Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

VALANTI VEIDO PROCEDŪRA – MC 110 –

Su amžiumi oda tampa lengviau pažeidžiama ir savarankiškai nesusidoroja su kasdien patiriamais neigiamais aplinkos veiksniais. Taip pat bėgant metams, ji sukaupia vis mažiau drėgmės, to pasekoje mažėja elastingumas, lėtėja kolageno sintezė, oda papilkėja, išryškėja raukšlės.

Jei veido oda yra riebi, jai reikalinga labai specifinė priežiūra bei priemonių pasirinkimas. Riebiai odai būdingas greitesnis užsiteršimas, kadangi riebalinės liaukos gamina daugiau riebalų, o odos poros yra išsiplėtusios. Šiam probleminiam odos tipui būtinos procedūros, kurių metu ne tik išvalomos poros, bet ir reguliuojama riebalų bei drėgmės pusiausvyra, slopinami uždegiminiai procesai, gražinamas elastingumas ir skaistumas.
 • Sapiegos klinika
  APIE PROCEDŪRĄ

  Veido odą atjauninanti ir valanti procedūra MC 110, specialiai sukurta intensyviai, riebios, suglebusios, negyvybingos ir raukšlėtos veido odos priežiūrai. Tai profesionalus, veido odos struktūros atkūrimo ir gydymo metodas. Procedūra atliekama pagal originalų Biologique Recherche protokolą, naudojant specialią produktų paskirstymo masažinę techniką.

  Ši technika derinama su veikliosiomis produktų medžiagomis, formuojamas veido ovalas, išlyginamas epidermio paviršius, audiniams suteikiama tūrio.  Procedūra apima veido, kaklo ir dekolte sritis. Taip pat, ši procedūra yra rekomenduojama, kaip puikus pasirinkimas akių priežiūrai. Procedūros trukmė – 60 min.

   
   paciente per veido odą atjauninančią ir valančią procedūrą MC 110
 • Sapiegos klinika
  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Veido odą atjauninanti ir valanti procedūra MC 110 tinkama: esant riebiai ir / arba suglebusiai, negyvybingai, raukšlėtai odos būklei. Taip pat, turintiems uždegiminę ir neuždegiminę aknę.

  Jeigu Jūsų netenkina odos išvaizda, norite atkurti jos elastingumą, sulėtinti senėjimo procesus Jūs esate tinkamas kandidatas.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ


  Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į kliniką, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins Jūsų odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.
 • Sapiegos klinika
  PROCEDŪROS METU

  Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius yra kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių.

  Veido jauninamoji ir valomoji procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename jų naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui pritaikytas priemones: losjonus, šveitiklius, kaukes, kvintesencinius serumus, kremus bei baigiamuosius serumus. Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos atitinkama tvarka, pasitelkiant lyginamuosius, vibracinius bei modeliavimo judesius. Atliekamų judesių intensyvumas priklauso nuo Jūsų odos tipo bei jautrumo.

  Procedūros pabaigoje, naudojant specialų jautrių zonų kremą, atliekamas dekolte, sprando, pečių ir rankų taškinis masažas, kurio dėka, odos audiniai greičiau atsipalaiduoja, o pasiektus patempimo rezultatus pavyksta išlaikyti kur kas ilgiau.   Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką prancūzišką kosmetiką – Biologique Recherche, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS


  Atlikus procedūrą poveikis jaučiamas iškart, oda atrodo lygesnė, švaresnė ir jaunesnė, išryškėja veido bruožai. Po atliktos procedūros, Jus gydanti specialistė suteiks visą reikiamą informaciją apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.
 • Sapiegos klinika

  VEIDO ODĄ JAUNINIANČIOS, VALANČIOS PROCEDŪROS KAINA

  Veido odą jauninati ir valanti procedūra 95 €

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos