių priežasčių pagerėja ir odos kokybė – ji nebėra dirginama nuolatinių skustuvų ašmenų, depiliacinių vaškų ar epiliatoriaus, sumažėja įvairių infekcijų ir įaugusių plaukų tikimybė.

Plaukų šalinimas lazeriu atliekamas su vokišku ASCLEPION diodiniu lazeriu MeDioStar NeXT , kuris pasaulyje pripažintas auksiniu standartu ir yra tikras šių laikų technologinis kūrinys, garantuojantis greitą, beskausmę ir saugią procedūrą.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Lazerinis plaukelių šalinimas galingu diodiniu lazeriu MeDioStar NeXT – tai tokia procedūra, kurios metu lazeris, generuojantis specialios bangos ilgio spindulius, negrįžtamai sunaikina plauko folikulą. Procedūros metu lazerio spinduliuojama energija įsiskverbia į odą kelių milimetrų gylyje tam, kad pasiektų plauko šaknį. Kuomet energija pasiekia plauko struktūroje esantį pigmentą melaniną (rudą spalvą), spinduliai yra absorbuojami ir paverčiami į karštį. Kuo tamsesnis ir storesnis plaukas, tuo daugiau generuojama karščio. Karštis pažeidžia ląsteles aplink plauką bei šalia esančią ir už plauko augimą atsakingą sritį. Didelė diodo energija pasiekia ir labai giliai esančius plauko folikulus – būtent tai lemia visišką plaukų sunaikinimą lazerio spinduliais veikiamoje srityje.

  Vokiška ASCLEPION technologija pasižymi specialia lazeryje integruota šaldymo sistema, kuri leidžia garantuoti greitą ir beskausmę procedūrą. Taip pat MeDioStar NeXT lazeriai reprezentuoja pažangius lazerius, kurie turi didelę spindulio skvarbą į plauko melaniną bei mažą reabsorbciją į aplinkinius audinius, kas leidžia užtikrinti saugią procedūrą net ir tamsesnės odos savininkams bei išvengti pigmentacijos komplikacijų.

  plaukelių šalinimas lazeriu
   
  ASCLEPION diodinio lazerio MeDioStar NeXT spinduliai efektyviai šalina nepageidaujamus plaukelius, tačiau svarbu įvertinti kitus faktorius, galinčius lemti gydymo lazeriu efektyvumą – tai įvairios fiziologinės bei psichosomatinės būklės, galinčios apibrėžti didesnį ar mažesnį reikiamų procedūrų skaičių norimam rezultatui pasiekti. Labiausiai procedūros efektyvumas priklauso nuo plauko spalvos, jo storio bei šaknų gylio. Taip pat reikšmės turi paciento endokrininė sistema bei genotipas, pavyzdžiui, gležno plauko šviesiaplaukėms teks atlikti daugiau procedūrų nei tamsių plaukų savininkėms. Norint pasiekti maksimaliai efektyvų rezultatą, visuomet svarbu laikytis procedūrų plano, kurį paskiria specialistas, atsižvelgdamas į jūsų odos bei plaukų tipą.

  Ilgai išliekančiam efektui užtikrinti paprastai pakanka nuo 4 iki 6 procedūrų.

  Dažniausiai pageidaujama plaukelius šalinti nuo šių sričių: kojų, bikinio zonos, pažastų, rankų, smakro, viršutinės lūpos srities. Be abejo, plaukelius šalinti galima ir nuo kitų sričių, tačiau yra kelios išimtys – akių vokai bei sritis aplink akies obuolį.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Lazerinis plaukelių šalinimas yra puiki išeitis moterims, norinčioms pasiekti ilgai išliekantį kojų švelnumą, atsikratyti ūselių, kasdienės priežiūros tvarkant pažastų bei kitų sričių plaukus. Įaugę plaukeliai – dar viena problema, kuri puikiai koreguojama lazerinėmis procedūromis – vos po kelių kursų galėsite pamiršti tai, kas jus iki šiol vargino ar net kėlė skausmą.

  Šis ilgalaikis plaukelių šalinimas taip pat atliekamas ir vyrams, dažniausiai pageidaujama plaukelius šalinti nuo šių sričių: kaklo, krūtinės, pažastų, nugaros ar pilvo.

   
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš atlikdamas procedūrą specialistas jus pakonsultuos, įvertins jūsų plaukų tipą ir supažindins su procedūros atlikimo tvarka bei patars, kaip tinkamai elgtis po to.

  Pateiksime keletą bendrų rekomendacijų prieš atvykstant į procedūrą:

  Venkite saulės vonių. Jeigu oda įdegusi, nesvarbu, ar nuo tiesioginių saulės spindulių, ar nuo įdegio losjonų, rekomenduojame palaukti 7–10 dienų, kol oda įgaus natūralų atspalvį, ir tik tada šalinti plaukelius lazeriu. Jei oda stipriai įdegusi, patariama laukti dar ilgiau – iki 4 savaičių.

  4 savaites iki plaukelių šalinimo lazeriu venkite anticeliulitinio gydymo. Antibiotikai, vartojami uždegiminei aknei (spuogams) gydyti, taip pat yra kontraindikacija lazeriniam gydymui, taigi po antibiotikų nutraukimo reikėtų palaukti dar 4 savaites.

  Neraukite plaukelių, nenaudokite vaškinių depiliacijos priemonių bei elektrinių epiliatorių bent 4 savaites iki procedūros. Toks plaukelių šalinimas gali sutrikdyti plauko folikulą ir tokiu būdu turėti įtakos lazerio procedūrų rezultatams.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Užtepus specialaus gelio, lazerio rankena yra pridedama prie odos ir specialistas ja manevruoja plaukelių šalinamos srities ribose. Lazeris skleidžia impulsus 8–14 mm ribose ir procedūros metu jaučiamas nežymus dilgčiojimas, kas reiškia plauko sunaikinimą. Lazeryje taip pat yra įmontuota šaldymo sistema, suteikianti švelnų anestetinį poveikį, taigi dėl skausmo procedūros metu nerimauti nereikėtų, tačiau tikėtina, kad jausite nežymų dilgčiojimą ar švelnų badymą.

  Dar vienas svarbus aspektas – procedūrą reikia kartoti keletą kartų, dažniausiai – nuo 4 iki 8, jas atliekant kas 4–6 savaites. Tai svarbu, kadangi plaukas turi savo augimo fazes, o melaninas, kurį veikia lazerio spinduliai, yra randamas tik plauko augimo fazėje. Be abejo, skirtingas plaukų tipas turi skirtingą įvairių fazių laiką, taigi tiek lazerinių procedūrų skaičius, tiek tarpai tarp jų priklauso nuo anksčiau aptartų plauko, odos spalvos bei genetinės predispozicijos ypatumų.

  Procedūros trukmė priklauso nuo srities: šalinant plaukelius nuo smulkių sričių, tokių kaip viršutinė lūpa, gydymas gali užtrukti vos kelias minutes, tačiau šalinant plaukelius nuo bikinio tikėtina ir pusės valandos trukmė.

   
  plaukeliu salinimas lazeriu pazastu srityje
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po procedūros kelias valandas jūsų oda gali būti paraudusi bei patinusi – tai normali apsauginė reakcija į procedūrą. Norėdami sumažinti diskomforto jausmą, plaukelių šalinimo sritį kas kelias minutes pašaldykite ledu.

  Po plaukelių šalinimo lazeriu 6 savaites turėtumėte vengti tiek natūralių saulės spindulių, tiek deginimosi soliariumuose, turite naudoti apsauginius kremus nuo saulės (SPF 50).

  Dažniausiai pasitaikantys nepageidaujami reiškiniai po lazerinio plaukelių šalinimo:

  Odos sudirginimas – laikinas diskomfortas, paraudimas bei patinimas. Visi šie simptomai paprastai praeina per keletą valandų.

  Pigmento pakitimas – gydymas lazeriu gali paveikti gydomos srities odos spalvą – ji gali pašviesėti ar patamsėti. Tamsesnės odos spalvos žmonėms ji dažniausiai pašviesėja, tačiau šie pokyčiai paprastai būna laikini ir dažniau pasitaiko netinkamai naudojant lazerį, todėl rekomenduojame visada tokias procedūras patikėti profesionalams.

  Gydymas lazeriu nerekomenduojamas akių vokų sričiai bei aplinkiniams audiniams dėl svarbių anatominių struktūrų pažeidimo.
 • Sapiegos klinika

  PLAUKŲ ŠALINIMO LAZERIU KAINOS

  Viršutinės lūpos sritis 34 €
  Smakro sritis 48 €
  Skruostų sritis 55 €
  Sprando sritis 38 €
  Kaklo sritis 80 €
  Pažastų sritys 62 €
  Žąstų sritys 82 €
  Dilbių sritys 70 €
  Plaštakų sritys 42 €
  Pečių sritys 78 €
  Krūtinės sritis 85 €
  Krūtų spenelių sritys 24 €
  Pilvo sritis (moterims) 42 €
  Pilvo sritis (vyrams) 84 €
  Nugaros sritis 124 - 168 €
  Šlaunų sritys 128 €
  Blauzdų ir kelių sritys 108 €
  „Klasikinio“ bikinio sritis    75 €
  „Braziliško“ bikinio sritis 95 €
  Sėdmenų sritys 42 €
  Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama -

  Atliekant 3 sričių procedūras vienu metu - taikoma 20 % nuolaida
  Atliekant 5 sričių procedūras vienu metu - taikoma 30 % nuolaida
  Atliekant 2-ją procedūrą - taikoma 7 % nuolaida
  Atliekant 3-ją procedūrą ir sekančioms - taikoma 10 % nuolaida
  Nuolaidos nesumuojamos
16
Specialistų
219
Paslaugos
10629
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos