Sapiegos klinika

ANTICELIULITINIS MASAŽAS

Patobulinkite savo kūno formas ir atgaukite pasitikėjimą savimi! Tai – efektyviausias būdas pašalinti celiulitą.

Kvalifikuota masažuotoja Margarita Viršilienė specializuojasi kūno skulptūros masažų srityje ir nepriekaištingai juos atlieka. Efektą pastebėsite jau po pirmos procedūros. Norėdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą, rekomenduojame atlikti nuo 6 iki 10 procedūrų kursą.

Anticeliulitinio masažo metu masažuojamos šlaunys, pilvo apačia ir sėdmenys. Naudojami stipresni masažo judesiai, kurie padeda sustiprinti odos audinių tonusą, sumažinti celiulito požymius. Po kiekvieno seanso oda švelnėja, tampa lygesnė ir stangresnė.

Procedūros trukmė – 30 min.
Kaina: 20 EUR

12
Specialistų
195
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
  • RUTHA VAN CALCAR
    Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
  • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ
    Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
  • GIEDRĖ RUSYTĖ
    Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos