Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

FRAKCINIS MIKROADATINIS ODOS ATJAUNINIMAS RADIODAŽNIU

Džiaugiamės, kad klientams galime pasiūlyti moderniausius būdus puoselėti savo grožį. „Sapiegos Klinikoje“ jau teikiama unikali procedūra, kurios metu derinamos dvi pažangios technologijos – mikroadatinis frakcinis bei radiodažnio gydymas, kurių sintezės dėka būtent giluminiuose sluoksniuose stimuliuojama kolageno gamyba, taip atkuriant odos elastingumą ir stangrumą. Tai efektyvus būdas pagerinti savo odos išvaizdą, vizualiai sumažinti raukšles ar išlyginti randelius. Ir svarbiausia, galima atlikti bet kuriuo metų laiku!


 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ


  Stimuliuojami giluminiai sluoksniai, o barjeras – apsaugomas
   
  „Infini“ – tai unikali didelio intensyvumo radiodažnio ir mikroadatėlių sistema, kuriai veikiant giluminiuose odos sluoksniuose efektyviau vyksta kolageno bei elastino atsinaujinimas. Procedūros metu derinamos dvi pažangios technologijos: mažytėmis adatėlėmis odoje sukuriami kanalai, o pro juos į konkrečias sritis nukreipiamas radiodažnis. Taip perduodama šilumos energija, kuri skatina kolageno gamybą ir audinių atsinaujinimą reikiamame odos gylyje, net 3 skirtinguose sluoksniuose.
   
  „Procedūra „Infini“ ypatinga tuo, kad nukreipia radiodažnį tik į gilesnį odos sluoksnį (dermą), o ne epidermį, kurį lengva pažeisti dėl šio dažnio stiprumo. Taip pat, suderinus dvi skirtingas technologijas, šilumos energija perduodama į tiksliai nustatytą dermos gylį, o tai yra didžiulis pranašumas prieš tradicinius mikroadatine technologija veikiančius prietaisus“, – sako „Sapiegos klinikos“ gyd. N. Jarušina."

   
  Viena procedūra – skirtingoms odos problemoms spręsti
   
  „Infini“ yra minimaliai invazinė procedūra, skirta sumažinti matomas raukšles, gydyti randelius ir stangrinti suglebusią odą. Ją atliekant skatinamas ląstelių atsinaujinimas, tad efektyviai tankėja odos audiniai, stimuliuojamas odos struktūros atsinaujinimas.
   
  Ši procedūra itin veiksminga ne vien raukšlių mažinimui ar odos patempimui, bet ir gydymui – trauminiai randai ar aknės randeliai gali būti efektyviai sumažinti, naudojant radiodažnio poveikį giliuosiuose odos sluoksniuose.
   
  Radiodažnio frakcinė technologija gali būti taikoma ne vien veido odai, tačiau visoms probleminėms zonoms: kovojant su kaklo, rankų, nugaros, krūtinės, dekoltė srities odos senėjimo reiškiniais, gydant aknės randelius ar trauminius kūno randus.


   


   
 • Sapiegos klinika

  KODĖL VERTA RINKTIS ŠIĄ PROCEDŪRĄ?


  •       Jos metu intensyvi energija pasiekia tikrosios odos – dermos sluoksnius
  •       Mikroadatėlių šilumos bangos (60-80°C) į giluminius odos sluoksnius perduodamos trimis skirtingais lygiais
  •       Naudojamos izoliuotos radiodažnio adatos, kurio nepažeidžia ir apsaugo viršutinį odos sluoksnį
  •       Minimalus atsigavimo laikas, įprastai užtrunka mažiau negu 12 val.
  •       Intensyvaus poveikio frakcinę procedūrą galima atlikti ir vasaros laikotarpiu
  •       Ypač puikūs rezultatai raukšlelių gydyme, odos tekstūros ir stangrumo atstatymui
  •       Saugus būdas gydyti aknės randelius
  •       Tinka visiems odos tipams

 • Sapiegos klinika

  KAINOS


  Veido sritis 319 €
  Veido ir kaklo sritis 449 €
  Veido, kaklo ir dekolte sritys 569 €
  Kaklo sritis 259 €
  Dekoltė sritis 289 €
  Randų ir aknės randų gydymas (2 delnų dydžio) 339 €
  Strijų gydymas (2 delnų dydžio) 339 €
  Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą – nemokama -

19
Specialistų
279
Paslaugos
27589
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos