Sapiegos klinika

ODOS FOTOATJAUNINIMAS LAZERIU

Terminas fotoatjauninimas (angl. photorejuvenation) yra suprantamas kaip odos struktūros pagerinimas (patempimas, porų sutraukimas), pigmentacijos sumažinimas ir smulkių raukšlelių pašalinimas. Ši naujos kartos lazerinė procedūra sukurta akimirksniu atgaivinti odą, išlyginti smulkias raukšleles ir sumažinti senėjimo ženklus. Odos fotoatjauninimas lazeriu – tobula procedūra moterims, neturinčioms laiko prieš svarbų renginį ar šventinį vakarą, bet norinčioms atrodyti nepriekaištingai. Vokiškos kokybės MeDioStar NeXT lazeriu atliekama veido atjauninimo procedūra yra neinvazinė, neturi jokio gijimo proceso, todėl skirtingai nei po grožio injekcijų ar frakcinių procedūrų galima grįžti į įprastinius darbus, procedūra neskausminga ir atliekama labai greitai. Dažniausiai odos fotoatjauninimas lazeriu atliekamas veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų srityse.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Pacientai, siekiantys pašalinti saulės ar senėjimo procesus atspindinčias žymes veido ir kaklo odoje, yra idealūs kandidatai neinvazinei lazerinei odos atjauninimo procedūrai. Lazerinis odos atjauninimas pašalina odos šiurkštumo ir negilių raukšlelių sukeltas žymes, taip pat sutraukia poras. Ši procedūra taip pat pašviesina strazdanas bei stangrina odą. Puikūs rezultatai pasiekiami galingo diodinio lazerio šviesos technologijos pagalba – toks stiprus lazerio energijos poveikis senėjimo požymius jau turinčiai odai gali padaryti stulbinančius ir iškart pastebimus rezultatus.

  Lazerio šviesa prasiskverbia pro epidermį ir giliai odoje atlieka mikroterminį pažeidimą, tuo tarpu viršutinis odos sluoksnis lieka nepažeistas. Tokia lazerio intervencija išprovokuoja odoje naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą, todėl stimuliuojama oda tampa ne tik lygi ir skaisti, bet ir sveikesnė bei atsparesnė aplinkos poveikiui.

   
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Odos atjauninimas lazeriu jums tinka, jei skundžiatės matomais veido odos pakitimais: suglebusi, papilkėjusi veido oda, raukšlelės, didelės poros, žymės nuo spuogų.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Rekomenduojama bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės ekspozicijos / soliariumo).

  Informuokite, jei naudojate priemones, turinčias fotosensibilizuojančių medžiagų: fenotiazidų, sulfanilamidų, salicilamatų, sulfanilšlapalo, tiazido, bitionolo, dimetilchlortetraciklino, chlorpromazino, heksalchlorafeno, trichlorkarbanilido ir kt., vartojate priešgrybelinius sisteminius preparatus.

   
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Gydoma sritis yra kruopščiai nuvaloma ir paruošiama procedūrai. Lazerio generuotas aukšto intensyvumo šviesos spindulys yra nukreipiamas į gydomą zoną – prasiskverbia giliai į odą pro paviršinius jos sluoksnius bei sukelia atitinkamo stiprumo gydantį terminį efektą. Stiprus šviesos impulsas yra nukreipiamas į gydomą sritį, kol tuo metu kontaktinis paviršius nėra veikiamas lazerio šilumos. Pažeistas melaninas (odos pigmentas) yra reabsorbuojamas limfinės sistemos, o specialios odos ląstelės yra stimuliuojamos, dėl to gaminamas naujas kolagenas. Procedūros pabaigoje oda yra dar kartelį nuvaloma ir švelniai išdžiovinama, užtepamas specialus kremas.

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Vengti saulės ekspozicijos ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje be apsaugos nuo ultravioletinių spindulių bent 6 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (ne mažesnius nei SPF 50), jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

  Gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos.

  Paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos:

  Priklausomai nuo pažeidimo dydžio po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis, kuris praeina per 24 val. Gali formuotis šašeliai ar pūslelės, kuriais negalima manipuliuoti

  Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių
 • Sapiegos klinika

  ODOS FOTOATJAUNINIMO LAZERIU KAINOS

  Veido sritis 139 €
  Kaktos sritis 72 €
  Skruostų sritis 88 €
  Smakro sritis 60 €
  Kaklo sritis 110 €
  Dekolte sritis 139 €
  Abiejų plaštakų sritys 72 €

  Atliekant 3 sričių procedūras vienu metu – taikoma 30 % nuolaida.

12

Specialistų

195

Paslaugos

10209

Klientų

Klientų atsiliepimai

 • RUTHA VAN CALCAR

  Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
 • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ

  Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
 • GIEDRĖ RUSYTĖ

  Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.