Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

PLAUKŲ ŠALINIMAS ALEKSANDRITO LAZERIU

Įsivaizduokite aksominio švelnumo kojas, kurias malonu liesti, nes jokie plaukeliai neataugs nei šiandien, ne poryt, nei po metų. Arba pažastis, kurių nereikės kasdien skusti peiliuku ar epiliuoti iš skausmo sukandus dantis. O kur dingę plaukeliai ant viršutinės lūpos, tiek metų vertę slėptis po storu makiažo sluoksniu? Kad galėtumėte džiaugtis kūnu, tarsi visam laikui apdirbtu fotošopo programėle, tereiks jas patikėti “Sapiegos klinikos” profesionalams, kurie turi nemažesnę nei 5 metų patirtį atliekant plaukelių šalinimą lazeriu. Mūsų specialistai galinguoju GentleLase Pro aleksandrito lazeriu atliks ilgalaikę plaukelių šalinimo procedūrą, po kurios kiekvienas gali atrodyti it žvaigždė.

 • Sapiegos klinika

  MILIJONAI PRIEŽASČIŲ KEISTIS


  Lazerio procedūros dėl savo pažangumo ir efektyvumo populiarėja stulbinamu greičiu visame pasaulyje.  Kodėl? Visų pirma jos sprendžia estetines ir psichologines problemas. Tai, kas ilgą laiką trukdė, tiesiog dingsta, sukeldami pasitenkinimą kaskart žvilgtelėjus į save veidrodyje, deginantis papūdimyje, maudantis baseine. Be to, taupomas jūsų laikas – pašalinus plaukelius lazeriu sukeliamas ilgalaikis rezultatas – nebereikia periodiškai varginti odos dažnomis procedūromis. Tik atrodo, kad joms sugaišdavote akimirką. Toli gražu. O ir tą “akimirką” tekdavo kartoti kone kasdien. Galiausiai, ženkliai pagerėja ir odos kokybė – ji nebėra dirginama nuolatinių skustuvų ašmenų, depiliacinių vaškų ar epiliatoriaus, sumažėja įvairių infekcijų ir įaugusių plaukų tikimybė. Malonu žinoti, kad ši procedūra itin saugi, Syneron – Candela GentleLase Pro aleksandrito lazeriai reprezentuoja auksinio standarto lazerius, kurie turi labai didelę spindulio skvarbą į plauko melaniną bei mažą reabsorbciją į aplinkinius audinius, kas leidžia užtikrinti saugią ir itin efektyvią procedūrą.
   
 • Sapiegos klinika

  KOKIOSE ZONOSE PLAUKELIUS GALIMA ŠALINTI?

  Plaukelius šalinančio lazerio veiklos spektras gali būti labai platus. Moterys paprastai dažniausiai nori pasiekti ilgai išliekantį kojų švelnumą, atsikratyti ūselių, kasdienės priežiūros tvarkant pažastų, bikinio zonos bei kitų sričių plaukus. Įaugę plaukeliai – dar viena problema, kuri puikiai koreguojama lazerinėmis procedūromis – vos po kelių kursų galėsite ją pamiršti. Tuo tarpu vyrai dažniausiai pageidauja plaukelius šalinti nuo kaklo, krūtinės, pažastų, nugaros ar pilvo. Be abejo, plaukelius šalinti galima ir nuo kitų sričių, tačiau yra kelios išimtys – akių vokai bei sritis aplink akies obuolį.
 • Sapiegos klinika

  KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ PROCEDŪRĄ ?

  • Venkite saulės vonių. Jeigu oda įdegusi, rekomenduojame palaukti 7–14 dienų, kol įgaus natūralų atspalvį. Jei oda stipriai įdegusi, patariama laukti dar ilgiau – iki 4 savaičių;
  • 4 savaites iki plaukelių šalinimo lazeriu venkite anticeliulitinio gydymo;
  • Jei vartojate antibiotikus uždegiminei aknei (spuogams) gydyti, po antibiotikų nutraukimo reikėtų palaukti 4 savaites;
  • Jei susiduriate su periodiniu Herpes Simplex virusu (pusleline) procedūros srityje, rekomenduojame procedūras atlikti po profilaktinio gydymo;
  • Procedūra neatliekama tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo srityse;
  • Rekomenduojame plaukelių nerauti, nenaudoti jokių depiliacijos priemonių bei elektrinių epiliatorių bent 4 savaites iki procedūros.
  • Prieš procedūrą plaukeliai turi būti švariai nuskusti.
    
 • Sapiegos klinika

  KAIP VYKSTA PROCEDŪRA?

  Švariai nuvalius odą, lazerio antagalis pridedamas prie odos ir specialistas ja manevruoja plaukelių šalinamos srities ribose. Procedūros metu aleksandrito lazeris generuoja 755 nm ilgio spindulius, kurie įsiskverbia į odą kelių milimetrų gylyje tam, kad pasiektų plauko šaknį. Kuomet energija pasiekia plauko stiebo struktūroje esantį pigmentą melaniną (rudą spalvą), spinduliai yra absorbuojami ir paverčiami į karštį, kuris negrįžtamai sunaikina plauko folikulą.

  Ar procedūra – skausminga?
  Plaukų šalinimas lazeriu “Sapiegos klinikoje” atliekamas su aleksandrito lazeriu GentleLase Pro, kuris pasaulyje pripažintas auksiniu standartu ir yra tikras šių laikų technologinis kūrinys, garantuojantis greitą, saugią procedūrą ir beskausmę procedūrą. Procedūros metu naudojama freono vėsinimo funkcija, todėl diskomfortas sumažinimas iki minimalaus pojūčio. 
  Jos metu galite jausti tik nežymų dilgčiojimą ar švelnų badymą.
   
  Kiek ji trunka?
  Procedūrų trukmė stebėtinai greita. Tai priklauso nuo srities: šalinant plaukelius nuo smulkių sričių, tokių kaip viršutinė lūpa, gydymas gali užtrukti vos kelias minutes, tačiau šalinant plaukelius nuo bikinio tikėtina 15
   – 20 min. trukmė.
   
  Kiek procedūrų reikia, kad ilgam atsisveikintumėte su plaukeliais?
  Ilgai išliekančiam efektui užtikrinti paprastai pakanka nuo 4 iki 8 procedūrų, jas rekomenduojama atlikti kas 4 – 6 savaites (pertraukas daryti svarbu, kadangi plaukas turi savo augimo fazes, o melaninas, kurį veikia lazerio spinduliai, yra randamas tik ankstyvoje plauko augimo anageno fazėje). Tai gali pasirodyti brangus malonumas, tačiau galiausiai ši investicija pigesnė nei nuolatinė depiliacija vašku/cukrumi ar skutimasis. 

  Ar procedūra veiksminga?


  • Remiantis atliktais tyrimais, jau po trijų aleksandrito GentleLase Pro procedūrų, plaukelių paprastai sumažėja iki 80 %.

  • 13 milijonų, tiek kiekvienais metais atliekama GentleLase Pro lazerio procedūrų visame pasaulyje.

   

  Po procedūros oda tampa švelnesnė, tolygesnė. Taip pat, po procedūros nebevargina įaugantys plaukeliai.
  Procedūros efektyvumas priklauso ir nuo plauko spalvos, jo storio bei šaknų gylio. Taip pat reikšmės turi paciento endokrininė sistema bei genotipas, pavyzdžiui, gležno plauko šviesiaplaukėms teks atlikti daugiau procedūrų nei tamsių plaukų savininkėms.
  Tai neabejotinai palengvina kasdieninę priežiūrą
   – nebereikia skirti laiko įprastinėms depiliacijoms ar skutimuisi. Išauga pasitikėjimas savimi.
   
 • Sapiegos klinika

  KAIP ELGTIS PO PROCEDŪROS ?


  Iškart po procedūros kelias valandas jūsų oda gali būti paraudusi bei patinusi – tai normali apsauginė reakcija į procedūrą. Po plaukelių šalinimo lazeriu 4 savaites turėtumėte vengti tiek natūralių saulės spindulių, tiek deginimosi soliariumuose, turite naudoti apsauginius kremus nuo saulės (SPF 50).
   
  Dažniausiai pasitaikantys nepageidaujami reiškiniai po lazerinio plaukelių šalinimo:
  Odos sudirginimas – laikinas diskomfortas, paraudimas bei patinimas. Visi šie simptomai paprastai praeina per keletą valandų.

  Pigmento pakitimas – gydymas lazeriu gali paveikti gydomos srities odos spalvą – ji gali pašviesėti ar patamsėti. Tamsesnės odos spalvos žmonėms ji dažniausiai pašviesėja, tačiau šie pokyčiai paprastai būna laikini ir dažniau pasitaiko netinkamai naudojant lazerį, todėl rekomenduojame visada tokias procedūras patikėti profesionalams.


  Rezultatas
  Pavydėtinai lygi oda be plaukelių ir sutaupytos marios laiko! Nusprendę pašalinti nepageidaujamus kūno paukus lazeriu, jūs įrodote, kad požiūriu į savo kūną ir laiko planavimą esate iš XXI amžiaus.
 • Sapiegos klinika

  PLAUKŲ ŠALINIMO ALEKSANDRITO LAZERIU KAINOS

   
  SPECIALŪS PASIŪLYMAI               PROCEDŪROS KAINA 
   I      Viršutinė lūpa + Smakro sritis  82 €      74 €
   II     Pažastys + Pilvo sritis 114 €      92 €
   III    Klasikinis bikini + Pažastys 152 €    109 €
   IV    Braziliškas Bikini + Pažastys 172 €    119 €
   V     Blauzdos + Klasikinis bikini + Pažastys
  252 €    179 €
   VI    Blauzdos + Braziliškas bikini + Pažastys
  272 €    190 €
   VII   Kojos (visos) + Bikini (klasikinis/braziliškas)
  320 €    219 €
   VIII  Kojos (visos) + Bikini (klasikinis/braziliškas) + Pažastys 392 €    279 €

  Specialių pasiūlymų kainos nurodytos vienai procedūrai. Nuolaidos nesumuojamos.

  PROCEDŪRA  PROCEDŪROS KAINA
  Viršutinės lūpos sritis 34 €
  Smakro sritis 48 €
  Skruostų sritis 55 €
  Sprando sritis 38 €
  Kaklo sritis 45 €
  Pažastų sritys 72 €
  Žastų sritys 74 €
  Dilbių sritys 70 €
  Plaštakų sritys 35 €
  Rankų sritys (viso ilgio) 135 €
  Pečių sritys 70 €
  Krūtinės sritis (vyrams) 82 €
  Krūtų spenelių sritys 24 €
  Pilvo sritis (moterims) 42 €
  Pilvo sritis (vyrams) 82 €
  Nugaros sritis 124 - 145 €
  Šlaunų sritys 135 €
  Blauzdų ir kelių sritys 120 €
  Blauzdų sritys 100 €
  Kojos (bendru ilgiu) 220 €
  „Klasikinio“ bikini sritis    80 €
  „Braziliško“ bikini sritis 100 €
  Sėdmenų sritys 42 €
  Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą – nemokama  – 

  PASIŪLYMAS. Atliekant 3 sričių procedūras vienu metu ar įsigyjant 3 procedūrų kursą – taikoma 20 % nuolaida.

  Pavienių sričių kainos nurodytos vienai procedūrai. Nuolaidos su specialiais pasiūlymais nesumuojamos.
16
Specialistų
219
Paslaugos
17009
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos

X