Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

ODOS ATJAUNINIMAS LAZERIU

Terminas fotoatjauninimas (angl. photorejuvenation) yra suprantamas kaip odos struktūros pagerinimas (patempimas, porų sutraukimas), pigmentacijos sumažinimas ir smulkių raukšlelių pašalinimas. Ši naujos kartos lazerinė procedūra sukurta akimirksniu atgaivinti odą, išlyginti smulkias raukšleles ir sumažinti senėjimo ženklus. Odos fotoatjauninimas lazeriu – tobula procedūra moterims, neturinčioms laiko prieš svarbų renginį ar šventinį vakarą, bet norinčioms atrodyti nepriekaištingai. Vokiškos kokybės MeDioStar NeXT lazeriu atliekama veido atjauninimo procedūra yra neinvazinė, neturi jokio gijimo proceso, todėl skirtingai nei po grožio injekcijų ar frakcinių procedūrų galima grįžti į įprastinius darbus, procedūra neskausminga ir atliekama labai greitai. Dažniausiai odos atjauninimas lazeriu atliekamas veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų srityse.
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Neinvazinis odos atjauninimas lazeriu, puikiai tinka pacientams, siekiantiems pašalinti saulės ar senėjimo procesus atspindinčias žymes veido ir kaklo odoje. Šis lazerinis dos atjauninimas pašalina odos šiurkštumo ir negilių raukšlelių sukeltas žymes, taip pat sutraukia poras. Ši procedūra taip pat pašviesina strazdanas bei stangrina odą. Puikūs rezultatai pasiekiami galingo diodinio lazerio šviesos technologijos pagalba – toks stiprus lazerio energijos poveikis senėjimo požymius jau turinčiai odai gali padaryti stulbinančius ir iškart pastebimus rezultatus.

  Lazerio šviesa prasiskverbia pro epidermį ir giliai odoje atlieka mikroterminį pažeidimą, tuo tarpu viršutinis odos sluoksnis lieka nepažeistas. Tokia lazerio intervencija išprovokuoja odoje naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą, todėl stimuliuojama oda tampa ne tik lygi ir skaisti, bet ir sveikesnė bei atsparesnė aplinkos poveikiui.

   
  moteriai atliekama odos atjauninimo procedūra lazeriu
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Odos atjauninimas lazeriu jums tinka, jei skundžiatės matomais veido odos pakitimais: suglebusi, papilkėjusi veido oda, raukšlelės, didelės poros, žymės nuo spuogų.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Rekomenduojama bent 4 savaites iki odos atjauninimo procedūros vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės ekspozicijos / soliariumo).

  Informuokite, jei naudojate priemones, turinčias fotosensibilizuojančių medžiagų: fenotiazidų, salicilamatų, sulfanilšlapalo, tiazido, bitionolo, dimetilchlortetraciklino, heksalchlorafeno, trichlorkarbanilido ir kt., vartojate priešgrybelinius sisteminius preparatus.

   
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Gydoma sritis yra kruopščiai nuvaloma ir paruošiama procedūrai. Lazerio generuotas aukšto intensyvumo šviesos spindulys yra nukreipiamas į gydomą zoną – prasiskverbia giliai į odą pro paviršinius jos sluoksnius bei sukelia atitinkamo stiprumo gydantį terminį efektą. Stiprus šviesos impulsas yra nukreipiamas į gydomą sritį, kol tuo metu kontaktinis paviršius nėra veikiamas lazerio šilumos. Pažeistas melaninas (odos pigmentas) yra reabsorbuojamas limfinės sistemos, o specialios odos ląstelės yra stimuliuojamos, dėl to gaminamas naujas kolagenas. Procedūros pabaigoje oda yra dar kartelį nuvaloma ir švelniai išdžiovinama, užtepamas specialus kremas.

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Vengti saulės ekspozicijos ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje be apsaugos nuo ultravioletinių spindulių bent 6 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (ne mažesnius nei SPF 50), jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

  Gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos.

  Paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos:

  Priklausomai nuo pažeidimo dydžio po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis, kuris praeina per 24 val. Gali formuotis šašeliai ar pūslelės, kuriais negalima manipuliuoti

  Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių
 • Sapiegos klinika

  D.U.K

  +

  Kuo fotoatjauninimas skiriasi nuo frakcinio odos atjauninimo?

  Odos atjauninimas fotolazeriu yra neinvazinis, todėl, atvirkščiai nei po kitų lazerinių atjauninimo procedūrų, jau kitą dieną galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą ir nesukti galvos dėl ilgo gijimo proceso.
  +

  Kiek procedūrų reikia, norint pasiekti maksimalius rezultatus?

  eigiamus odos pokyčius galima pastebėti jau po pirmosios procedūros, tačiau norint džiaugtis ilgalaikiais rezultatais, rekomenduojama atlikti 4-5 fotoatjauninimo procedūras.
  +

  Ar išliekantis efektas – ilgalaikis?

  Praėjus visą procedūrų kursą, fotoatjauninimo efektas išlieka iki vienerių metų.
   


  ODOS FOTOATJAUNINIMO LAZERIU KAINOS


  Veido sritis 139 €
  Kaklo sritis 129 €
  Dekolte sritis 139 €
  Abiejų plaštakų sritys 72 €
  Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą – nemokama -

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos